320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Tartu kaotas suuremalt, samas kui Cramo jätkab humanitaarabiga ja panused Tsmokile võitsid.

    Turnover 9226.78; profit/loss +1676.58

    Kommentaar


      #92


      Mäng reedel.

      Zeniit ei vääri nõnda suurt favoriidistaatust lihtsalt, olles kobistades kätte saanud 2 mängu 11st euroliigas (mõlemad lisaajal) ja ka vaid 4 mängu 9st VTB-s. Viimati saadi esmaspäeval kotti Parmalt kodus, mis tundus juba Cramo toetajaile paha meeskond, kellele kaotada. ASVEL samal ajal on koduliigas võitnud kõik mängud ja euroliigas ollakse ka playoffi-liini lähedal, kuigi muidugi 3 väga paha mängu on ka vahele roomanud muuseas.

      Kommentaar


        #93


        Mitu päeva nillinud seda liini kui kakabookiedes oli jenissei lausa +2 ja nüüd magasin pärisbookiede tuleku maha :<. Aga valuet natukene veel on. Ülihea koosseis on kokku saadud Jenisseil ja nüüd eelmine aasta Cramot vedanud Lewis värvati ka veel juurde nädala eest; tabelis ollakse teisel kohal, võitnuna CSKA-d ja viimati teisipäeval ka Kubani.

        Kommentaar


          #94


          Veideman ehk kolmandik Tarva punktidest lendas kuskile itaalia regionaalliigasse.

          Kommentaar


            #95
            Lyoni panus läks poole punktiga, teised juba päris võssa.

            Turnover 9916.58; profit/loss +986.78

            Kommentaar


              #96


              Mäng ise enamvähem võrdne ja pool tundi aega, ehk joppab

              Kommentaar


                #97
                1-3 oli Bilbao taga btw.



                Mõned punktid mööda need handycapid imo.

                Kommentaar


                  #98
                  Bilbao piirdus ühe tagasi löömisega ehk kaotas, Pärnu/TLÜ kemplesid veel lisaajani ning vahe jäi 3 ehk panus võitis, Jurmala mängis 14p edu maha viimasel veerandaajal ja handycappi täis ei saanudki enam.

                  Turnover 10.254.58; profit/loss +935.13

                  Kommentaar


                    #99


                    Ventspils jäi eile Tarva rongi alla ja mängivad teist päeva järjest kah. Siit tuleb püha viha täis +60 või teine närvesööv mäng järjest vist, ma kaldun teisele poolele. Jurmala lihtsalt ei tegele suureskooriliste võitudega, kui just 30%ga viskav rapla vastas pole.

                    Kommentaar


                      Valmiera võitis mängu 8ga; TTÜ püsis ka 25min viigiseisul ning ohtlikuks handycapi mõttes mäng kordagi ei läinud.

                      Turnover 10589.08; profit/loss +1234.88

                      Kommentaar


                        mis summa alguses sisse panid?

                        Kommentaar


                          Ega otseselt ei olegi mingit raha kõrvale pannud selleks projektiks. Kuna elukutseline pokkerimängija, siis mul raha vedeleb lihtsalt kümnetel gamblingusaitidel ja skrillis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            Ega otseselt ei olegi mingit raha kõrvale pannud selleks projektiks. Kuna elukutseline pokkerimängija, siis mul raha vedeleb lihtsalt kümnetel gamblingusaitidel ja skrillis.
                            aa ma statistikamõttes küsisin: Yield seni sul 11,66%. Oleks olnud huvitav ROId ka teada.

                            Kommentaar


                              Kuna enamus panuseid kuskil seal 100-300 vahel, siis adekvaatne oleks vist kuskile 12.5k usd peale panna starting bankroll kellyt järgides? Aga mul enam sellist võimalust ei ole nagu alustades, et betsafe ja olybet võtsid lives mitmetuhandeseid panuseid vastu, seega see ROI on iseenesest meaningless ja yield on loogilisem asi mida vaadata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                                Ega otseselt ei olegi mingit raha kõrvale pannud selleks projektiks. Kuna elukutseline pokkerimängija, siis mul raha vedeleb lihtsalt kümnetel gamblingusaitidel ja skrillis.
                                Ehk kirjutaksid enda pokkerist ka lähemalt niipalju kui sa ise arvad, et avaldada mõistlik on. Pokkeris igapäevaselt pigem Texas või Omaha? Puhtalt rahalaudades või mängid ka turniire? Tallinnas Coolbetidelt, Summeritel võis sind ka näha?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X