320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Turnover 2670; profit/loss +621.52

    Kommentaar


      #32


      Vähemalt senise mängu järgi tundub võrdne matš.

      Kommentaar


        #33
        Kas viitsid selgitada oma stakingu põhimõtteid?
        Hea blogi, real shit.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          Kas viitsid selgitada oma stakingu põhimõtteid?
          Hea blogi, real shit.
          Eks ta siuke kõhutunde järgi kokkuklopsitud kelly on, et panus kasvab eeldatava ROI suurenedes ja koefi vähenedes.

          Turnover 2700; profit/loss +591.52

          Kommentaar


            #35


            Ma pakuks handycappi 10le lähemale. U/O puhul ma ei saagi aru, miks see nii kõrge on, üheski tarva mängus pole u/o senisel hooajal näiteks 156 ületanud.

            Kommentaar


              #36


              Saadi küll kole lahmakas eelmine nädal, kuid esimestes mängudes võideti mõlemad kreeka suured, seega niipalju kvaliteeti on küll, et korra 6st üllatada. Payne peaks endiselt väljas olema, kuid juurde pole vigastusi tulnud, üllatav et koef esialgselt 4.x pealt tõusma hakkas.

              Kommentaar


                #37
                Valmiera kattis ära, kuid mäng tuli väga kõrgeskooriline. Asvel lagunes nõnda, et isegi Kriisa sai platsile.

                Turnover 2958.7; profit/loss +546.74

                Kommentaar


                  #38



                  Ei jaga lihtsalt matsu lahti, miks koef niivõrd palju parma kasuks liikunud on.

                  Kommentaar


                    #39

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Kokkuklopsitud Kohtla-Järve noored, kes ei ole teises liigaski eriti edukad said täna igatahes väga väärt kogemuse. Ei tea kellele selliseid asju vaja ainult on.

                      http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/87632
                      Bookiede loogika ütleb, et neid amatöörmänge võib välja saata päev varem 3x suuremate limiitidega kui eesti-läti ühisliiga profimänge kossus. Ja ma lollakas ei oska peale ka ka passida nende mängude protokolle, mis saabuvad vist tund enne kickoffi juba. Kurvaks teeb.

                      Kommentaar


                        #41
                        See läks küll nahka vedama, kerges palavikus olles magasin poolenisti maha kõige ja kommentaare ei oska jagada.

                        Turnover 3733.7; profit/loss +14.21
                        PS kui näete väikseid ebaloogilisusi mu skoori arvutamisel, siis mõned kontorid on dollarites ja teised eurides, ma konventeerin kõik dollaritesse, kuna enamus betid tulevad pinnaclest.

                        Kommentaar


                          #42


                          Rapla mängib ilma Kajupanga ja Glennita, pingil haigutab tühjus.

                          Kommentaar


                            #43
                            +11 peal oli päris hea tunne juba, aga valga gonna valga. 3ndal veerandil mõne minutiga sisse saadud 0-15 seeria käigus tehti ikka selliseid pallikaotusi, mida abja-paluoja 4nda klassi kekatunnis ka ei tehta.

                            Turnover 3933.7; profit/loss -185.79

                            Kommentaar


                              #44


                              Pärnu on selline üles-alla meeskond, kuid pakun niimoodi huupi ikkagi, et vähemalt pooled mängudest suudavad seisu alla 17 hoida. Läti ülikooli ma arvan tsipakene alahinnatakse, kuna nende esialgne graafik on tohutult raske olnud: esimese 4 mänguga juba 3ga 5st FF kandidaadist mängitud.

                              Kommentaar


                                #45


                                wtf koosseis pärnul?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X