320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpus läks natuke katki asi ja kaotati 9ga. Aga uus päev ja uued rahad vaja rahvaspordipäeva laekasse tuua

    Kommentaar


      5 jäi ainult see vahe

      Kommentaar


        ↑ 6-7 6-2 6-3

        Kommentaar


          Kommentaar






            Nukker natuke tglt. Tundub 25% ROI koht vähemalt, aga ka pinnacles hetkel limiidid on mis nad on ja mujalt kaotati õldse ära, ilmselt oli suur tung :/.

            Kommentaar


              kaotati üldse mäng ära lineupist***

              Kommentaar


                see Emma ei olegi mingi briti meedia haip siis? Bureli ja Niemeieri vastu võidud on solid.

                Kommentaar


                  Ei tea essugi briti meedia haibist, ma lihtsalt sellepealt, mis ma näinud olen. Veelkord täname b365, et fullscreeni saab panna kui ma niisama vastaseid oodates vahin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    see Emma ei olegi mingi briti meedia haip siis? Bureli ja Niemeieri vastu võidud on solid.
                    18-year-old Brit Emma Raducanu has been playing her last junior event back at Wimbledon in 2019. After that, she tried to settle down on the pro tour until the pandemic intervened. Raducanu won a 25k event at the end of 2019 and reached the final in another one, beating Clara Tauson along the way, just before the whole world was standing still last year. The recipient of the “Amazon Prime Video Future Talent Award” only competed in the Battle of the Brits and the UK Pro Series since, but she actually gets financial support for two years and Andy Murray serves her as a mentor.

                    Lisaks juhendab Raducanut prg Kontaveidi vana treener N.Sears

                    Kommentaar




                      Hakkasin midagi kirjutama, kustutasin kõik ära ja mõtlesin, et tglt peaks rohkem panema ja nii on ja uuesti alustada ei viitsi.

                      Kommentaar




                        Ilma mingi põhjuseta koef tõusis päris palju, thoughts&prayers nüüd.

                        Kommentaar


                          64 20 peal oli tunne juba, et saab magama minna kohevarsti, kuid siis hakati kiusama mind. Zverev jäi veel kolmandas setis topeltmurdega taha ka, mille peale ma alla andsin ja ikka läksin tuttu, aga tuleb välja, et võitis siiski kuidagimoodi. Geimid kahjuks võrdsed, aga viimane bet enamuse päästis.

                          https://i.gyazo.com/e6058b9ecefb1b8c...f2ebdff4b8.png

                          Kommentaar




                            vale nupp

                            Kommentaar


                              Üldjuhul ma qualisid ei beti aga täna jäi silma N.Rubin @4.4 vs Pouille, kerge 20€ peale

                              Kommentaar


                                Mkmmm, Rubin pole see aasta ainsatki mängu võitnud, võtaks enne handycapi ta vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X