320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Eluvormis shapovalov vääriks võrdseid koefe vähemalt peale sellist algust.

    Kommentaar


      Ikka üsna õnnetult jooksis see esimene set minema, pean juurde panema nüüd sihuse koefiga

      Kommentaar


        Coria võitis ja shapo +7 ka, otsevõit läks käest kui teises setis djoko järjestikustel servidel 0-40 ja 15-40 taga oli ning ei suutnud ära võtta Shapo..

        Kommentaar


          sul tulemused räägivad enda eest pikas perspektiivis, aga ma küsiks, et kas sa oled tennise kohta eraldi ka datat kogunud?

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Coria võitis ja shapo +7 ka, otsevõit läks käest kui teises setis djoko järjestikustel servidel 0-40 ja 15-40 taga oli ning ei suutnud ära võtta Shapo..

            fyi lihtsalt fun fact, kuna tõid selle välja, et djoko tasemel vennal on 0-40 pealt oma servi hoidmine selline 3x odds. kui on 15-40, siis see on juba snap 1,5x.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              fyi lihtsalt fun fact, kuna tõid selle välja, et djoko tasemel vennal on 0-40 pealt oma servi hoidmine selline 3x odds. kui on 15-40, siis see on juba snap 1,5x.
              ma ei ole pmst kunagi laivbetis jälginud. wimblis isegi parem. tekkis täitsa mõte finaalis jälgida, mis laivis päris betting saitide oddsid teevad. eelnev oli puhtalt koolitustelt saadud info, mille uudisväärtus vb bettijale ei ole nii suur.

              Kommentaar


                Bagnis lasi mõlemas setis kohe algul end murda närvikõdi tekitamiseks ja siis sama kiiresti murdis 2x tagasi. Jarry võiks sõõrumaaga seal pimedas ruumis käia 2 nädalat ja maha rahuneda, äkki saaks mängijana asja veel

                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                sul tulemused räägivad enda eest pikas perspektiivis, aga ma küsiks, et kas sa oled tennise kohta eraldi ka datat kogunud?
                Mkm kogu data on siin representeeritud, hädavaevu korra kuus viitsin üldseisu kokku panna. Hetkel pole väga oluline ka, et korralikku pilti ROI-st ette saada oleks paari tuhandet panust vaja vähemalt ja tennises mul heal juhul paarsada siin neid.

                Kunagi veetsin päeva tehes ilusat excelit, kus bookiede ja spordialade kaupa kõik kenasti korrastatud graafikutega ja umbes kuu aega viitsisin täita seda. Kui ikka elukutselisena ei tee ja mittemingisugust peer pressuret pole siis täiesti savi ka ju endal. Tegelikult muidugi olen lihtsalt laisk, holdem manageri databaas läks pool aastat tagasi katki, korra kuus natuke nokitsen, et midagi päästa ja veits õnnestub ka kuid lõppkokkuvõttes ma olen niikaua mänginud niimoodi, et seisust pokkeris pole õrna aimugi, rääkimata hand reviewdest vms.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    75-69 Prantsusmaale.



                    Kommentaar


                      Berrettini +6 & Over 38 games tundub solid ka

                      Kommentaar


                        Molcan käis ajudele siin, 64 ja 52 oli ees ja siis otsustas seti kaotada üleüldse, kuid viimases setis õigel hetkel murdis ja tuli handicap kah. Djokovici endiselt ei suudetud ära võtta.



                        Soliidne maxbet muidu pinnacles, oleks miljard pangakontol läheks käiku ka

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Turnover 89 587
                            Profit 12 146



                            Vastane pole elus top100 vastast võitnud ja vaid korra top 200 mängijat.

                            Kommentaar


                              Näe saigi too esimese top 100 võidu kätte. Sasnovich läks 4-1 ette, kuid nagu naiste tennises ikka, tuli 2 valepõrget, närvid läbi ja lagunes koost.



                              Gibraltari klubi koef kuidagi hullumeelselt üles roninud.

                              Kommentaar



                                ramblegamble

                                Kommentaar

                                Working...
                                X