320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Holland - Eesti (19.11.19 kell 21.45 @Johan Cruyff Arena. Amsterdam)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    kutid teil on d-vitamiini puudus. chill.

    Ehk oleks tõesti aeg eestis kanep legaalseks teha? Saan aru miks paljud tahavad ära kolida siit! Lisaks hallile sügisele on ka enamus Eesti koondise fänne hallid!
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
      Võit on võit ja Kreeka on Kreeka. Ungari 3:3. LaRaBla. Võta aega veits maha ja vaata mis seisudega meid paika pandi? Kui ei eksi kõige suurem oligi 2:0 !!! Enamus üheväravalised ja mängud olid korralikud. Kaitse tuleb täitsa lukku saada siis hetke ründajad või Sorga tassib ära.
      Ma arvan, et keegi Eestis ei ole minust rohkem viimase aasta Kreeka koondise mänge näinud(okei, Aet Süvaril oli vist Kreekaga mingi teema, äkki ta on). See "Kreeka on Kreeka" väide on üpris tabav. Neil oli veel paar kuud tagasi seis nii putsis, et tipuründajana mängis Nicosia Omonia poolkaitsja. Nicosia Omonia on selline meeskond, keda ilmselt Flora/Levadia/Kalju kahe mängu kokkuvõttes võidaks üle 50% ajast. Päriselt oskavad sealt koondisest hetkel mängida ainult Stafylidis ja Odisseas.

      Kommentaar


        #48
        Blamaž, katastrofa, tragedia.
        Ühel aastal ja tsüklis saada nii korduvalt, nii häbistatud. Äärmiselt piinlik.

        Mis edasi? Sittagi. Põksume vaikselt omasoodu. Vahel kiidab keegi takka. Vahel laidab maha. 90% ajast saavad kõik koondised näopeksu ja nii ilmselt jääbki. Mõtetu ressursi surm. Annetagu EJL eelarve raha parem kuskile vähiravi fondi ja ülejäänud võivad võileibu minna tegema.

        Kommentaar


          #49
          Ma ei tea millal saabub see päev kus Tamm pingile jäetakse? Mitte et ma mingi eriline Baranovi talendi austaja oleksin, aga eelistaksin keskkaitses iga kell Baranov-Mets duot. Jah, Mets keeras kolmanda väravaga pasa kokku, aga Tamm on niimoodi mängust mängu ning mitte ainult värava olukordadega, vaid valed kohavalikud, pallist möödalöömised, puised puuted ja söödud otse vastasmängija jalale over and over again. Jah, Metsal tuli kala sisse aga klassi võrra ikkagi Tammest parem.
          Propsi veel Ojamaale, Kallastele ja Zenjovile. Umbes selline aasta või kaks tagasi poleks ma suutnud uskuda, et seda täna ütlen, aga Zenjovist on rünnakul kujunenud meie vaat et teravaim mängija.

