320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lakers võitis.

    Panin eelmine timeout siia ka veel.

    Kommentaar




      Taltech vaid kaheksakesi mängule tulnud, pole Gieset ega Metsalu põhimeestest.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Toronto võitis 5ga, Tartu 34ga, Jurmala 9ga

          Turnover 19,853.4; profit/loss +2206.34

          Kommentaar




            Märgin need panused ka ära

            Kommentaar


              Turnover 20,006.02; profit/loss +2176.4

              Kommentaar


                Tühjade tribüünide ees vist tglt peaks handycap veitsa kõrgem olema

                Kommentaar


                  Kuban võitis 17ga

                  Turnover 20,208.25; profit/loss +2380.66

                  Kommentaar


                    Pärisspordi puudumisel gamblin veits



                    Linnamägi jõuab finaallauda pmst igalpool kus mängib


                    Teine on mingi amatöör, do not follow

                    Kommentaar


                      pokkerinaised on kenad muidu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        pokkerinaised on kenad muidu?
                        Noo näiteks Kovalenko käis mängimas korra.

                        Peale 7ndat raiset otsustas foldida preflop ja näitas KK-d, endal 10 euri alles.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Pärisspordi puudumisel gamblin veits



                          Linnamägi jõuab finaallauda pmst igalpool kus mängib


                          Teine on mingi amatöör, do not follow
                          nojah, vaadates, kes seal tipus 20 oddsi peal, siis ausad koefid.

                          aga muidu coolbetis pokkerile panemine ikka aus scam - No Refund for Non Starters

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            nojah, vaadates, kes seal tipus 20 oddsi peal, siis ausad koefid.

                            aga muidu coolbetis pokkerile panemine ikka aus scam - No Refund for Non Starters
                            Üsna unreal kyll et 2 favoriiti on seal naised, kes tglt pole võitvad mängijadki pärismaailmas.
                            Aga seda mismoodi gamblingusaidid mind scamminud on, võtan ehk kokku veel karantiini jooksul.

                            Kommentaar


                              Mõni rumal küsimus, ärgu otse suhhi pekstagu. Also, täiesti mõistetav, kui mingid asjad on info, mida sa ei taha sheerida.

                              1) Eeldan, et põhiküte Starsis? Mis mänge eelistad, mis leveli(te)l tegutsed? Turniire elukutseks taguda on vist liiga volatiilne?
                              2) Kas mingitel nn eurosaitidel ka toimetad? On üldse selliseid, kus mängud nii head, et need kaaluvad üles full putsis inetu ja mittefunktsionaalse softi?
                              3) Mis su kõige suurem aha-moment oli?
                              4) Kas kõik, kes enne a la 2015 staarid olid, olid lihtsalt fish on a heater? Olen sattunud vaatama EPT Retro striime, kus vist a la esimese 7 hooaja turnasid näidatakse ja 2020 kommentaar peale loetakse ja see suht mindblowing stuff, mida sadade tuhandete eurode peale toimetati.
                              5) Kuskilt/kelleltki mingit coachingut ka võtad?
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Mõni rumal küsimus, ärgu otse suhhi pekstagu. Also, täiesti mõistetav, kui mingid asjad on info, mida sa ei taha sheerida.

                                1) Eeldan, et põhiküte Starsis? Mis mänge eelistad, mis leveli(te)l tegutsed? Turniire elukutseks taguda on vist liiga volatiilne?
                                2) Kas mingitel nn eurosaitidel ka toimetad? On üldse selliseid, kus mängud nii head, et need kaaluvad üles full putsis inetu ja mittefunktsionaalse softi?
                                3) Mis su kõige suurem aha-moment oli?
                                4) Kas kõik, kes enne a la 2015 staarid olid, olid lihtsalt fish on a heater? Olen sattunud vaatama EPT Retro striime, kus vist a la esimese 7 hooaja turnasid näidatakse ja 2020 kommentaar peale loetakse ja see suht mindblowing stuff, mida sadade tuhandete eurode peale toimetati.
                                5) Kuskilt/kelleltki mingit coachingut ka võtad?
                                1) Starsis on tänapäeval nelja laua cap, seega mängin seal vaid siis kui mujal action slow (mulle meeldib 1k kätt tunnis sisse saada ikka) ja peab juurde otsima või kui stars hea boonuse saadab.

                                Eelistaks muidugi oma lemmikut 9max cashi, aga kuna see on üsnagi surev formaat, siis olen end õpetanud mõistlikul tasemel sisuliselt kõiki NLHE mänge taguma. Mängin nl100-200 enamasti. Olen n-ö regularina käinud ka kuni nl1000 mängimas, aga kui seal winrate peale 200k kätt 0.9bb/100 ja nl200s 5bb/100, siis whats the point? Stressi tekitab vaid suuremad swingid ja natuke suurem rakeback seda kinni ei maksa.

                                Katsu Markkule rääkida, et liiga volatiilne on


                                Aga kui sa nii pööraselt hea mängija pole ja mingi 15% ROIga tahad 100-1k$ turnasid mängida, siis võid julgelt arvestada veerandmillise bankrolliga, muidu lõpetad kuskil farmis ja maksad poole oma kasumist ära nagu sajad ja tuhanded mtt-grinderid praegu.

                                2) Eurosaitide soft on suht ok tänapäeval. Nüüdne teema on aasia äpi-pokkerid, millel mängimiseks arvutis pead emulaatori tõmbama ja siis totaalsel fucknuts softil mobiilimänge pelama. See kui head mängud leiad oleneb agendist, et kuhu gruppi mängima saad. Ahjaa, kõik moneytransferid ja n-ö homegroupide valimine käib läbi agendi, et kui too auto alla jääb oled pmst shit outta luck.

                                3) Ma nii ei oskagi öelda, ehk see kui oma peaga hakkasin mõtlema igasuguse pre-fed info kasutamise asemel. Lihtsa näitena, kui mingid tabelid ytlesid, mis käsi ma raisema peaks mingil positsioonil, siis ma vaatasin üks hetk, et miks ma ei võiks 100% buttonil raiseda kui SB foldib 90 ja BB 80%, või miks ma ei või kehvade riverikaartide puhul edasi edasi bluffida, kui vastane ei hooli minu rangest üleüldse ja lihtsalt foldib alati agressiooni puhul? Võisin küll!

                                Tulemuseks kohe selline kuu, mida vist järgi ei tehta.


                                4) Turnadel jõubki finaallauda alati paar-kolm luckboxi, kes mängu üldse ei jaga. Ja üleüldiselt on turnamängijate maailmavaade palju limiteeritum, kui cashi omadel. 20bb shovecharte võib igaüks selgeks õppida, kuid 100bb cash on palju keerulisem. Cashimängijast võitvat turnamängijat teha on palju lihtsam kui vastupidi.

                                5) Pole kunagi coachingut võtnud ja enne kui oma limiitidel strugglima hakkan, pole plaanis ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X