Lehekülg 60, kokku 60 EsimeneEsimene ... 10505657585960
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 193, kokku 1193
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Ma ei taha teada, mis see panustamise ajalugu mul Kanepi/Kontaveidi peale näitab. Ei arva, et seal mingi edge mul on, aga see jooks alla EV on ikka väga-väga räige.

Et ühesõnaga, mis ma öelda tahan - ma panin 30 westonsit, et Jabeur võidab 1. seti ja 30 westonsit, et Jabeur võidab mängu. Kellel Jabeuri peal raha, siis. viimane hetk cash out teha.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma ei taha teada, mis see panustamise ajalugu mul Kanepi/Kontaveidi peale näitab. Ei arva, et seal mingi edge mul on, aga see jooks alla EV on ikka väga-väga räige.

Et ühesõnaga, mis ma öelda tahan - ma panin 30 westonsit, et Jabeur võidab 1. seti ja 30 westonsit, et Jabeur võidab mängu. Kellel Jabeuri peal raha, siis. viimane hetk cash out teha.
    Kaine peaga hea bet

Jooves/armunud/biased/emotsionaalse peaga Kontaveit ftw
    Ise hetkel 10 HW joobes..

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kaine peaga hea bet

Jooves/armunud/biased/emotsionaalse peaga Kontaveit ftw
    Ise hetkel 10 HW joobes..
    ma täna miksisin veidi, tegin trenni ja sauna ja siis õlled! Aga kui armumisest rääkida, siis Jabeuri mängustiil on armuma panev. hea touch neiul!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Väga pede on 4-1 pealt, 2 breiki ees, 4-2 pealt 2 breik palli omades 5-5 peale lasta. Mnjah, magama ära, mäng tehtud vist Anetil.

Asjahuviline Kasutaja luisfigo7 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Väga pede on 4-1 pealt, 2 breiki ees, 4-2 pealt 2 breik palli omades 5-5 peale lasta. Mnjah, magama ära, mäng tehtud vist Anetil.
    No tundub, et hommik oli sul magus igatahes
    Madridista

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Panustamine pole maksale hea.
    20 LEGEND

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
    No tundub, et hommik oli sul magus igatahes
    good jinx is good jinx!

Panin osa kasumist selle peale, et brassid ja uruguay BTTS ja rahakotid siia! Megalebo tundub see spordiennustus ikka!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

nüüd tuleb rohi oli rohelisem ja taevas sinisem lugu. inspireeritud telekavaatajast, kelle sõprus panustamisega sai, ma eeldan, vääriliselt tasutud, mida rikastas kohtumine teiste selle valdkonna inimestega. siis sekkus mingi aeg heatahtlik romario, kes mingi periood nägi, et ühiskonnale väärtuse andmine on äge, aga kohe pärast seda leidis, et võileiva peal paksem viil vool vorsti täidab kõhtu enam. oeh, kus see alateema oli mingi periood mu esimene avatav leht, ja nüüd ma ilmselt postitan siia mõne korra aastas. samas kui palju oleks öelda, aga vahel peab suu kinni ka hoidma. heietused heietusteks, mul on jätkuvalt väga hea meel, et see kõik tol ajal võimalikuks sai ja portaali omanikud seda ei piiranud. aga tegelikult ma ei tahtnud heietada, vaid öelda et...

kui sa juba nii kaugele oled jõudnud, siis mis ma tahtsin öelda seda, et siin teemas on PUHAS KULD. Okei, ma ei usu, et long run teema autor oleks võimeline WTA-d ja Euroliigat üle paari protsendi printima (mis ei ole kaugeltki halb), aga kõik, mis tuleb kohalikult tasandilt, siis minimaalselt 3-4 punkti (nt kossus) kõik on 95% value (+ margin). kes on pensionifondi välja võtnud või omab vaba raha, siis ma olen enam kui kindel, et paremat tasuta tipsterit ei ole, või on neid üksikuid, internetiavarustest leida. nautige!
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Asjahuviline Kasutaja ParemasNurgas avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Ye. Romarioga täitsa nõus. Esmalt jälgisin ka rahvaspordipäeva pakutavaid tipse siin teemas. Nüüd juba jupimat aega kaasa panustanud.
    Maru hea oleks, kui rahvaspordipäev viitsiks oma telegrami grupi teha ja neid seal jagada.
    Võiksin vabalt ka mõne €$¥ välja käija selle eest.

Cheerz!

Professionaal Kasutaja ltrubetsky2 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Mõlemaga nõus , kahjuks satun hilja peale , aga oleks ka nõus toetama projekti kui see tekib.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Ma panen Tarvale panused, panen pildid kui läbivaatamiselt läbi käinud panused.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Oi coolbet oli ootamatult lahke, pinnacles oli 1.9x midagi Rakvere.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud