320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ukraina - Eesti (14.11.19 kell 19 @ Zapori˛˛ja)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sul on tegelikult õigus. Lihtsalt endal tekkis küsimus (pluss ma tõesti ise ei teadnud, et meil selle positsiooniga nii kellad on).
    Meil on Teniste ja Mööl? Paides on Mööl motivatsiooni boosti peal lasknud ja praegu mängib ikka väga hästi, Kamsi eest oleks kindlasti eile paremini mänginud.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Meil on Teniste ja Mööl? Paides on Mööl motivatsiooni boosti peal lasknud ja praegu mängib ikka väga hästi, Kamsi eest oleks kindlasti eile paremini mänginud.
      Sellised oleks väited on muidugi 100% kuldne tõde ka eksole.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Meil on Teniste ja Mööl? Paides on Mööl motivatsiooni boosti peal lasknud ja praegu mängib ikka väga hästi, Kamsi eest oleks kindlasti eile paremini mänginud.
        Tenistet hoiti esmajärgus Hollandi mänguks.
        Mööl vs. Kams skaalal on viimase eelistamise selgeim põhjus kahtlemata vorm. Mitte, et see oleks Möölil halb aga Kamsil on see parem. + kui sa alustad Ukraina vastu juba nagunii suures osakaalus noorte ja kogenematutega siis kuhugi liini tuleks sättida ka kogemust.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Tenistet hoiti esmajärgus Hollandi mänguks.
          Mööl vs. Kams skaalal on viimase eelistamise selgeim põhjus kahtlemata vorm. Mitte, et see oleks Möölil halb aga Kamsil on see parem. + kui sa alustad Ukraina vastu juba nagunii suures osakaalus noorte ja kogenematutega siis kuhugi liini tuleks sättida ka kogemust.
          Noortele tuleb anda sellistes mängudes võimalust aga seda järkjärgult ehk siis koosseis peaks olema mõnus segu kogenenud mängijatest ja noortest, kes esimesi samme A-koondises teevad. Omavahel on noored piisavalt toksinud erinevates noortekoondistes.
          Eile oli see ka olemas koosseisus.
          FC Flora

          Kommentaar


            Siin mõned härrad kipuvad ära unustama, et käesolev aken ei koosne ainult kontrollkohtumistest, vaid meid on ees ootamas ka valikmäng, mille raames tuleb kokku saada parim võimalik koosseis. Ja kui Teniste, kes on esimene valik sellele positsioonile, ei peaks saama mingil põhjusel Hollandi vastu mängida, siis selles kohtumises tuleb väljakule panna paremuselt teine mees, kelleks on hetkel on ilmselgelt Kams.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Siin mõned härrad kipuvad ära unustama, et käesolev aken ei koosne ainult kontrollkohtumistest, vaid meid on ees ootamas ka valikmäng, mille raames tuleb kokku saada parim võimalik koosseis. Ja kui Teniste, kes on esimene valik sellele positsioonile, ei peaks saama mingil põhjusel Hollandi vastu mängida, siis selles kohtumises tuleb väljakule panna paremuselt teine mees, kelleks on hetkel on ilmselgelt Kams.
              See valiktsükkel on nii läinud rongiga, et siin mingit parimat koosseisu taga ajada pole vist kõige mõistlikum. Pigem otsida lahendust järgmiseks tsükliks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                See valiktsükkel on nii läinud rongiga, et siin mingit parimat koosseisu taga ajada pole vist kõige mõistlikum. Pigem otsida lahendust järgmiseks tsükliks.
                Lahendust ei otsita läbi koondise, kus aasta jooksul mängitakse üksikud mängud, vaid läbi selle, mida ja kuidas mängijad igapäevaselt klubides töötavad.

                Kommentaar


                  Täiesti perses kuidas inimesed ühte asja õigustavad ühe loogikaga ja siis teist ristivastupidi loogikaga ja ise sellest aru ei saa.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Täiesti perses kuidas inimesed ühte asja õigustavad ühe loogikaga ja siis teist ristivastupidi loogikaga ja ise sellest aru ei saa.
                    Kallis mees, kas sulle ei tunduks naljakas, kui näiteks ma, kes ma olen aasta jooksul näinud mõned üksikud Mancehster Unitedi mängud ära, tuleks sealses alateemas püsijälgijatele selgeks tegema, et keda ja kuidas tuleks kasutada, sest ma ju tean?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Kallis mees, kas sulle ei tunduks naljakas, kui näiteks ma, kes ma olen aasta jooksul näinud mõned üksikud Mancehster Unitedi mängud ära, tuleks sealses alateemas püsijälgijatele selgeks tegema, et keda ja kuidas tuleks kasutada, sest ma ju tean?
                      suht facepalm juttu ajad sina siin tbh.

