320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust

    Keegi on koduväljakueelise arvestamisega natuke liiale läinud. Rapla alles kuu aega tagasi sai ju Jurmalalt 18ga tappa. Nädalasisene mäng tabeli eelviimase Liepaja vastu tuli ka ainult läbi Kaldre imele viimasel veerandajal, kui 20p kaotusseisust higistati end lisaajale.
    huvitav oleks kuulda, mis veel su valiku põhjused on peale kahe viimase matši tulemuse. mingi põhjus peab ju sellisel liinil olema?

    Kommentaar


      Kalev/Cramo liin on huvitaval kombel kiiresti langenud, eile oli veel 2.4. Kas Vefil on vigastusi?

      Seda enam on Cramo favoriidi staatus minu jaoks üllatus, et Jõesaar vigastatud ning Kitsing küll pidi täna mängima, kuid siiski pole veel 100% terve.

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        huvitav oleks kuulda, mis veel su valiku põhjused on peale kahe viimase matši tulemuse. mingi põhjus peab ju sellisel liinil olema?
        Ma vist kunagi kirjutasin, kuidas üks aasta tuimalt silmad kinni underdogile pannes keskmike mängudes oleks hooaja peale 50%roi teinud. Enam päris sellist ulmet pole, et pärnu ja rapla vahelises mängus võõrsiltiim alati mingi 4.8 moneyline, kuid siiski tahetakse kodutiime veidi liiga palju eelistada imo. Tegelikult need meeskonnad on praegu muidugi samade võitude arvu peal (Jurmalal 1 mäng vähem peetud), kuid mulle omajagu mänge näinuna tundub siiski, et Jurmala lagi ja üldine tase on vähe kõrgemal (vaata ka 68:56 vs Cramo). Rapla uus täiendus tundus esimene mäng ka paras nisanäpp siiski, pigem hakkab meeskonda segama tema sisse mängitamine.

        Ja eks ma võin muidugi ka täiesti umbluud panna ja Rapla võidab esimese veerandaja 32:9 juba.

        Kommentaar


          Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
          Kalev/Cramo liin on huvitaval kombel kiiresti langenud, eile oli veel 2.4. Kas Vefil on vigastusi?

          Seda enam on Cramo favoriidi staatus minu jaoks üllatus, et Jõesaar vigastatud ning Kitsing küll pidi täna mängima, kuid siiski pole veel 100% terve.
          Skautisin läti spordiportaale enne veidi, sest Jurmala nõnda suur koef tuli minu jaoks üllatusena (arvasin et rohkem 1.9 kandis tullakse välja), aga ei näinud kuskil midagi kellegi vigastuse kohta üheski mängus lätlaste poolt. Pigem on aru saadud, et siin on tasemevahe olemas. Need välismängijad on ka Cramoga võrreldes ikka täielikud säästukad. Sellest Madsenist olla Cramo ka huvitunud enne hooaega, pisar oleks silmas igakord kui see tüüp üritaks VTB-s midagi korvi poole pudistada.

          Kommentaar




            Natuke harjumatu olukord, kus liinid liiguvad minu loogikale vastupidiselt, aga ma olen jäärepäine ja panen veel juurde. Üheltpoolt tahaks väga näha, mis toimub nende inimeste peas, kes arvavad, et Tartu võidab üle poolte mängudest vähemalt 8ga, teiseltpoolt taksoreis Jämejalga läheks üpris kulukaks.

            Kommentaar




              2 totaalselt vormist väljas degeneraati, Gojowsizcszhszhyszhachzkyki tase peaks päris palju kõrgemal olemas loodetavasti.

              Kommentaar


                Kõrgemal olema*, ajavad veits närvi need trükivead, mis siin kirjutades teen.

                Panen mõned panused gutfeelingu järgi veel juurde

                Kommentaar




                  Poolajal 32-31 Milanole seisul teen.

                  Kommentaar




                    Ei näinud täna midagi eriti head, teen siis siia väiksed betid, et päev päris raisus poleks. Over, sest TLÜs on nüüd tagasi eelmisest aastast tuttav Mcghee, kes siuke kodutu mehe Harden. Rünnakul laob ja laob, kaitse jätab teiste hooleks. Viimati taltechi vastu pani TLÜ normaalajal 116 (!) punkti. Näis, kas kogu hooaja tabavad visked tehti juba ette ära.

                    Esimene omavaheline mäng VEFiga lõppes 96-99 btw. T

                    LÜ enne seda mängu end täiendanud veel ühe suure ääremängijaga ja VEF üleüldiselt ei kipu tagumise otsa vastu väga tampi peale panema, 16st suuremalt on vist võidetud vaid kolmandik mängudest.

                    Kommentaar


                      Turnover 14372.1; profit/loss +1832.31

                      Niih, eelmise nv koss läks suht pekki, kui kõik peale Cramo võidu whiffis. Tennises 3 panust võitsid ja sel 5daalasel suuremal koefil ei tekkinud lootustki.

                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


                      Poolajal 32-31 Milanole seisul teen.
                      See on story for the ages, 1 sekund enne lõppu 5ga taga ja vastaste korvi all nokiti mõttetu viga välja, millele järgnesid vabavisked, millest üks tabas.

                      TLÜ handycapi täitis läbi mingi ime 10ga, kuid skoor väga suureks ei läinud. Siin oma osa selles, et Mazeikat poldud kaasa võetud ja mängitati kedagi 17-aastast poissi tema asemel esimesel poolajal 17min, millega ta sai kirja 0 pealeviset, 0 lauapalli, 0 söötu ja üleüldse.

                      Kommentaar


                        Sinu Panuse taotlus 2571181594(Tartu Ülikool - KK Pärnu Sadam) on käideldud Betsafe poolt alljärgnevalt.

                        Kogu vastuvõetud lisasumma: 0 EUR
                        Tagasilükatud summa : 132.84 EUR

                        meeh

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            Lol, see oli küll napikas.

                            Kommentaar


                              Jap, hoidsin peast kinni, kui cramo +12 peal veel otsustas timeouti võtta ja päris rünnakut mängida viimastel sekunditel. Õnneks vastased ka ei lohetanud kaitses ja kraamokad andsid alla.

                              Turnover 14474.1; profit/loss +1932.27

                              Kommentaar




                                Veitsa paha tunne on niimoodi võõrsilmeeskondadele lapata, aga kui tabeli viimasele antakse -6 handycap ja kodumängus Panathinaikost võitnud Lyonile 8.4 moneyline, siis mis ma teha saan?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X