320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


    Panin 300 juurde veel parema liiniga, ülejäänu on kommunism
    See on täiesti haige visketabavus... vaata, et ligi 60 punkt pannakse ühe veerandajaga. Taltech kaitse on ikka läbikäiguhoov nagu Tartulgi lihtsalt rünnak parem ja ma natukene kahtlustasin, et võib jubedaks jookse viska mänguks minna, aga arvasin, et peale Kanguri lahkumist on Taltech natukene liiga alahinnatud ja panin neile peale siin 2.10nega, aga no on seegi perse minemas.

    Kommentaar


      See läks täitsa lappama jap, kolmeste protsent 58 ja 50 vastavalt, tabeli nõrgimad viskajad.

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        See läks täitsa lappama jap, kolmeste protsent 58 ja 50 vastavalt, tabeli nõrgimad viskajad.
        See oli unluck jah. Oleme ausad tegelt 7-8 mängus/10nest oleks esimesed ulmekolmesed ja mööda läinud ning Killing ja Sokk oleks häälepaelad valla päästnud ja oleks kõik hirmust väristama hakanud ning kole 65-68 kohtumine tuld, aga no pandi sisse ja tõmbas emotsiooni vendadel ülesse.

        Kommentaar


          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust

          Panin 300 juurde veel parema liiniga, ülejäänu on kommunism
          naerupahvakas

          Kommentaar




            Offtopic aga no täielik soust on see aasta 2021 küll ffs

            Kommentaar




              Ja nii see elu jääbki veerema

              Kommentaar




                Sarnase profiiliga mängijad nii mängustiililt kui selle aasta vormilt. Kaia on mänguks antud üles väikese favoriidina, kuid kvalifikatsioonist alustanuna on tal juba 2 kolmesetilist mängu hinge all, seega jäängi ootama coinflippi kolmandas setis.

                Kommentaar


                  JJ all-in suht tavaline lutt ju

                  Kommentaar


                    Närvid olid läbi, pidi kuskile välja elama. Sõber kunagi ütles, et kui kedagi online pole pahasti joostes, hakkab notepadi ropendama .

                    Kanepi kolmandasse setti mängu vedada ei suutnud. Kahju sellest lagunemisest kiires lõppmängus. Hiljem juba viskas isegi reketit, mis sellise närvikavaga naise jaoks on vist enneolematu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Kanepi kolmandasse setti mängu vedada ei suutnud. Kahju sellest lagunemisest kiires lõppmängus. Hiljem juba viskas isegi reketit, mis sellise närvikavaga naise jaoks on vist enneolematu.
                      kanepi on läbi karjääri reketit loopinud küll. kunagi alustas sellise halli hiirekesena ja seda peeti ka tall üheks probleemiks - enesekindluse puudus ning punktide mentaalne kaasas kandmine. reketi loopimisel on oma võlu ja eesmärk ning ühes etapis hakkas ta seda päris tihedalt tegema, kusjuures eesmärgipäraselt. viimasel ajal, väärikasse ikka jõudnuna tõepoolest vähem. aga nüüd omakorda ka enesekindlusega probleeme vähem.

                      Kommentaar





                        bet your house poisid enne kui raisakotkad liini 25le viivad

                        Kommentaar


                          Mis putka see on? Optibet? Kas mujal ka sama beti likku paned, kus maja saab panna peale?

                          Kommentaar


                            Unibet oli see. 888 ja paf on ka sama platvormi peal, kuid nendest olen ma ammu suuska saanud. Lisaks fenixbet, kuhu ma oma dokke saatsin, kuid liin vahepeal mudud kukkus mõnevõrra ja võeti üldse maha. Teistes eestlastele lubatud kohtades teda üleval vist polnud. Peab aru pidama, mis liiniga ma veel võtaks, kui tagasi tullakse. Point selles, et taltech viimased 3 mängu umbes 15ga kaotanud vs tartu, rapla, tarvas; olid vist enne neid isolatsioonis ka kui õigesti meeles. Kangur lahkus klubis, Kajupank on poolkatkine olnud. Selle kõige juures 14.5 Cramo vastu tundus halenaljakas, kui pigem tuleb 30+ pakk.

                            Kommentaar


                              no bet365 pakub alates -7.5st kuni -31.5ni. Või sul seal ka suusk saadud?

                              Kommentaar


                                Mina küll ei näe? Ainult pärnu-tarva mäng seal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X