                      Sa ei pea ühtegi meest ka manus või eesti koondises teadma, et arutada selle loogika üle, millest lähtuvalt koosseise paika pannakse. Minu poolest võidki kohe arutama tulla, kas OGS taktika lasta 30 inch lukakul minna ja usaldada rashfordi, martiali või greenwoodi. Ja usu mind, selles arutelus osalemiseks sa ei pea olema üle kahe mängu näinud. Sest see on filosoofiline ja strateegiline.

                      Kui arutelupunktiks on, kas panna mängima:

                      a) kogenud mängija, kuigi vend juba karjääri lõpetanud... põhjusega, et platsil liiga palju noori ja oleks hea hoida kogemust.
                      b) mängija, kes tulevikus on suurema tõenäousega nr 2 teniste taga.
                      c) mängija, kellele antakse mitteametlik lahkumismäng.

                      sealjuures a ja c kattuvad... et, kallis mees", ütle, kust kohast ja mis punktist täpselt sa neid mehi või nende oskuseid teadma pead?

                      ja siia suurem pilt, kas:

                      a) nui neljaks otsida igas mängus PARIMAT koosseisu või
                      b) mõelda, et kui me putsis oleme, siis äkki see, mis TÄNA on parim, ei taga meile parimat HOMSET. Ja äkki mõelda ette (ehk noh... tänane sitt on tuleviku väetis või nii)

                      seega... arutlege nende loogikate üle, aga sul ei ole mõtet linnupojaga küll praegu põrgata ja meest kallistada. ja teistel ka ei ole.

                      Kommentaar


                        Ausalt öeldes ei ole Eesti peale Kamsi ja Teniste hetkel ühtegi puhast paremkaitsjat kes mängiksid isegi A-koondise sõprusmänguks vajaliku rahvusvahelise taseme välja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          suht facepalm juttu ajad sina siin tbh.

                          Sa ei pea ühtegi meest ka manus või eesti koondises teadma, et arutada selle loogika üle, millest lähtuvalt koosseise paika pannakse. Minu poolest võidki kohe arutama tulla, kas OGS taktika lasta 30 inch lukakul minna ja usaldada rashfordi, martiali või greenwoodi. Ja usu mind, selles arutelus osalemiseks sa ei pea olema üle kahe mängu näinud. Sest see on filosoofiline ja strateegiline.

                          Kui arutelupunktiks on, kas panna mängima:

                          a) kogenud mängija, kuigi vend juba karjääri lõpetanud... põhjusega, et platsil liiga palju noori ja oleks hea hoida kogemust.
                          b) mängija, kes tulevikus on suurema tõenäousega nr 2 teniste taga.
                          c) mängija, kellele antakse mitteametlik lahkumismäng.

                          sealjuures a ja c kattuvad... et, kallis mees", ütle, kust kohast ja mis punktist täpselt sa neid mehi või nende oskuseid teadma pead?

                          ja siia suurem pilt, kas:

                          a) nui neljaks otsida igas mängus PARIMAT koosseisu või
                          b) mõelda, et kui me putsis oleme, siis äkki see, mis TÄNA on parim, ei taga meile parimat HOMSET. Ja äkki mõelda ette (ehk noh... tänane sitt on tuleviku väetis või nii)

                          seega... arutlege nende loogikate üle, aga sul ei ole mõtet linnupojaga küll praegu põrgata ja meest kallistada. ja teistel ka ei ole.
                          Ma ei viitsi pikalt sellele postitusele vastata. Sellele loogikale vastasin mõned postid tagasi juba ära ja siin tulebki peamine erinevus välja, et keda ja miks kasutada vastavalt koondises ja klubis. Kui klubitegevuses tuleb tõesti aastaringselt mõelda ka paremale homsele ja seetõttu anda ka noorematele mängijatele tihtilugu poolenisti avanssi, siis koondises ei ole selleks vaja korraldada sõprusmänge, et saada aru, et Robert Kirss pole koondisetasemel mängija. Piisab sellest kui vaadata ta esitusi igapäevaselt klubis. Ja Mööl ei ole aastal 2020 parem või halvem mängija sõltumata sellest, kas ta saab Ukraina vastu koondisemängu kirja või mitte, vaid ta on parem või halvem mängija tänu sellele, kuidas tal läheb igapäevaselt klubis.

