320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Griekspoor läks eelmine nädal lõpuni välja ja tõenäoliselt hakkab väsima, Paire on jonnipunn. Ootan nigela tasemega mängu!

    Kommentaar


      Algselt postitas Calva Vaata postitust
      Marc Polmans W @6.1 vs Garin
      see oli.. Yuckkk aga we move on Escobedo W @4 vs Norrie

      Kommentaar


        Algselt postitas Calva Vaata postitust
        see oli.. Yuckkk aga we move on Escobedo W @4 vs Norrie
        hea valik, aga mu pallid on veits jahedama ilmaga kahanema hakanud ning võtan Escobedo +4.5 @1.80 juhuks kui Norrie otsustab 64 64 pähe teha Escole

        Kommentaar


          rahvaspordipäeva blogi edu on tulnud sellest, et mees on mitu aastat oma bette ja tulemus jaganud. see on siin foorumis vast ainulaadne. minu, võibolla teistele vastukäiv arvamus on, et ärme igaüks siia oma ennustusi pane.

          Kommentaar


            Ilge häda oli Griekspooril longata ikka täpselt niikaua ringi, et katkestamise eest enam mulle raha tagasi ka ei makstud :<



            Paistab, et mitte ükski eesti bookie pole viitsind sõudmise kvalifikatsioonile viitsind midagi välja mõelda. Oleks heameelega põlema pannud raha, oleks palju lihtsam üleval olla praegu

            Kommentaar


              pmst Norrie mängis natukene paremini kui eile ja Escobedo mängis natukene halvemini kui eile. 😀
              Aga mõned value underdogid imo tooks küll välja vahest, täna O.Virtanen @4.2 kodus Lehecka vastu.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Tulin just vaatama, et kas rahvasport võttis ML või händi... otterlydissapoint!

                  Kommentaar


                    Mul oli meeles +17.5, aga enne mängu bookied avades oli ainult 12 alles ja kui 8-6 (?) usa edul oli -10 siis pidingi vastu panema, südamerahuks. Ei saa ju võtta liini, millest parema oleks saanud varem .

                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                    Thompson oli kolmandas setis 5-4 40-0 ja kaotas. fagit.

                    Kommentaar




                      Jaapanil ja Hispaanial olid sõpakad suht sarnased kusjuures, mõlemil umbes 7p võit Prantsusmaa üle ja paar saunakütmist Iraanile.

                      Kommentaar


                        Kommentaar




                          livebet 3s sett 1-2

                          Kommentaar


                            Argentiina jäi rongi alla, järgnevad võitsid.

                            Kommentaar


                              Esimeses geimis nulliga murre Veselyl ⇮

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                                Esimeses geimis nulliga murre Veselyl ⇮


                                mhh uus pilt läks valesti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X