320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


    Natuke retard tunne sellise koefiga panna, aga handycappi ei pakutud ja reaalselt see on rohkem siuke 1.02-keiss...
    Mul täpselt sama panus tehtud enne siia vaatamist. Ja ma olen üldiselt väikeste koefide vastu, aga seda väärtust ei saa mitte kasutamata jätta, vaadates kuidas Ozolins võitis Ivanovi. Ja Gulbis peaks veel parem või vähemalt sama hea olema.

    Naljakas on veidi ka see, kuidas Soome-Eesti kossule täna koefid välja tulid. Kuigi Soome võitis eile 20ga, pidasid enamus kontoreid siiski tänast suht 50/50 mänguks, Tonybetist õnnestus suisa 1.85 koefiga Soome leida.

    Kommentaar


      Gulbis kindlasti parem veel kui Ozolins, eile pani Zoppi vastu teist servi ka 190kmh vahepeal, tahaks näha, et Ivanov teda murda suudab. Ega te muidu coolbetis Gulbise koefitsienti ei vaadanud? Mul seal väga üle 3 euri ei taheta vastu võtta tavaliselt, et läheb meelest ära kontrollida üldse.

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        Gulbis kindlasti parem veel kui Ozolins, eile pani Zoppi vastu teist servi ka 190kmh vahepeal, tahaks näha, et Ivanov teda murda suudab. Ega te muidu coolbetis Gulbise koefitsienti ei vaadanud? Mul seal väga üle 3 euri ei taheta vastu võtta tavaliselt, et läheb meelest ära kontrollida üldse.
        1,15 oli kui õigesti mäletan. Igatahes väiksem kui pafis, aga need startisid 1,25ga.

        Kommentaar


          Hommikul oli coolbetis 1.18 ja sel hetkel veel 2k käivet ei olnud, mis praegu. Ehk arvatavasti 1.18 oligi see, millega välja tuldi.

          Kommentaar


            Väga kole.....

            Kommentaar


              Gulbisel sõbrad olybeti baaris või mis siin toimub?

              Kommentaar


                Mul endal panuseid peal polnud, aga süda valutas teie pärast päris kõvasti

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Gulbisel sõbrad olybeti baaris või mis siin toimub?
                  Jonnipunnid need lätlased, paras nad kõik eesotsas Ostapenkoga puhkusele Mehhikosse saata ja reality show teha.

                  Turnover 24380.79; profit +1692.19

                  Kommentaar


                    tunnistan kolm viga:

                    Exhibition, Tennis, Gulbis

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Kommentaar




                          Nii pööraselt hästi mängib praegu seda mängu, et pidi proovima.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Gould ja Hawkins on peale esimest sessiooni mõlemad 7-2 peale ehk annab lootust küll. Gould seejuures tegi 3ndast 7nda raamini sellist mängu, mida ma pole primetime Ronniest saati näinud. Kohtades, kus absoluutselt kõik teised juba vaikselt piiluks millal safety teha, pani ta tangina edasi uskumatuid kombinatsioone sisse. Kui imekombel sellist taset edasi näitab, siis see outright panus võib täitsa reaalne olla. Järgmisse ringi pääsemisel vastaseks Wilson, kes ka just suurim tõkkepuu selles faasis pole. Unibetis 67 koef on veel saadaval, kui keegi gamblida tahab. Hawkins samal ajal väääga ebakindel, järgmine ring (kui pääseb) võtab Robertsonilt koleda pakikese vastu. Praegu on päästnud ainult see, et vastas olev noormees näitab sellist mängu, millega eestikatel võib osaleda.

                              Anett näitas oma hinge jälle, kui teises setis 0-3 ja kahe murtud servingu pealt 6-3 mängu võitis.

                              Tegelikult tegin muidu ühe panuse veel, mida postitada ei saanud kuna parasjagu arvuti oli hõivatud ja telefoniga ei osanud/viitsinud. Jätan pärast kokkuvõtet tehes aususe huvides tulemustest selle välja, kuid ajaloo märgistamiseks näitan seda ka, sest sellised koefid tihti ei taba ikka


                              Kokkuvõttes okeika päev, peaasi et snuukerdajad homme pekki ei keeraks siis asja

                              Kommentaar




                                Üle-eelmine maailmameister vs veider minipanustega kihlveopettur.

                                https://www.bbc.com/sport/snooker/41732548

                                Between 1 December 2014 and 8 November 2016 he placed bets with a third party to a value of £4,000 that his highest break in a competition would be beaten. All of these were winning bets, making a profit of £7,000.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X