                          ja küsimus ei ole selles, et Kamsi kutsumise eelduseks on mingi kogemuse olemasolu, vaid puhtalt sportlik tase. mu poolest võib 17-aastane kutt ka Eesti esimene valik olla, kui ta on näidanud vastavaid esitusi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            ja küsimus ei ole selles, et Kamsi kutsumise eelduseks on mingi kogemuse olemasolu, vaid puhtalt sportlik tase. mu poolest võib 17-aastane kutt ka Eesti esimene valik olla, kui ta on näidanud vastavaid esitusi.
                            Kuna mina selle teema majja tõin, siis ma selgitan taaskord enda küsimuse taga olevat loogikat. Et kas ei võiks olla sõpruskohtumine, kus võiks proovida mängijat, kes VÕIB ka järgmine aasta kaasa lüüa? Kujuta ette, et järgmine aasta uues tsüklis on olukord, kus Teniste ei saa mängida. Mis siis saab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kuna mina selle teema majja tõin, siis ma selgitan taaskord enda küsimuse taga olevat loogikat. Et kas ei võiks olla sõpruskohtumine, kus võiks proovida mängijat, kes VÕIB ka järgmine aasta kaasa lüüa? Kujuta ette, et järgmine aasta uues tsüklis on olukord, kus Teniste ei saa mängida. Mis siis saab?
                              Selleks on mäng juba planeeritud, kus koondisekutse saabki mängija, kes on meie teine RB - http://jalgpall.ee/koondis/1/matchinfo/match/2570

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                suht facepalm juttu ajad sina siin tbh.

                                Sa ei pea ühtegi meest ka manus või eesti koondises teadma, et arutada selle loogika üle, millest lähtuvalt koosseise paika pannakse. Minu poolest võidki kohe arutama tulla, kas OGS taktika lasta 30 inch lukakul minna ja usaldada rashfordi, martiali või greenwoodi. Ja usu mind, selles arutelus osalemiseks sa ei pea olema üle kahe mängu näinud. Sest see on filosoofiline ja strateegiline.

                                Kui arutelupunktiks on, kas panna mängima:

                                a) kogenud mängija, kuigi vend juba karjääri lõpetanud... põhjusega, et platsil liiga palju noori ja oleks hea hoida kogemust.
                                b) mängija, kes tulevikus on suurema tõenäousega nr 2 teniste taga.
                                c) mängija, kellele antakse mitteametlik lahkumismäng.

                                sealjuures a ja c kattuvad... et, kallis mees", ütle, kust kohast ja mis punktist täpselt sa neid mehi või nende oskuseid teadma pead?

                                ja siia suurem pilt, kas:

                                a) nui neljaks otsida igas mängus PARIMAT koosseisu või
                                b) mõelda, et kui me putsis oleme, siis äkki see, mis TÄNA on parim, ei taga meile parimat HOMSET. Ja äkki mõelda ette (ehk noh... tänane sitt on tuleviku väetis või nii)

                                seega... arutlege nende loogikate üle, aga sul ei ole mõtet linnupojaga küll praegu põrgata ja meest kallistada. ja teistel ka ei ole.
                                Me räägime siin ühest positsioonist väljakul.
                                Positsioonist kus on valikus Teniste, Kams ja sellele järgneb rasvane ja suur küsimärk.
                                Ma saaks aru, kui keegi oleks jäänud lennukist maha aga see on reaalselt koht, kuhu ei ole panna seda tulevikuväetist isegi väga suuri eltonjohnilike roosasid tähekujulisi prille kandes. Kui ei usu, vaadake U21 ja U19 koosseise. Võtab kõhedaks!
                                Me võime küll kuulutada, et selleks aastaks on kõik kadunud ja tooge alaealised kogemusi hankima aga peatreeneril A-koondise eesotsas on ikkagi mingisugused kohustused ka. Üks neist on vähemalt minna üritama maksimaalset sooritust ja tulemust tegema.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X