320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    mehh, mängis mitu levelit nõrgemal tasemel kui eelmises ringis Karlovic ja suvaline atp 226 ranking kes kaotab 400ndatele reketitele regulaarselt mängis nagu Nadali juunior lampi.

    Täna tõmbab ROI-d korralikult alla. Klizan tundub, et on ka läinud.

    Kommentaar


      Nagu ma aru saan, siis 900 euri nagu naksti läinud? Mis peaks tõestama, et kihlveod on ikka väga riskantsed ettevõtmised.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Nagu ma aru saan, siis 900 euri nagu naksti läinud? Mis peaks tõestama, et kihlveod on ikka väga riskantsed ettevõtmised.
        1,5h mängu vaatamine ja küünte närimine - priceless!

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Nagu ma aru saan, siis 900 euri nagu naksti läinud? Mis peaks tõestama, et kihlveod on ikka väga riskantsed ettevõtmised.
          Sa oled tõesti üks erakordselt nõme inimene. Siin alafoorumis ei ole mitte kellelgi su "tarkuseterasid" vaja olukorras, kus sa sellest maailmast mitte midagi aru ei saa. Säästa end ja säästa palun ka teisi.

          Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

          Kommentaar


            Tundub, et kihlvedu just tekitab rahalisi probleeme, milleks ta ilmselt ka sobib. Lahendamiseks ta vist tõesti ei sobi.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Nagu ma aru saan, siis 900 euri nagu naksti läinud? Mis peaks tõestama, et kihlveod on ikka väga riskantsed ettevõtmised.
              Muidu Euro lühend on EUR ja USD on lühend Usa Dollarist. Kui sa valuutadel erinevates kontorites vahet ei tee, siis kihlveod on sinujaoks ikka kohe eriti riskantsed ettevõtmised.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Muidu Euro lühend on EUR ja USD on lühend Usa Dollarist. Kui sa valuutadel erinevates kontorites vahet ei tee, siis kihlveod on sinujaoks ikka kohe eriti riskantsed ettevõtmised.
                Ma tean, et euro ja dollar on veidi erineva kursiga, aga pole erilist vahet, kummast neist 900 ühiku võrra ilma jääda. Ei pannud tõesti tähele, et millegipärast panustati dollarites.

                Kommentaar


                  Tere urmar, kas delfi kommentaarium või fb ekre sõprade klubi, kus teiste poetagustega arutleda saab, ei oleks õigem koht sulle mõttekaaslaste leidmiseks?

                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  nice, Valencia-Bayern kossubetid tulid sisse (v.a. Bayerni suurkoef), kas lõõtsutasid ka mängu lõpus O/U osas, või sa ei jälgi mänge?
                  Ma vaatan ikka enamvähem kõiki panuseid, mida üle kantakse kuskilgi, päris haltuurat ei pane nigu. Kui oktoobris Eestiläti kossuliiga loodetavasti pihta hakkab, siis äkki ROI saab ka kerkida kõrgemale suvalisesest boonuse läbimängimistempost.

                  Konkreetse mänguga oli vist nii (tv3s oli ülekanne isegi vist), et 22 minutiga oli juba 2/3 lõppskoorist täis ja siis äkki lõpetasid punktide viskamise ära mõlemad meeskonnad ja pidi küüni maha närima hakkama varem kui 13 sekundit enne lõppu ära kindlustasid ikkagi.

                  Karlovicist ei saagi aru mis juhtus, Rubini vastu mängis nagu wimbledon käiks, serv ja võrku ja punkt tehtud igakord aga täna kõndis ringi nagu pahane kass. Mcnamarama peaks kassettile salvestama selle eelneva mängu, ikka väga klassika oli.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Kui usaldusväärne tegelane see tviiteriris on? Ma olen liiga vana vist, et aru saada sellest persemülkast.

                      Kommentaar


                        RIP

                        Kommentaar


                          mingid inimesed said selle info peale enne koefi langemist panustada

                          Kommentaar


                            Igaljuhul, taolisi panuseid monitoorides võib millegi potentsiaalselt hea peale sattuda küll. Buukid vist jätavad endale õiguse panuseid annuleerida though..

                            Kommentaar


                              Sport has proved time and again it is the ultimate rollercoaster for those watching on. Even if you’re a fan of the teams or just a casual viewer, the thrill of any game can see the blood pressure rise.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Nagu ma aru saan, siis 900 euri nagu naksti läinud? Mis peaks tõestama, et kihlveod on ikka väga riskantsed ettevõtmised.
                                Sorri, et veel seda sitta solgutan, aga urmar on täpselt selline inimene, et kui ütled talle, et teenisid panustamisega 5k euri eelmine kuu, siis ta küsiks: "a palju kaotasid?"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X