320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Karlovicist ei saagi aru mis juhtus, Rubini vastu mängis nagu wimbledon käiks, serv ja võrku ja punkt tehtud igakord aga täna kõndis ringi nagu pahane kass. Mcnamarama peaks kassettile salvestama selle eelneva mängu, ikka väga klassika oli.
    Nagu ma aru olen saanud, siis tennises on väga suured faktorid ka vaimsed ja psühholoogilised seisud oma elus. A la keegi hakkab naisest lahutama, kellel suri ema ära jne...
    Vähemalt kunagi nii mulle üks elukutseline panustaja rääkis. Kui sul siuke info olemas on, siis pidi olema väga lihtne panustada. Küll aga sellist informatsiooni on suht keeruline saada.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Anett on üllatavalt kõrgel seal, ma tahaks isegi esimeses ringis ta vastu panna kui päris aus olla. Aga mul tänastest üks asi jäi silma, loodetavasti vahetevahel tuleb ka midagi.

        Kommentaar


          Halep on õigustatult favoriit, aga kui ta peaks enne veerandfinaali slippima, siis reaalsed ohukohad on Anisimova ja Vondrousova. Viimane neist juhib Halepi vastu 2:0 ja saviväljakul võitis eelmine aasta. Selle stsenaariumi järgi Vondrousova 29 odds on päris juicy. Eelmise hooaja RG finalist kah.

          Kommentaar




            Games r dead

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


              Games r dead
              hasartmängud on väga riskantsed ettevõtmised.

              Kommentaar


                RG esimese päeva glory panused. Gasparyani lihtsalt peab proovima, kui ta vigastatud ei ole, siis võiduvõimalus on vähemalt 20% ringis. Podoroska mängib tavaliselt ainult savi peal ja tal korralik winning streak käsil, aga tegemist ei ole siiski top mängijaga ja elus esimest korda RG põhiturniiril. Jalg värisema hakkab siis Minnen@4,4 on väga mahlane koefitsient.

                Aneti kohta teate vast ise paremini, aga tundub selline kohtumine olevat kus mingi panustaja vaatab, et h2h on Aneti kasuks 3:0 seega hea mingisse low odds "kindla peale" kombosse visata ja izi money printida.

                Kommentaar


                  Täna on pilk Zhang Shuai peal. 3.2 koefiga pakutakse. Keys ei ole eelturniire mänginud, ning viimase mängu mis USOl mängis katkestas.

                  Kommentaar


                    Tänased gloorikad: Sharma@3,35 Pironkova@3,10


                    ja paar võitjat: Rybakina@17, Ostapenko@41, Svitolina@16

                    Kommentaar




                      Tulen hüppan ka Sharma paati

                      Kommentaar


                        Kohe kiiresti lasi nulliga murda lol

                        Kommentaar




                          Esiliiga

                          TÜ põhimeeskond on see aasta kõik mängijad peale kolme leegionäri omaenda duublist võtnud ja seega duublis on päris u16 seltsimehed. Põhimeeskonnal on ka täna karikamäng Cramoga, seega keegi põhist appi ei saa tulla. Seejuures oli TÜ duubel juba eelmine aasta päris tagaotsas tabelis, see aasta võib päris kole tulla. EMÜ on ka kvaliteedis kaotanud oluliselt, kuid laste vastu ikka suruvad ära ma usun.

                          Kommentaar


                            Ühtegi favoriiti sellelt turniirilt ei ole mõtet mängida..vähemalt veel mitte

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                                Kalju võib täna lõpuks tipuründajaga olla suhteliselt ettearvamatu ja kes teab mis taktikalisi muudatusi võib juhtuda. Julge bet see under 3.5. Samas koef ikkagi on üsna hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X