          Samuti ei suuda ma uskuda, et ütlen, et olen Richardiga samas paadis, aga tõesti oma tavapärase jubeda skpetilisuse olen täna asendanud optimismiga, sest tore oli tõesti näha, et mehed vähemalt püüdsid võõral väljakul nii kõva vastase vastu mängida lühikeste söötudega ning tegid seda ju kohati täitsa ilusti. Kusagilt peab ju alustama ning usun, et kui samamoodi jätkatakse, siis nagu koondislasedki ütlesid, et siit võib veel midagi ilusat tulla.
          Kas on tõesti etem variant see, et suurte vastu pargime bussi ära, laseme võimalikult vähe endale sisse ning loodame, et ehk üks pikk pall ette jooksule Sorgale ja sutskab ära? Ning siis on vaja endasuguse või mõne kääbuse vastu ründama hakata...Kui hakkame juba suuremate vastu julgemalt ning enesekindlamalt proovima, siis tuleb see ründemäng ka endasugustega palju ladusam välja.
          Olin Voolaidi ametisse nimetamisel üdini skeptiline ning pettunud, kuid nüüd olen kahe käega tema jätkamise poolt, sest täpselt nagu mängijatele, nii ka mulle meeldivad tema idee mängida lühikeste söötudega olenemata vastasest.
          Jah, lõime kuue mänguga vaid ühe värava, aga siit saabki vaid paremaks minna!
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
            kurb, et kõik siin teevad hetkeseisu maha. Tuli Reim lootsin näha lõpuks ründavamat pilti ja Rüütliaegset mängu. Kasvõi kaotusega, aga päris seda ma ei näinud. Selles suhtes olen täielikult Voolaiuga ja hetkeseisuga rahul. Mina näen hetkel muud kui 5:0 kaotust. Muud olekski palju olnud tahta hetkel. Auvärav oleks hea olnud aga kui juba Sorga ja Vassiljev ära ei löö siis polnud lihtsalt meie päev. Siit lähme edasi ja esmalt vaatame mis sõpruskohtumised "lihtsamate vastu" toovad ja siis Baltic Cup. Kõik muu muuks aga FAKT on see, et see oli meie ajaloo kõige raskem periood (vastaste suhtes). Siin oleksime isegi Rüütli aegse koosseisuga läbi põlenud ja korralikult! Saksamaa.. Holland... Ukraina... ka rahvuste liigas olid seisud päris lubavad. Kui nüüd järgmise rahvuste liiga või MM valikturniiri loosiga meil veab siis teeme tegusi !! Siukeste vastastega veeta enamus aega kindlasti andis meestele palju juurde + Flora, Kalju meeste kogemused Euroopa ja Meistrite liigas.
            Okei. Sõnavõtu algus oli väga paljulubav, aga see teine pool kisus nii võssa, et mul tuli meelde, miks sa mul ignoorlistis oled.

            Ülekande naljakaim hetk oli Sorga intervjuu. Väga siiras. Pask puude tõesti võtab selle mängu kokku. Teisalt ma olen ETVs eetriaega saanud meeste arvamustega nõus ja kes siin väga tuliselt kedagi tuleriidale tahab panna, neil soovitan magama minna, kaineks saada, natukene olukorrale selgema pilguga vaadata ja tabada, kus me olime, kus me oleme ja kuidas me edasi läheme. Sitast saia üleöö ei tee.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
              Klavani saapad on kahjuks päris tühjad. Loodame, et 2020 näeme teda taas Eesti eest. Tema füüsiline vorm on tv12 põhjal vaadatuna Eesti mõistes väga hea.
              Lähen pühapäeval teda Leccesse vaatama...kas on liitujaid?

              Kommentaar


                #52
                Soccerneti kajastus Johan Cruyff Arenalt:

                Luup peale | Wijnaldum ja sõbrad Oranžist Jalgpallitsirkusest korraldasid Eesti kulul kauni etenduse (galerii)
                Eesti meeste jalgpallikoondis lõpetas 2020. aasta Euroopa meistrivõistluste valikturniiri selge 0:5 kaotusega Hollandile, kelle kasuks lõi kaabutriki kapten Georginio Wijnaldum. Eesti lõpetas C-alagrupi viimase kohaga, kaheksast mängust teeniti üks punkt, väravate vaheks 2:26.


                Kostja avaldas Voolaidi jätkamisele raudkindlat toetust: ei näe põhjust treenerite vahetamiseks
                Eesti jalgpallikoondise kogenuim liige, 35-aastane mängujuht Konstantin Vassiljev avaldas pärast EM-valiksarja lõpetanud 0:5 kaotust kindlat ja suurt toetust peatreeneri Karel Voolaidi ametis jätkamisele. "Ma ei näe põhjust, miks peaksime treenereid vahetama," sõnas 119. korda Eestit esindanud Vassiljev.


                Karol Mets: lõpp oli natuke naiivne, aga kui järgmine kord on konksu tegemise võimalus, ma seda tegemata ei jäta


                Ilja Antonov: oleme õigel teel, aga enesekindluse jaoks on vaja head resultaati
                Eesti koondise poolkaitsja Ilja Antonov tõdes pärast Amsterdamis Hollandilt saadud 0:5 kaotust, et kuigi Eesti mängus oli loogiliste rünnakute näol positiivseid hetki, oli heitlus suures plaanis ikkagi väga raske. Aga valgus tunneli lõpus on Antonovi arvates olemas.


