320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    no ei paista algul seda 5-0 nülli kuskilt otsast

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


      no ei paista algul seda 5-0 nülli kuskilt otsast
      lol. lol lol lol. lol.

      Kommentaar


        Oijah see Läti värav ka... ulme kui kalliks üks match ikka võib minna

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Oijah see Läti värav ka... ulme kui kalliks üks match ikka võib minna
          Lätis tribüünid hullusid ilmselt, 1 värav Saksamaa vastu lüüa mine pekki.

          Kommentaar


            Imestate Läti värava üle, alles ju kobistasid Türgi vastu 3 kes heas hoos
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Imestate Läti värava üle, alles ju kobistasid Türgi vastu 3 kes heas hoos
              Ma mõtlesin samale mängule kui +4 panin, aga noh. Pavljutsenkovale peaks midagi panema ju 2.3+, rääkige mind välja v toetage

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Ma mõtlesin samale mängule kui +4 panin, aga noh. Pavljutsenkovale peaks midagi panema ju 2.3+, rääkige mind välja v toetage
                üks huvitav statistika toetab seda panust, kui võidad slämmil S Williamsi vastu - kaotad järgmise mängu. Vaatasin mingi 3-4 a tagasi rohkem ei viitsinud. Vb on Serena vastu võit (eriti veel slämmil) selline emotsionaalne orgasm, et Rybakina ei saanud eile und..

                Kommentaar




                  No teeme siis väikse panuse kähku enne kui pihta hakkab.

                  Pärast piilume veel Fokina ja Tsipsase ml poole vist.

                  Kommentaar


                    Kõik närvid söödi seest ära aga lõpuks ikka võitis . Panin nyyd lõbusad 20 euri fokinale 7.4ga.

                    Kommentaar


                      Mis seis hispaania korontsikutega on muidu, easy money pole see? https://www.oddsportal.com/soccer/wo.../#ah;2;-1.50;0

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Barty & Saba on nüüd 2. ja 3. favoriit, said päris head hinnad nendele
                        ise tegin paar 10 euri hobibetti

                        @19 Andreescu - tema poole peal kedagi ohtlikku ei ole, ainuke probleem on, et neiu saab iga teine mäng vigastada

                        @41 Sakkari - kui läbi mingi ime peaksid Barty/Swiatek jms favoriidid collapsima, siis võiks ju 7 mängu järjest võita küll?
                        Nice nice nice! Ma followsin ka 5 euriga Sakkarit@51 ja hetkel pakub üle 100 euri juba cashouti. Mis te tenniseeksperdid arvate, kas võtta see ära või oodata lõpuni?

                        Kommentaar


                          Ma ise kardan järgmist mängu rohkem kui finaali. Samas....usaldame järjekorda? Ma kindlustasin tänasest Sakkari võidust paar stsenaariumit ära. Ainult Zidanseki võit jätab mu tühjade kätega.

                          Kommentaar


                            kogu internet ja nende koerad on juba Djokovici RG võitjaks kuulutanud..

                            Kommentaar


                              Üllatavalt madal on koef jah. Rooma veerandfinaalis olid neil koefid 1.7v2.3. Isegi Barcelona finaalis Nadali vastu oli tsits 2.4.
                              Praegu tundub väga nadi turnavõidu betti ka kindlustama hakata, nt kui pot. profit on 600 (50@13) ja kindlustades mõlemad stsenaariumid võrdselt saaks ainult 100 profitit (500@1.3).

                              Kommentaar


                                Madalavõitu on see cashout jep, 2k lisa eest ei jää muud üle kui lihtsalt lõpuni ratsutada. Äkki djokovic hakkab pallipoisse taguma jälle vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X