320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ukraina - Eesti (14.11.19 kell 19 @ Zapori˛˛ja)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ja veeeeeeeeeel lisaks!
    Aasta algul olid koondises Robert Kirss ja Rasmus Peetson, leivaisadeks Kalju ja Levadia.
    Ühe puhul on selgelt taset napilt ja teine vast jääb karmis keskväljakonkurentsis natuke alla joone.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Välja puhul kasutaks Arvo Kruusemendi filmilinale toodud kultustriloogia keskmises linateoses "Suvi" kuulsaks saanud kirkuõpetaja sõnu: "Vara veel".
      Kahtlemata tohutu potensiaaliga noormees aga nagu varemgi on palju teemaks olnud, siis A koondisse ei tohi saada avansina, et noh sõprusmäng ja värki, katsetame. Pealegi on tabelisse vaadates tegu Premium liiga 4. koha saanud klubi mängijaga, verinoorega pealekauba, mille poolest ta peaks peale saama enne EESTI MEISTREID?
      + eika maintud tugevad sooritused eurosarjas, karastus, kui nii ütleme.
      Tuleks arvesse võtta ka noortekoondise esitusi. Igor Prins talle minu mäletamist mööda nii lahkelt mänguaega ei jaganud, kui Paides seda sai, et rahvusvahelisel tasemel on Väljal veel palju juurde panna.
      Roosnupp ja Paur võiks valikus minu meelest olla. Tekib siin aga järgmine küsimus - kas sellepärast, et nad on seda väärt või sellepärast, et muidu on liiga Flora?

      Ahjaa! Igonenil ja Liivakul all ju ka välisklubi kogemused.
      Ma natuke parandan neid rasvaseid lõike:

      *Alg11 ei tohi saada avansina noor (ega preemiana vanade tegude eest), ikka hetke vorm loeb. Koondisesse võib väikse hulga avansina kutsuda, sellise hulga mis mänguväliselt teisi rütmist välja ei löö.

      *Mille poolest peaks EESTI MEISTRID peale saama enne igapäevaselt tugevamates liigades pallivaid eestlasi.
      Esimesed saavad ju vaevu normaalse koormusega mänge arvestades hokiskoore.
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Jormma Vaata postitust
        *Mille poolest peaks EESTI MEISTRID peale saama enne igapäevaselt tugevamates liigades pallivaid eestlasi. Esimesed saavad ju vaevu normaalse koormusega mänge arvestades hokiskoore.
        Ja jättes Klavani kõrvale, on meil hetkeseisuga nendeks meesteks? Sappinen, äärmisel juhul ka Dmitrijev ja ...?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Ja jättes Klavani kõrvale, on meil hetkeseisuga nendeks meesteks? Sappinen, äärmisel juhul ka Dmitrijev ja ...?
          Võta aluseks liiga koondväärtus/välismaiste mängijate arv ja vaata natuke ringi.
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
            Võta aluseks liiga koondväärtus/välismaiste mängijate arv ja vaata natuke ringi.
            Usu, ma vaatan igapäevaselt. Misasi on "liiga koondväärtus", ei tea, aga teeme lihtsamaks: kes järgnevast nimekirjast peaks praegu koondises kindlasti florakate asemel olema: Vihmann, Elhi, Hindrek Ojamaa, Artjunin, Mošnikov, Lepistu? Ja milliste omaduste poolest nad paremad on.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Usu, ma vaatan igapäevaselt. Misasi on "liiga koondväärtus", ei tea, aga teeme lihtsamaks: kes järgnevast nimekirjast peaks praegu koondises kindlasti florakate asemel olema: Vihmann, Elhi, Hindrek Ojamaa, Artjunin, Mošnikov, Lepistu? Ja milliste omaduste poolest nad paremad on.
              Loe nüüd mu algne tsitaat uuesti läbi ja mõistata mis on su jutus valesti.
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust

                *Mille poolest peaks EESTI MEISTRID peale saama enne igapäevaselt tugevamates liigades pallivaid eestlasi.
                Esimesed saavad ju vaevu normaalse koormusega mänge arvestades hokiskoore.

                Ei peagi ja sellest ma ei räägigi. See koondisesse pääsemise loogika peakski olema enam vähem ju selline:
                1.Välismaa pallurid(peaks kujundama selgroo)
                2.Eesti parim meeskond( vahetused, tulevased põhimehed)
                3.Eesti 2-3 meeskond(Parimad mängijad, kah enamjaolt noorus, mõni veteran sekka)

                Mõistate isegi, et siin on palju erandeid ja hetkel oleme väga kaugel sellisest ideaalilähedasest toimimisest.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Ei peagi ja sellest ma ei räägigi. See koondisesse pääsemise loogika peakski olema enam vähem ju selline:
                  1.Välismaa pallurid(peaks kujundama selgroo)
                  2.Eesti parim meeskond( vahetused, tulevased põhimehed)
                  3.Eesti 2-3 meeskond(Parimad mängijad, kah enamjaolt noorus, mõni veteran sekka)

                  Mõistate isegi, et siin on palju erandeid ja hetkel oleme väga kaugel sellisest ideaalilähedasest toimimisest.
                  Kui Eesti parim pole flora on miskipärast need poisid jaotatud võrdselt. Kui Flora võidab on 90% noortest florast.