                Eesti hetkeline vastuhakk tegi Koemani tusaseks: meil sai 2:0 seisult energia otsa
                Hollandi koondise peatreener Ronald Koeman ilmutas pärast EM-valiksarja viimases mängus saadud 5:0 võitu Eesti üle mõõdukat heameelt, sest ei jäänud rahul esimese poolaja lõpuga.


                Kallaste: pigem kaotan sellise mänguga 0:5, kui ainult pikka palli pekstes 0:2
                Eesti jalgpallikoondise vasakkaitsja Ken Kallaste tõdes pärast Hollandilt saadud 0:5 kaotust, et skoor oli muidugi liiga suur ja lõbusas tujus koju sõita ei saa, ent rõhutas samas, et palliga tegutsemises näitab Eesti meeskond edasiminekut.

                Kommentaar


                  #53
                  Minu arusaamale jääb see Voolaiu "kiigutame iga hinna eest kaitsjate vahel palli" natuke arusaamatuks, sest ma ei saa aru, et kust need väravad peaksid tulema. Minu loogika ütleks, et kui meeskond võidab oma väljakupoolel palli, siis esmane küsimus on, et kas palli on kuhugi ründesuunal anda ja kas kuskil on vabu tsoone. Ja kui ei ole, siis tõesti võib tempo maha võtta. Aga praegu tundub see tempo mahavõtmine kuidagi...sunnitud. Vastased jõuavad kenasti selle ajaga kaitses read korda saada ja tulevad siis meeskondlikult pressima, mis lõppeks päädib ikka Eesti koonidse sunnitud pika palliga, sest üksik(ud) ründaja(d) selges vähemuses ja Eesti ei hakka iial olema meeskond, kes tika-takaga kaitsest 15 sööduga vastase väravani välja läheb. Võimalik, et ma muidugi eksin.

                  Aga peamine mure on siiski kaitses, mis on täielik kaos. Vaadake kasvõi avaväravat. See avavärav jäänuks ära, kui Teniste poleks paremkaitses poolt sekundit vaadanud ja mõelnud "oot, Hollandi kas äärekaistjale lähen mina peale või liigub Zenjov sinna või Antonov, kes täiesti arusaamatul põhjusel siia äärele appi tuli". Ja seda väravat poleks tulnud, kui Ojamaa oleks Kallastele oma äärele appi läinud ja mitte teda 2-1 hollandlastega jätnud. Ja seda väravat poleks tulnud, kui Ainsalu poleks vajunud värava ette, et siis terve ülejäänud olukord mängust väljas olla (tegelt see on isegi naljakas, kuidas Ainsalu suudab 10 sekundi jooksul 3 vale otsust järjest teha). Ja seda väravat poleks olnud, kui Kostja oleks käed puusas jalutamise asemel sörkinud karistusalasse Antonovist-Ainsalust tühjaks jäänud kohale. Sellised asjad tuleb korda saada. Täiesti vabalt antud tsenderdused lüüakse lihtsalt kastis ära, olgu seal keskkaitses Tamm, Klavan, Kuusk, Metsi või keegi viies ja tegutsema peab siiski sellega, et selliseid tsenderdusi ei saaks vastased mängu ajal anda. Pask on muidugi see, et kaitses meeste üleandmine pole Voolaiu all paremaks läinud. Esimeste mängude puhul võis andeks anda, nüüd hakkavad vaikselt kahtlused tekkima. (võimalik muidugi, et see sekund mõtlemist, mida koondislased vajavad on lihtsalt kinni ka liigades kus nad mängivad ehk mängijad ongi harjunud, et enne mõtle ja siis tegutse. aga suures jalgpallis sa nii ei saa)

