320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Bartyl mingi injury concern nagu tennise teemas juba mainit, täna õhtul on tal paarismäng Mertens/Sabalenka@1.7 koef vastu. Void or Win tüüpi panus.
      Täna öösel sama loogikaga@Alexandrova 3.4 koef sellises buukis mis maksab pärast esimest setti edasipääseja välja (vahet pole kes seti võidab). Barty ehk sõidab esimeses setis tast üle aga hiljem hakkab vigastus häirima, ning siis kas katkestab või kaotab.

      Kommentaar


        Päris täpselt polegi veel kindlat vastust saanud, kui panustan et Alexandrova võidab, esimese seti võidab Barty ja annab alla, kas ma saan siis lihtsalt oma raha tagasi või ikkagi saan selle summa mis peaksingi saama võidu eest?

        Kommentaar


          Algselt postitas Navas Vaata postitust
          Päris täpselt polegi veel kindlat vastust saanud, kui panustan et Alexandrova võidab, esimese seti võidab Barty ja annab alla, kas ma saan siis lihtsalt oma raha tagasi või ikkagi saan selle summa mis peaksingi saama võidu eest?
          Oleneb buuki reeglitest, ntx Betssonis on selline stsenaarium nagu mina kirjeldasin reaalne, et mängija kes ühtegi setti ei ole võitnud võidab panuse kui vähemalt 1 sett on mängitud

          Kommentaar




            Turg tuli siin ülbitsema ja hakkas mu vastu bettima. Ma hästi aru ei saa miks, Tartu on viimasest 13 kaotanud 12 kuue või enama punktiga ja Tarvas nüüd koos selle läti ekskoondislasega kehvemaks küll pole läinud.

            Kommentaar




              Tartul üks vähestest põhirotatsioonimeestest väljas ka veel.

              Kommentaar


                lol

                Kommentaar


                  ee...mis viimasel veerandajal juhtus?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    ee...mis viimasel veerandajal juhtus?
                    Eks igal meeskonnal on iga hooaeg mäng kaks no, kus oleks nagu kaan korvil ees. Tarval juhtus sellel veerandajal nii. Tartu ei saanud mitte midagi aru kaitses, aga no see oli müstiline, kuidas Tarvas suutis mööda panna. Tartu kiituseks ainult, et viimane veerandaeg suudeti natukene visata, aga enamus punkte tuli ka veerandaja lõpus kui Tarvas oli täiesti agoonias juba.

                    See mängulõpp oli täiesti loogikavastane ja tööõnnetus. Tarvas tegelikult kontrollis tempot ja lauda jne.

                    Kommentaar




                      kiire livebet

                      Kommentaar


                        Makedoonia millegipärast ei tahtnud seda mängu üldse ja Itaalia sai ühe vaba kolmese sinna lõppu, niiet 8 jäi vahe.



                        Ma tasahilju loodan, et me oleme nõksa paremad kui mkd ja saapamaallastel eileõhtust värskelt mäng jalgades. Saaks selle kotti pandud oleks EMile pääs pmst 99% juba.

                        Kommentaar




                          Sergio Scariolo values ​​the list of players as “ quite new. In fact, regarding the game we played in Zaragoza against Poland, there are none of the five starters or the first three who came off the bench ”. The coach explains that "we have followed a slightly different criterion ." On the one hand, "incorporate a couple of players who have been under 'observation' for some time, we also wanted to call in young people, players who are already establishing themselves as full-fledged ACB players and with a fairly low average age ” .

                          "We will go to Poland to compete and of course try to do our best against the two strongest rivals in the group, who have already beaten us, " Scariolo adds . But our mentality and the philosophy of these Windows is to broaden the participation base of players in the National Team and also educate them in the culture of competitiveness, regardless of age or the type of team we present. All the players who wear this jersey have to compete, as we have always done with great pride”.


                          Poola igatahes tundub täiskoosseisus olevat. Võõrsil juba võideti natuke adekvaatsema koosseisuga Hispaaniat kah, praegusest nimekirjast kedagi ära tunda neil on keeruline.

                          Kommentaar




                            Makedoonia tõenäoliselt võiks pingi seda mängu toksima panna, sest neil vaja 5 päeva jooksul 4 mängu pidada ja kuskil tuleb järgi anda. Venemaa koosseis tundub päris tummine ja erinevalt vastastest pole mängu all juba.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                              Makedoonia millegipärast ei tahtnud seda mängu üldse ja Itaalia sai ühe vaba kolmese sinna lõppu, niiet 8 jäi vahe.



                              Ma tasahilju loodan, et me oleme nõksa paremad kui mkd ja saapamaallastel eileõhtust värskelt mäng jalgades. Saaks selle kotti pandud oleks EMile pääs pmst 99% juba.
                              155 EUR stake Eesti võidu peale näitab üsna suurt kindlust, tavapäraselt paned sellistele longshottidele 10 või 25, mul mulje jäänud. jooksen ka kaasa

                              Kommentaar


                                Päris mitmed korvpalliinimesed on mulle kinnitanud, et see on hea liin.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X