320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Panustamine pole maksale hea.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
      No tundub, et hommik oli sul magus igatahes
      good jinx is good jinx!

      Panin osa kasumist selle peale, et brassid ja uruguay BTTS ja rahakotid siia! Megalebo tundub see spordiennustus ikka!

      Kommentaar




        Kommentaar


          nüüd tuleb rohi oli rohelisem ja taevas sinisem lugu. inspireeritud telekavaatajast, kelle sõprus panustamisega sai, ma eeldan, vääriliselt tasutud, mida rikastas kohtumine teiste selle valdkonna inimestega. siis sekkus mingi aeg heatahtlik romario, kes mingi periood nägi, et ühiskonnale väärtuse andmine on äge, aga kohe pärast seda leidis, et võileiva peal paksem viil vool vorsti täidab kõhtu enam. oeh, kus see alateema oli mingi periood mu esimene avatav leht, ja nüüd ma ilmselt postitan siia mõne korra aastas. samas kui palju oleks öelda, aga vahel peab suu kinni ka hoidma. heietused heietusteks, mul on jätkuvalt väga hea meel, et see kõik tol ajal võimalikuks sai ja portaali omanikud seda ei piiranud. aga tegelikult ma ei tahtnud heietada, vaid öelda et...

          kui sa juba nii kaugele oled jõudnud, siis mis ma tahtsin öelda seda, et siin teemas on PUHAS KULD. Okei, ma ei usu, et long run teema autor oleks võimeline WTA-d ja Euroliigat üle paari protsendi printima (mis ei ole kaugeltki halb), aga kõik, mis tuleb kohalikult tasandilt, siis minimaalselt 3-4 punkti (nt kossus) kõik on 95% value (+ margin). kes on pensionifondi välja võtnud või omab vaba raha, siis ma olen enam kui kindel, et paremat tasuta tipsterit ei ole, või on neid üksikuid, internetiavarustest leida. nautige!

          Kommentaar


            Ye. Romarioga täitsa nõus. Esmalt jälgisin ka rahvaspordipäeva pakutavaid tipse siin teemas. Nüüd juba jupimat aega kaasa panustanud.
            Maru hea oleks, kui rahvaspordipäev viitsiks oma telegrami grupi teha ja neid seal jagada.
            Võiksin vabalt ka mõne €$¥ välja käija selle eest.

            Cheerz!

            Kommentaar


              Mõlemaga nõus , kahjuks satun hilja peale , aga oleks ka nõus toetama projekti kui see tekib.

              Kommentaar


                Ma panen Tarvale panused, panen pildid kui läbivaatamiselt läbi käinud panused.

                Kommentaar




                  Oi coolbet oli ootamatult lahke, pinnacles oli 1.9x midagi Rakvere.

                  Kommentaar


                    Seal ülemises mängus oli hästi vahva, kui keegi 17-aastane laps otsustas lõpusireeniga tabada ja handycapi ka ära rikkuda heh

                    Panin maxid kahe üle oma pea suplevate juustukerakeste vastu hommikuks



                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Alexandrova oli kogu mängu vana rahu ise. Kontaveidil kulus vaid korra ta ära murda, et ta mentaalselt laguneks. Edu!

                        Kommentaar


                          6 geimi järjest, nummi

                          Kommentaar


                            Huvitav palju cashouti vahepeal pakuti.440?

                            Kommentaar


                              õnnitlused on asjakohased, rahvaspordipäev!

                              Kommentaar


                                Tiafoe oskas kuidagi kiires kaotada sellele atp 300ndale esimese seti, seega...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X