                  Kommentaar


                    #54
                    Esimest poolaega vaatasin ja Antonov ajas kôige rohkem keema. Need puuted ja söödud..ah see igavene teema. Samas Kallaste pani palliga jumala kenasti. Ega midagi loota polnud. Tase lihtsalt langeb hetkel. Klavan, Kostja ja nāiteks Käit juba. Edasi ei teagi kuhu. Teeme neid talve puhkusereise kuhugi Dubaisse ja mängime X koondistega. Saame kiita seda sitta ja kõikidel on hea meel. Paneks selle Lootuse laulu ka veel lõppu.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      kes siin väga tuliselt kedagi tuleriidale tahab panna, neil soovitan magama minna, kaineks saada, natukene olukorrale selgema pilguga vaadata ja tabada, kus me olime, kus me oleme ja kuidas me edasi läheme. Sitast saia üleöö ei tee.
                      Kõik õige, Tamm ongi puujalg ja meil pole paremaid, mis sellest tuleriidast raisata. Tegelikult tahtsin tähelepanu pöörata küsimustele: kus me olime, kus me oleme ja kuidas me edasi läheme. Need on head küsimuse ja vajavad tõesti kainust, et neile adekvaatselt vastata. Aga miks me üldse oleme täna fakti ees, et sitast saia ei tee? Täiesti perses ju. Me oleme saanud varsti 30 aastat ise otsustada ja ehitada oma jalgpalli, aga täna siis küsime rängalt filosoofilisi küsimusi. Ahjaa, Koser ja U19. No valus on, nii valus.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        Kõik õige, Tamm ongi puujalg ja meil pole paremaid, mis sellest tuleriidast raisata. Tegelikult tahtsin tähelepanu pöörata küsimustele: kus me olime, kus me oleme ja kuidas me edasi läheme. Need on head küsimuse ja vajavad tõesti kainust, et neile adekvaatselt vastata. Aga miks me üldse oleme täna fakti ees, et sitast saia ei tee? Täiesti perses ju. Me oleme saanud varsti 30 aastat ise otsustada ja ehitada oma jalgpalli, aga täna siis küsime rängalt filosoofilisi küsimusi. Ahjaa, Koser ja U19. No valus on, nii valus.
                        Peab kuskil aasta-kaks ootama veel ja vaatama kui Šapovalovid ja Ustad koondisesse tulevad (kui yldse tulevad). Lihtsalt raske üleminekuperiood on, ei ole sellist tasakaalu poomi-operi aeg kui koondises olid kõik võrdses vanuses ja suhteliselt head. Eks see vanuritega mängimine too rohkem välja nõrku külgi aga näha on et noored ka kannatavad, need kes pole saanud aega klubis (Käit suhteliselt alla käinud, Liivak läks ammu oma teed)

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Minu arusaamale jääb see Voolaiu "kiigutame iga hinna eest kaitsjate vahel palli" natuke arusaamatuks, sest ma ei saa aru, et kust need väravad peaksid tulema. Minu loogika ütleks, et kui meeskond võidab oma väljakupoolel palli, siis esmane küsimus on, et kas palli on kuhugi ründesuunal anda ja kas kuskil on vabu tsoone. Ja kui ei ole, siis tõesti võib tempo maha võtta. Aga praegu tundub see tempo mahavõtmine kuidagi...sunnitud. Vastased jõuavad kenasti selle ajaga kaitses read korda saada ja tulevad siis meeskondlikult pressima, mis lõppeks päädib ikka Eesti koonidse sunnitud pika palliga, sest üksik(ud) ründaja(d) selges vähemuses ja Eesti ei hakka iial olema meeskond, kes tika-takaga kaitsest 15 sööduga vastase väravani välja läheb. Võimalik, et ma muidugi eksin.
                          Ei saaks rohkem nõustuda. Täpselt samad mõtted Voolaiu ajastu mänge vaadates tekkinud - ühelt poolt justkui tore, et üritame palliga mängida, aga mina pole suutnud mingit loogilist ideed selle kiigutamise taga näha.

