320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millegipärast on jh, koefikoostajad pole ka sel hooajal järelikult tennist jälginud.

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Millegipärast on jh, koefikoostajad pole ka sel hooajal järelikult tennist jälginud.
      äkki madridi kolmandas ringis saab vastuse sellele (Iga vs Barty)

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        äkki madridi kolmandas ringis saab vastuse sellele (Iga vs Barty)
        Panen enne ära kui koefid kukkuma hakkavad

        Kommentaar


          Jäid avamata betid 19, 9 ja 8.5 koefid siis vastavalt.

          Kommentaar


            Sabalenka peale olen ma kõvakattega slämmidel mõelnud ca 2-3 aastat nüüd. Mõnel korral on ta suure slämmi eelne vorm olnud tuuri parim, aga siiani on slämmidel alati see üks mäng olnud kus satub mõne heas vormis counterpuncheri otsa ja lõbu on läbi. Savi peal on see viimane stsenaarium veelgi tõenäolisem.

            Kommentaar


              Miks sa kossus, sellest Rapla @2.50 arvad Pärnu vastu? See siin @2.30 pealt tõusma hakanud ja nüüd ikka natukene too much juba?

              Kommentaar


                Ma hästi pisised panused panin raplale 2.7ga (mis loomulikult ülevaatamisel ikka), vaatab edasi laivis.

                Kommentaar


                  Coolbet tuli suht sarnaste koefidega välja uuesti tarvas vs cramo mängus
                  Tarvas @13
                  Tarvas +16.5 @1.88

                  Kommentaar


                    Homme on juba hoopis teine mäng, Keene ühelt ja Hallik teiselt poolt tagasi kindlasti, Cramole insta +20p, tarval vahet pole, sest Umbrasko mängitab niikuinii pigem oma pintsakuvööst leitud koiliblikaid enne kui päris korvpallureid.

                    Kommentaar


                      Haller* mitte Hallik. Teisel puhul poleks Cramol lootusepoegagi muidugi. Huvitav, et coolbetis moneyline 2x kõrgem kui mujal.

                      Kommentaar


                        Mehh võta või ise serbia pass ja äri ennast levadiale maha, suht normaalne palk korra nädalas 70min loivamise eest ma usun.





                        Handycap kahekordistus kohe kui aeglasemad seltsivennad ka aru said, et Keene tagasi, aga kui eelmine läks lisaajale, siis 23+ on ülepaisutatud.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Brady jalutas üle ja tarvas kaotas 15ga lõpuks

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                äkki madridi kolmandas ringis saab vastuse sellele (Iga vs Barty)
                                Vahepeal Barty ja Sabalenka tegid traktoritööd siin vastastest üle rullides ja Halep kaotas niiet mu tulevikubetid elavad toredasti.

                                Casper Ruud tegi kahjuks natuke liiga lihtsalt sotid selgeks ja võitis 2-0 hoopis :/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X