320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis Euroliiga seisud on? Jälgid alguses, kuidas käima läheb või väga ei puutu?

    Kommentaar


      Korra pilgu peale heites meeldisid kõigi võõrsilmeeskondade koefid rohkem. Vaatan jooksvalt kas, millegi ära ka võtan.

      Aga selle võtsin. Rapla ikka pooliku mansaga, vahepeal toodi mingi vanamees prantsuse kolmandast liigast vaid.

      Kommentaar




        türklased mängivad ka lühikese rotatsiooniga, võib jopata kui kellelgi halb päev on.

        Kommentaar


          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


          türklased mängivad ka lühikese rotatsiooniga, võib jopata kui kellelgi halb päev on.
          tänud, aga jubedalt häirib, et coolbet ei lasknud üle 40 eur peale panna lol.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Pana kaotas kahega :<

              Kommentaar


                koefide poolest on Indian Wellsi favoriit hetkel Anett Kontaveit päris hea
                Madridista

                Kommentaar


                  Väidetakse, et mäng Jabeuriga on tegelik finaal, eks näis



                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Player propsid 6/6, Norrie 6-0 6-2.

                      See on juba kahtlasem bet, rohkem endale mängu jälgimise huvitavamaks tegemiseks.

                      Kommentaar


                        Ma ei taha teada, mis see panustamise ajalugu mul Kanepi/Kontaveidi peale näitab. Ei arva, et seal mingi edge mul on, aga see jooks alla EV on ikka väga-väga räige.

                        Et ühesõnaga, mis ma öelda tahan - ma panin 30 westonsit, et Jabeur võidab 1. seti ja 30 westonsit, et Jabeur võidab mängu. Kellel Jabeuri peal raha, siis. viimane hetk cash out teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Ma ei taha teada, mis see panustamise ajalugu mul Kanepi/Kontaveidi peale näitab. Ei arva, et seal mingi edge mul on, aga see jooks alla EV on ikka väga-väga räige.

                          Et ühesõnaga, mis ma öelda tahan - ma panin 30 westonsit, et Jabeur võidab 1. seti ja 30 westonsit, et Jabeur võidab mängu. Kellel Jabeuri peal raha, siis. viimane hetk cash out teha.
                          Kaine peaga hea bet

                          Jooves/armunud/biased/emotsionaalse peaga Kontaveit ftw
                          Ise hetkel 10 HW joobes..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kaine peaga hea bet

                            Jooves/armunud/biased/emotsionaalse peaga Kontaveit ftw
                            Ise hetkel 10 HW joobes..
                            ma täna miksisin veidi, tegin trenni ja sauna ja siis õlled! Aga kui armumisest rääkida, siis Jabeuri mängustiil on armuma panev. hea touch neiul!

                            Kommentaar


                              Väga pede on 4-1 pealt, 2 breiki ees, 4-2 pealt 2 breik palli omades 5-5 peale lasta. Mnjah, magama ära, mäng tehtud vist Anetil.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Väga pede on 4-1 pealt, 2 breiki ees, 4-2 pealt 2 breik palli omades 5-5 peale lasta. Mnjah, magama ära, mäng tehtud vist Anetil.
                                No tundub, et hommik oli sul magus igatahes
                                Madridista

                                Kommentaar

                                Working...
                                X