320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on küll nüüd fishy vaevalt bookied siin eksivad ka koefideg, ju mingi vettpidav reasoning neil, miks Leedu liiga viimane ja Iiri Premiere keskmik samal pulgal on. Oddsportalis ka 18 userit 19st Derry straight wini peal.
    Eeltoodud info puhul ma backiks kinnisilmi Leedu mansa DC, aga huvitaks tõesti, miks võrdsete mansadega nähakse neid.

    Kommentaar


      Oddsid täiesti ausad, 50/50 mäng. Riterail uus peatreener, seega ilmselt vorm läheb ülesmäge. Liigas on enamus mänge kaotatud 1 väravaga või viigid, seega mingid kotikud ei ole. Mäng Leedus ka.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Njaa eks mul endal natuke raske hoomata, et meeskond, kes Leedu liigas on suutnud võita 16st ühe, peaks euroopas 2.6ga liugu laskma. Sesmõttes võib ju palju toredaid 1-väravalisi kaotusi ka saada, aga kui sees mingi 0-7 Žalgriselt, siis vb ikka pigem on kotik, mitte ebaõnnesõdur. Rahadega on ka ilmselgelt hapu peale kolimist, leegionäre on vaid mõni üksik ja brasiillane neist üldse katki vist ka.

        Kommentaar




          tore koht gamblimiseks naiste tennises

          Kommentaar


            Nyehh sai paari murdepalli jagu higistada, aga piiridesse võiks lüüa siis ka

            Kommentaar





              Teichmann eluvormis, aga ega eilse mängu põhjal Anetti kohta vähemat öelda ei saa. Teen veits pendliendlit ja ütlen, et Anett võidab 3s.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Maria Sakkari homme Serena vastu on tasuta kommiraha

                  Kommentaar




                    Kommentaar


                      Omamata suuremaid taustateadmisi tennisest, aga vaadates koefitsente, siis... Miks nii?

                      Kommentaar


                        Suurem koefitsient = rohkem raha . Juhtus tegelikult täna nii, et mitmed underdogid on veidikene justkui alahinnatud. Näiteks liivaspets Berrettini on aasta aega mingi müstilise vigastusega maadelnud ja eile sai üle noatera pea 3-tunnises mängus kellestki tundmatust soomlasest jagu. Opelka seevastu korvpallitsentri kasvu 230 km/h serviv kiiret väljakut armastav mängija. Ise paneks tema favoriidiks, mitte 2.5 peale tbh.

                        Kommentaar




                          Ainult 75 sellest minu oma, ülejäänu on noh, kommunism.

                          Kommentaar




                            Siit ka pool minu oma, pool lendab enamvähem põhikoosseisuga peale.

                            Kommentaar


                              Mis kahtlastes portaalides panustad?

                              Kommentaar




                                7-6 7-5 lets goo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X