320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    See on esimene panus sinult, mis pani mu ennast halvasti tundma. Ma pickisin just endameelest üliideaalse Tartu +22.5 ja siis veits hiljem nägin sinu Beti ja mõtlesin, et tra mida ma nüüd maha maganud. Tartu oli küll veel kehvem kui muidu, aga õnneks Cramo osa pidas paika. Aga puht huvipärast, et kuidas sa üldse Cramo -23.5'ni jõudsid?
    https://www.estlatbl.com/et/tulemuse...2068/game-card Eks see mäng vasardas peas endiselt . Seekord siis esimene poolaeg läks nahka ja pärast enam ei jõudnud asja ära päästa ning vahe jäi 18.



    Eelnevad kaks omavahelist mängu jäid neil 150 kanti ja nüüd Tarvas oli covidi-isos poolteist nädalat, kokkumäng tõenäoliselt lonkqab veits.

    Kommentaar


      päris solid sait see estlatlbl...ei teadnudki, et lokaalliigades nii täpset arvestust peatakse, kuigi tegelt loogish..21 sajand ju

      Kommentaar


        No kohe eriti õnnetu 27ndal minutil oli Pärnu ees 55-40 ja peale seda tegi Tarvas 13 minutiga mingi 48-31 vms hullumeelse seisu



        75 sellest handycapisyt müüsin maha.

        Kommentaar


          OKKKK mine perse palun.

          Kommentaar


            For real müts maha. Täiesti haige vend oled.

            Kommentaar


              Vägev jah! Teisi kahte betti followsin, kalevi võitu küll mitte

              Kommentaar


                Oli siin mingi koosseisude teema? Või lihtsalt tahtis tulla valujev? ML bet paras ulme ikka...

                Kommentaar


                  hea töö!
                  Ma ei usu, et Cramo ML täitsa lambist pandud oli rahvaspordipäeval, viimasest 5 matšist on CSKA võitnud ainult 1, tõsi tegu on enamasti Euroleague mansadega, kellelt pähe saadud, aga usutavasti on motivatsiooniprobleemid meeskonnas üsna tõsised.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Oli siin mingi koosseisude teema? Või lihtsalt tahtis tulla valujev? ML bet paras ulme ikka...
                    Milutinov, Clyburn ja keegi kolmas oli veel puudu . Ulmehästi kobistasime ära siin küll loomulikult.

                    Kommentaar


                      AO mingi outright panuse ka teeme?

                      Kommentaar


                        Tartu vs. Rapla. Pinnacles saab Tartu koefi pmlslt 3.00. Minu silmis ikka väga value. Rapla koroonajama, mängujuhi positsioon jne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          AO mingi outright panuse ka teeme?
                          Võtsin Barty win@5.5, tema poole peal paistavad asjad selged, väiksem bet Kenin@20

                          Alumiselt poolelt loodan, et tugevamad mängijad lülitavad tiitlisoosikud välja, seega võtsin Swiatek ja Andreescu mõlemad@17

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
                            Tartu vs. Rapla. Pinnacles saab Tartu koefi pmlslt 3.00. Minu silmis ikka väga value. Rapla koroonajama, mängujuhi positsioon jne.
                            https://www.facebook.com/raplakkmees...80632925492398

                            Üks mees Kreeka liigast toodi pg-ks juba, kas ta on isos siis või mida need reeglid meil parasjagu nõuavad?

                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Võtsin Barty win@5.5, tema poole peal paistavad asjad selged, väiksem bet Kenin@20

                            Alumiselt poolelt loodan, et tugevamad mängijad lülitavad tiitlisoosikud välja, seega võtsin Swiatek ja Andreescu mõlemad@17
                            Suurt midagi arvata ei oska, suurematest koefidest vb Stosuri ja Kanepiga imet püüdma minna, lootes, et kogenumatel mängijatel on mängupausist lihtsam välja tulla?

                            Kommentaar


                              Zielona gora kaotas selle ülevalpool oleva mängu lisaajal 4ga,

                              Kommentaar


                                Bartyl mingi injury concern nagu tennise teemas juba mainit, täna õhtul on tal paarismäng Mertens/Sabalenka@1.7 koef vastu. Void or Win tüüpi panus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X