320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peaaegu olin veel nii julge, et oleks +1.5ah ka pannud. Kaljul ju need teada probleemid olnud. Teises mängus lihtsalt mõtlesin, et Post ja Raley-Ross ühes meeskonnas ei lase mängul lihtsalt väikest skoori tulla. Aga eks panuste suurused (väiksused) näitavad ka mu kindlust.

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Vaadake viimast minutit

      http://www.fibalivestats.com/u/EBF/1...pbp_et_EE.html

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        Peaaegu olin veel nii julge, et oleks +1.5ah ka pannud. Kaljul ju need teada probleemid olnud. Teises mängus lihtsalt mõtlesin, et Post ja Raley-Ross ühes meeskonnas ei lase mängul lihtsalt väikest skoori tulla. Aga eks panuste suurused (väiksused) näitavad ka mu kindlust.
        It was your day Kalju-Viljandi pelas kohe alguses Subbo punane ja Riibergi vigastus otsustasid asja lõplikult ära ning kossus last minute oli maasikas.

        Mis sa homsest Zalgirise võidust arvad? Hetkel saab veel 3.70 juurde kätte, aga tahab jubedalt langeda ja tundub endale ka, et arusaamatult palju eelistatakse Olympiacost.

        Kommentaar


          Pigem jätaks puutumata, probleeme on palju.

          Juhtusin paari nädala eest Žalgrise kodust sõpakat Armaniga nägema ja see oli ikka väga kole, vist oli poolajaks juba 23-46 vms. Eks see pole parim mõõdupuu ka võib-olla, EA7 on praegu kõiki võitnud. Aga koosseis on lahjem kui eelmine hooaeg, eriti korvi all Lauvergne peab üsna üksi mängima ja Jasikevicius ka lahkus Barca etteotsa. Leegionärid on üsna kahtlased, üks tüüp mängis näiteks üle-eelmine hooaeg Hispaania esiliigas.

          Koduliigas on ka jõudnud kaotada selle tiimile, kuhu Vinales suundus. Tema seal muidugi staar, kes asja veab, tolles meeskonnas mängib rolli ka näiteks eelmine hooaeg estlati peksukotis Liepajas mänginud mees.

          Mitte, et olympiacos säranud oleks hooajaeelsetes mängudes, käib üle kivide-kändude see asi neilgi. Ei tea ju ka kas igasugused pensionärid spanuulised ja printezised vanadekodust üldse välja lastakse koroonaohus

          Kommentaar




            Kommentaar


              Kuidas sul Unibetis sellised limiidid on
              Minu tuttaval saadeti mingi premmi bett outsiderile, koguvõiduga mingi 150 euri max, traderile. Ma ise alguses ei uskunud, saatis screenshoti mulle.

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Kuidas sul Unibetis sellised limiidid on
                Minu tuttaval saadeti mingi premmi bett outsiderile, koguvõiduga mingi 150 euri max, traderile. Ma ise alguses ei uskunud, saatis screenshoti mulle.
                Näe hakati scammima juba, ülikaua oli ootel ja...

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Näe hakati scammima juba, ülikaua oli ootel ja...

                  Ja see ei lähe ju enam 200 eurose beti arvestusse ka kuigi alguses kinnitati?

                  Kommentaar


                    Need on ikka suured summad siin veel. Ma ennustan Unibetis Eesti jalksi ja piir kuskil 2 euri kandis. 2!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ja see ei lähe ju enam 200 eurose beti arvestusse ka kuigi alguses kinnitati?
                      No kus sa sellega, tegin kellegi teise eest sellise beti (ühekorraga panin 200 ja see suurem osa läks ülevaatamisele, premmis wtf) ja kui chatti läksin küsima, kas loevad selle ära ikka, siis öeldi et pole meie süü et sul nii väiksed limiidid on, käi perse pmst. Panus peab ühes tükis olema hoolimata sellest, et ise selle lahku lõime. Aga siit tagant tuli muidu vastus ka teie küsimusele, et kuidas limiidid nii suured, kommunism.

                      https://i.gyazo.com/420eb548645e4d1c...b9405953e3.png

                      Aga ma lähen oma challengiga edasi sellele vaatamata

                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        Altmeier mängib praegu väga veidralt hästi atp186nda kohta ja Berrettini jaoks võrk liiga kõrgel, ehk läheb paremaks nyyd peale breigi saamist teises setis

                        anyway, seda teist naist ma ei tunne ja coolbet triivib nõnda vastuvoolu teiste saitidega, et pidi panema, isegi surebetid on saadaval kui keegi kopikaid korjata tahab tasuta

                        Kommentaar


                          See on üks sellistest panustest kus üks mängija on elu vormis (Bara), teine on kaheldavas vormis, just kaotanud 0:6 0:6 eelmisel turniiril, ning eelmises kahes voorus on halva mänguga kolmes setis peale jäänud.

                          Loogika ütleb Bara win. Tennise betting instinct ütleb Kenin 2:0 settidega!

                          Kommentaar


                            Unibet päris kahtlane jah enda limiitide ja asjadega. Sõber tegi konto sinna et e-spordis panustada (neil vahel päris head koefid + mänge mida igalpool pole). nädal hiljem ei saanud enam 25eur panustada 3 koefiga kuigi konto oli enamvähem 0is.
                            Betsafe ja bet365 eestis parimad imo. betsafe livebet mulle ainult ei meeldi.

                            Kommentaar


                              Kommentaar




                                alles aasta eest oli Podoroska tase mingi selline, võiks eksida küll
                                https://i.gyazo.com/1087611e578c3e1d...14578a7b7e.png

                                Kommentaar

                                Working...
                                X