320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuleb, tuleb. Palju cashout atm?

    Kommentaar


      1277 teise seti alustuseks, nüüd murdepalli peal 1600 juba. Peab kaaluma, mul jäi ju fenixbetis ka veel umbes 75 euri 15ga, seal cashouti ei pakuta.

      Kommentaar


        eeldan et cashout siiamaani tegemata ja ligi 2500 euri on tulemas jah

        Kommentaar


          Algselt postitas Navas Vaata postitust
          eeldan et cashout siiamaani tegemata ja ligi 2500 euri on tulemas jah
          Djokovic teeb siit 3:2 nagu eelmine aasta

          Kommentaar


            Cashout tegemata jep, jama natuke majas

            Kommentaar


              Tee see cash out ära, et ma saaks südamerahuga Djokovici poolt hakata olema. Ma tahan comebacki näha.

              Kommentaar


                Meehh võtsin seal 715 ära siis . Fenixbetis mängib ikka, veits üle 1k võib tulla sealt kui Tsitsipas võidab ikkagi.

                Kommentaar


                  ma ise raidisin lõpuni, kahjuks seekord ei tulnud siis


                  tõenäoliselt oli see viimane kord kui Tsitsi sai 20 koefiga suurturniiril

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Rootsi selgelt oma mängu peale surunud, nüüd tuleb omad ära lüüa lihtsalt, sisuliselt 2x pall raami pihta läinud juba. Lausa naljakas seda vaadata, isegi kui Rootsi puhkusehetke võtab ja laseb Hispaanial palli hoida, siis mis nad edasi peaks tegema? Moratal laskma 1-1le minnes palli peale astuda või Kokel, kes umbes 50ndass koondisemängus nullil istub, palli Marokole lüüa? Paneks Rootsi -2 teiseks poolajaks, kuid millegipärast ükski bookie seda ei paku

                      Kommentaar




                        nkn enam rünnakule nad ei lähe, igaks juhuks 3 euri kasumit ära võtta siis lol

                        Kommentaar




                          Teen varakult beti ära muserdunud taanlaste vastu. Mängupäeval äkki teised jooksevad ka tormi ja koef kukub.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


                            Teen varakult beti ära muserdunud taanlaste vastu. Mängupäeval äkki teised jooksevad ka tormi ja koef kukub.
                            Sellega võib pigem see olla, et kuttidel on motivatsiooni rohkem kui kunagi varem. Sellised olukorrad muudavad pigem tiimi ühtlasemaks. Minu arvates pole eriti hea bet.

                            Kommentaar




                              Kaalaga nõus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


                                Kaalaga nõus
                                Edaspidi 10 prossa mulle :P
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X