                  Mina arvestaks sellega ka, et teistes meeskondades polnud vassut ning kui sa Paide eest suudad särada mis ei ole top3 kohtade peale võitlev tiim KUIGI seda tegi, siis see poiss väärib kohe kindlasti võimalust, valiktsükli ajaks on ta juba aasta ja kaks vanem, pole ta midagi nii noor.

                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Mänge ei vaata, aga tean täpselt kõigi mängijate taset ja üleüldse on mulle kõik selge.
                  90% paide mängudest vaatasin, paljud leva mängud nägin ära ja mõne üksiku kalju mängu. Ma vaatan meistriliigat. Eelarvamus on nõme asi.


                  Lõpetasid koondisekarjääri, oh kle tule sõpakaks Ukraina vastu kapteniks! Geniaalne.


                  BTW väga väga naljakas on see, et kõik on justkui ühel arvamusel, aga iga järgmise venna suust tuleb ristivastu arvamus, "peabki ju proovima noori", "a las teenivad enda koondisekutse välja", "aga kus mujal proovida?" "välja on liiga noor" jne
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Kui Eesti parim pole flora on miskipärast need poisid jaotatud võrdselt. Kui Flora võidab on 90% noortest florast.

                    Mina arvestaks sellega ka, et teistes meeskondades polnud vassut ning kui sa Paide eest suudad särada mis ei ole top3 kohtade peale võitlev tiim KUIGI seda tegi, siis see poiss väärib kohe kindlasti võimalust, valiktsükli ajaks on ta juba aasta ja kaks vanem, pole ta midagi nii noor.
                    Flora on stabiilselt tiitlimeeskond ka, mis keskendub sellele, et koosseis toetuks kohalikele (noortele)palluritele. 2015, 2017, 2019 Eesti meistritiitlid ehk siis viimase viie aasta lõikes selgelt edukaim meeskond. Levadia viimased 5 aastat kuival ja siia vahele mahuvad võidud Infonetilt ja Kaljult, kelle koosseisude potensiaali olla koondise feeder võib igaüks arhiividest analüüsida.

                    Muide Välja puhul, ei näe teda ei U19 ega U21 koosseisus, ega ta üldse äkki vigane pole?
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      #40
                      Välja ei ole vigastatud. Ütleme nii, et tegeleb hetkel oma tulevikuväljavaadete parandamisega.

                      Kams ei lõpetanud koondisekarjääri.

                      Minu jaoks on lihtsalt hämmastav, mille põhjal teeb inimene järelduse, et ta on võimeline hindama Pauri või mis tahes mängija taset paremini peatreenerist või kogu liiga püsijälgijatest, tunnistades ise, et on teda näinud ainult üksikutes mängudes. Ei mõista. Aga ilmselt ei peagi.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        #41
                        Algkoosseeis oli suht oodatav.

                        Kommentaar


                          #42
                          Anna andeks, linnukas, aga sa oled ju konkreetne tainas antud momendil. Kuidas sa sellest aru ei saa? Su jutt on nii mitmel tasandil möga, et paha hakkab.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Välja ei ole vigastatud. Ütleme nii, et tegeleb hetkel oma tulevikuväljavaadete parandamisega.

                            Kams ei lõpetanud koondisekarjääri.

                            Minu jaoks on lihtsalt hämmastav, mille põhjal teeb inimene järelduse, et ta on võimeline hindama Pauri või mis tahes mängija taset paremini peatreenerist või kogu liiga püsijälgijatest, tunnistades ise, et on teda näinud ainult üksikutes mängudes. Ei mõista. Aga ilmselt ei peagi.
                            Tõin lihtsalt 2, 3, 4 koha meeskondadest ühe säravama nime välja. Millest siin keeruline aru saada on?

                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Anna andeks, linnukas, aga sa oled ju konkreetne tainas antud momendil. Kuidas sa sellest aru ei saa? Su jutt on nii mitmel tasandil möga, et paha hakkab.


                            Koguaeg on see sama jama koondisel kui on teatud mehed pukis, minu arust peab tainas olema, et sellest mitte aru saada.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Kams ei lõpetanud koondisekarjääri.
                              See on tõesti ainult Eestis võimalik, et klubikarjäär on lõpetatud, kuid koondisekarjäär läheb edasi. Kunagi oli lootust, et ilma klubita mehi enam koondisse ei võeta, kuid näedsa siis, saab paar aastat veel lõbusasti koondist lasta
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #45
                                Väide oli umbes nii, et näed Kams lõpetas ise juba karjääri, kuid võeti ikkagi koondisesse, enamvähem nagu vastutahtmist. Et need on tema viimased mängud, sellest on korduvalt juttu olnud ja mõtlev inimene saab vast ütlematagi aru ka.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X