320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eckhoff Preussi vastu võitis aga jäi kolmandaks, Sola pani mingi 11 trahvi.

    Kommentaar


      Ma ise Lagreidi jälle ei üldse julenud, sest kui see möödalask tuleb, siis temast ei ole tagasisõitjat. Endale tundus Jacquelini või @9 ja top 3 @3.5 sellised mõnusad ja Tarjei Bö top 3 @7.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ma ise Lagreidi jälle ei üldse julenud, sest kui see möödalask tuleb, siis temast ei ole tagasisõitjat. Endale tundus Jacquelini või @9 ja top 3 @3.5 sellised mõnusad ja Tarjei Bö top 3 @7.
        Proovin ka Bö-d

        Kommentaar


          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
          Eckhoff Preussi vastu võitis aga jäi kolmandaks, Sola pani mingi 11 trahvi.

          Jõhker vana..

          Kommentaar


            Läksid need 3 pihta jap

            Teen vahearvutuse:
            Turnover 52,772
            Profit/loss 4,370

            Kommentaar





              100 euri sellest pidin ära andma, ülejäänu siis minu oma. Aga kummaline, et sellise koefi ja 158.5 o/u juures on handycap ainult 7.5. Seda ei tahagi siis juurde võtta nagu ma tavaliselt kindlustamiseks kipun tegema.

              Kommentaar




                Näh üksjasamapilt läks 2 korda

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust



                  100 euri sellest pidin ära andma, ülejäänu siis minu oma. Aga kummaline, et sellise koefi ja 158.5 o/u juures on handycap ainult 7.5. Seda ei tahagi siis juurde võtta nagu ma tavaliselt kindlustamiseks kipun tegema.
                  Kuna mul tuli kopsakas tulumaks eile tagasi, siis panen sama summa, samale panusele. Tänan sind hiljem.

                  Kommentaar


                    Kunn mees. Aitäh, et jagad siia kulda!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                      Kunn mees. Aitäh, et jagad siia kulda!
                      Aga kui inimesed oma pensionifondide rahad kätte saavad, ei julge mõnda aega pannagi midagi siia haah

                      Tarvas 73-65

                      Kommentaar



                        Hästinatukene lubavam ja teen elu veitsa põnevamaks

                        Kommentaar


                          niiumbes 30 sekundit läks vaja et pekki läheks

                          Kommentaar


                            Lõid ühe tagasi ikkagi ja latti jõudis ka üks pall puudutada veel, kuid lõppkokkuvõttes mitte seekord. 1-1.

                            Kommentaar






                              Pinnacle ei tulnud isegi välja koefidega . Jalka esiliiga amatööridele saab kindlalt jälle 1k+ panna. Aga mõlemil puudujaid ja väsimusest ja üleüldisest olukorrast tulenevalt teisel poolajal visatakse mingi 55p ma loodan.

                              Kommentaar




                                Panin 300 juurde veel parema liiniga, ülejäänu on kommunism

                                Kommentaar

                                Working...
                                X