                          Ei väida nüüd seda, et "fuck this shit, pargime bussi ära ja peksame pikka ette" aga see mulje jääb küll vägisi, et ükskõik mis, aga peab mängima lühikese sööduga. Neid hetki on ikka teleka ees päris palju olnud, kus näed, et ees ju vaba tsoon "lükka nüüd kiirelt sinna ja lähme kontrasse", aga ei, selle asemel läheb mingi 5m sööt kõrvale ja hakkab kaitsjate vahel kiigutamine pihta, mis mitte kiuhugi ei vii.

                          Ei ütle, et Voolaid out, aga see forsseeritud lühikese söödu mängimine ei tundu küll nüüd päris õige tee.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas check Vaata postitust
                            Ei saaks rohkem nõustuda. Täpselt samad mõtted Voolaiu ajastu mänge vaadates tekkinud - ühelt poolt justkui tore, et üritame palliga mängida, aga mina pole suutnud mingit loogilist ideed selle kiigutamise taga näha.

                            Ei väida nüüd seda, et "fuck this shit, pargime bussi ära ja peksame pikka ette" aga see mulje jääb küll vägisi, et ükskõik mis, aga peab mängima lühikese sööduga. Neid hetki on ikka teleka ees päris palju olnud, kus näed, et ees ju vaba tsoon "lükka nüüd kiirelt sinna ja lähme kontrasse", aga ei, selle asemel läheb mingi 5m sööt kõrvale ja hakkab kaitsjate vahel kiigutamine pihta, mis mitte kiuhugi ei vii.

                            Ei ütle, et Voolaid out, aga see forsseeritud lühikese söödu mängimine ei tundu küll nüüd päris õige tee.
                            Asi on selles, et puudub nägemine, julgus (enesekindlus). See kõik mõjutab ka tehnilisi sooritusi.
                            Vaevalt Voolaid ütleb, et ära vabale vennale pikka pane. Mängijad lihtsalt ei suuda näha, teha.
                            Tase ongi selline ja on olnud. Seda on lihtsalt peidetud.
                            Kui tahame ükskord saada paremaks, siis tulebki sisuliselt nullist alustada. Kannatada ja edasi rühkida.
                            Täna õnnestub 10st üks ülesehitus. Homme kaks jne.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Minu arusaamale jääb see Voolaiu "kiigutame iga hinna eest kaitsjate vahel palli" natuke arusaamatuks, sest ma ei saa aru, et kust need väravad peaksid tulema. Minu loogika ütleks, et kui meeskond võidab oma väljakupoolel palli, siis esmane küsimus on, et kas palli on kuhugi ründesuunal anda ja kas kuskil on vabu tsoone. Ja kui ei ole, siis tõesti võib tempo maha võtta. Aga praegu tundub see tempo mahavõtmine kuidagi...sunnitud. Vastased jõuavad kenasti selle ajaga kaitses read korda saada ja tulevad siis meeskondlikult pressima, mis lõppeks päädib ikka Eesti koonidse sunnitud pika palliga, sest üksik(ud) ründaja(d) selges vähemuses ja Eesti ei hakka iial olema meeskond, kes tika-takaga kaitsest 15 sööduga vastase väravani välja läheb. Võimalik, et ma muidugi eksin.
                              Ei saa siit millegagi nõus olla.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Asi on selles, et puudub nägemine, julgus (enesekindlus). See kõik mõjutab ka tehnilisi sooritusi.
                                Vaevalt Voolaid ütleb, et ära vabale vennale pikka pane. Mängijad lihtsalt ei suuda näha, teha.
                                Tase ongi selline ja on olnud. Seda on lihtsalt peidetud.
                                Kui tahame ükskord saada paremaks, siis tulebki sisuliselt nullist alustada. Kannatada ja edasi rühkida.
                                Täna õnnestub 10st üks ülesehitus. Homme kaks jne.
                                Ehk oleks aeg need ukaka skeemid sahtlist välja otsida siis? Peale Rüütlit on neid taktikaid väga vähe kasutatud kuidagi. Minu poolest ärgu kunagi õppigu söötma. Kui on võimalus seda peita nii nagu Rüütli nt. ühes tsükklis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X