320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jäi pildilt välja et sotnik läks poolakatele

    Kommentaar


      Poola saab korralikult tala täna

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        Jäi pildilt välja et sotnik läks poolakatele
        Sa eile oma Šotimaaga said kätte palun ära jinxi taas ära

        Kommentaar


          Algselt postitas keitsik Vaata postitust
          Poola saab korralikult tala täna
          endiselt ootan, kui sa oma kitsetüra lakkumast tagasi oled jõudnud ikka

          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Sa eile oma Šotimaaga said kätte palun ära jinxi taas ära
          No can do, lewa tuleb ja lööb kohe ära minust sõltumatult, tuleb aint kannatlik olla

          Kommentaar






            Ugol kõik matšid 3-setilised olnud küll, kuid sellegipoolest nii Zverevile kui Augerile koti silmini tõmmanud. Rublev pole ka murutennises midagi nii erilist, et sellist koefi õigustaks.

            Kommentaar




              Tänaste finaalide peale ka funbet

              Kommentaar


                Humbert 6-3 7-6

                Kommentaar


                  4st 3 pihtas, tegin cashoudi kui Samsonova otsustavas setis murdma tahtis hakata laskma

                  Kommentaar


                    Samsonova tuligi kvalifikatsioonist ja pani kogu asja kinni lõpuks

                    Kommentaar


                      Itaalia koosseisust rääkides, kes on kunagi Toloi-st v Pessinast kunagi varem kuulnud, käsi püsti. Walesil mingi shanss võiks olla juu.

                      Kommentaar




                        no äkki need maxima tagant üleskorjatud vennad enamuses olles suudavad midagi ära lüüa. Paha vaadata muidugi et poole minutiga koef juba 1.81le tõusnud.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Mõlemad käed püsti. Ise oled süüdi, et Serie Ad ei vaata
                            Pessinal on üle 100 Serie A mängu ja Toloil kukub varsti 200 juba. See oleks umbes sama kui ma küsiks, kes see Chilwell selline veel koondises on.

                            Kommentaar


                              No mis parata, Setanta näitab ju ainult getafe mänge meile

                              Kommentaar


                                Need ülemised vist mõlemad kaotasid. Aga ma olen jaanidelt tagasi kodus ja hakkame lappama!





                                Ma esiteks ei tea kesse nakashima üldse on ja teiseks Medvedev kaotas Struffile alles kahe nädala eest (Halle muru vist natuke aeglasem aga kui suur see vahe ikka olla saab)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X