Lehekülg 5, kokku 6 EsimeneEsimene 123456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 111
    pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Palun mitte ... esitada subjektiivsed arvamusi.
    Et paneme foorumi kinni?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Et paneme foorumi kinni?
    Jep, aastaks naiteks. Foorumi avamine ei toimu enne, kui keskmine soccerneti ajakirjanik oskab omaks votta uhe puutega passi.

Reservmängija Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Kaotus kaotuseks aga üldjuhul on asi ikka päris hull. Valiksarja peale üks punkt ja väravatesaak jäi isegi kääbusriikide omale alla. Midagi peab kardinaalselt muutuma kas... kas uus juhendaja või uued mängijad.

Vabakutseline asjapulk
    Liitus foorumiga
    Nov 2016

Algupärane

Et paneme foorumi kinni?
    Seda ju Tofoa üritabki selgeks teha - kõik on lollid või siis äärmisel juhul täis ning arvamust ei peaks avaldama.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Täna läks meil isegi ühe lehe koosolekul jubedaks jalkavaidluseks, mis annaks argumentides isegi sellele foorumile kohati häbi. Aga, noh, mina olen pohhuistlik mõnupea, aga tulemus oli ikka kole, mis kole. Treenerid lahti lasta ja mängijad ka, on muidugi ka päris hea arvamus. Aga ärgem päris ETV-d ka teeme, kus kõik on megahästi, kuna üks djüüd sai 30 pealt korra ohtlikult löögile. Aga öelda, et jube areng toimub, noh, sama areng toimus ka teatud isikute arvates (vaatan vintsu poole) Reimi ja siis ühe teise meeskonna puhul van Gaali ja Mourinho käe all. Ehk korraks justkui miskit üritatakse, tulemusi ei tule, minnakse jälle punkti A tagasi.

Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    argumentides
    kuna üks djüüd sai 30 pealt korra ohtlikult löögile.
    Sul endal ka liiga hästi just pole sellega.

et jube areng toimub, noh, sama areng toimus ka teatud isikute arvates (vaatan vintsu poole)
    Põhimõtteliselt sama pluss tagantjärele oskame kõik targad olla. Ehk vaidle, kui soovid, aga palun ilma plähmerdamata. Üheaegselt "mul on kõigest nii pohhui tegelt" ja "teen sisukat süvaanalüüsi" ei saa olla, ei mõju tõsiseltvõetavalt.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Põhimõtteliselt sama pluss tagantjärele oskame kõik targad olla. Ehk vaidle, kui soovid, aga palun ilma plähmerdamata. Üheaegselt "mul on kõigest nii pohhui tegelt" ja "teen sisukat süvaanalüüsi" ei saa olla, ei mõju tõsiseltvõetavalt.
    Alati igas olukorras raiuda "rahu, kõik on väga okei" ei ole ka siiani täppi läinud?
    Ehk fakt on see, et Voolaid teeb sitast saia, noored on tublid ja pingutavad, aga kuskil on miskit väga valesti läinud, et see sai üldse välja ei tule, vaid tuleb ikka joga.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ehk ma pole õnneks spordiajakirjanik ja ma ei pea iga kriitilisema artikli puhul ootama teatud vihast reaktsiooni suure juhi käest, aga kas tõesti on kõik arenev ja hästi minemas? Ma natuke kahtlen. Ma ei lähe Mehhaka vilistamiskampaaniaga kaasa, ma ei nuta iga mängu järel, kuna näen umbes poolaega, sest, noh, kommenteerin muud mängu, aga üldjuhul ma ikka tipphetked vaatan üle, kohati ka suurema osa mängu. Ja asi on nukker. Voolaid on meeletult meeldiv inimene. Oli ka Reim. Nagu ka kõik peatreenerid. Aga ärgem nüüd siin ka päris üheselt soccerneti inimeste mainet niimoodi alla tõmbaks, et kõik kriitikud on lollid.

Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Alati igas olukorras raiuda "rahu, kõik on väga okei"
    Ma olen pigem optimismi kui pessimismi kalduv, nõus, aga see väide on sul vale. Skrolli foorumit või kuula podcaste, palun, ära lahmi mustvalgelt.

ja ma ei pea iga kriitilisema artikli puhul ootama teatud vihast reaktsiooni suure juhi käest
    Taas isenda väljamõeldud lause. Pole kunagi juhtunud.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma olen pigem optimismi kui pessimismi kalduv, nõus, aga see väide on sul vale. Skrolli foorumit või kuula podcaste, palun, ära lahmi mustvalgelt.
    Ma scrollin foorumit piisavalt. Kui mõni postitus on kahe silma vahele jäänud, siis vabandan. Kõike ei mäleta, mingid muljed tekivad ajapikku. Äkki rõhus selle akna esimene postitus, et alati on chill olla. Ma ise olen ka muidugi enamusosa suhtes väga chill. Nagu ka koondise suhtes, et mul on suhtkoht savi, mängijad on toredad, aga ma pole ka jalgpalliajakirjanik ja ma tean, kuidas Pohlak ajakirjanikke tinistada üritab. Äkki on üldeelarvamus kogu selle kajastusürituse suhtes, kus midagi väga ei öelda, kuna alati peab olema asi positiivne ja küll 2002 oleme MMil või mida kunagi Pohlak lubas.

P.S. Ma toetan Voolaiu jätkamist, aga kogu asi on kurb.

Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Minu arust jookseb lõhe sealt, et paljude jaoks võrdub kriitika "kõik on putsis, laseme kõik lahti, pohlak välja" jutuga. Ja kui samasugust ei räägi, siis järelikult ei kritiseerigi ja kaagutad kaasa. Ehk puhtalt lähenemise vahe. Kui võrrelda eilset mängupilti vahepealse madalpunkti ehk Mainzi katastroofiga, siis teatud arengu märgid on näha. Kui võrrelda muu maailmaga, oleme endiselt sügaval kuses, lihtsalt vb nina kaudu annab juba natuke hingata. Nüüd ongi küsimus, kas keskendud ühele või teisele faktile. Antud juhul esimesele keskendumine ei tähenda teise eiramist, paraku seda sageli nii võetakse. Või teises sõnastuses: optimism tuleviku suunal ei ole alati reaalsuse eitamine. Paadunud pessimistil, kelle klaas on alati pooltühi, on seda teinekord raske mõista (ma ei halvusta vähimalgi määral, lihtsalt nendin maailmavaadete erinevust).

Ja praeguse olukorra põhjuseid võib loetleda palju, aga nende ühine omadus on, et nad pole mustvalged. Üks näide: nähes teatud klubide tegutsemist Eestis igapäevaselt, on täiesti selge, et neid ei huvita absoluutselt mängijate arendamine, vaid esindusmeeskonna hetkeedu. Sellisel juhul on ka raske loota, et pikas plaanis see Eesti jalgpalli kuidagi edasi viiks. Aga kui siis tuleb keegi mustvalge "liit halb, klubid head" või muu sarnase jutuga, tuleb vahel tõesti ka vastav reaktsioon. Suures plaanis on lõpuks ju see, et kõigile (v.a mõned trollid, kes lihtsalt ilkumist naudivad) sõnavõtjatele läheb see Eesti jalkavärk piisavalt palju korda, et tahaks paremat näha. Lähenemised erinevad, soov ja eesmärk sama.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Minu arust jookseb lõhe sealt, et paljude jaoks võrdub kriitika "kõik on putsis, laseme kõik lahti, pohlak välja" jutuga. Ja kui samasugust ei räägi, siis järelikult ei kritiseerigi ja kaagutad kaasa. Ehk puhtalt lähenemise vahe. Kui võrrelda eilset mängupilti vahepealse madalpunkti ehk Mainzi katastroofiga, siis teatud arengu märgid on näha. Kui võrrelda muu maailmaga, oleme endiselt sügaval kuses, lihtsalt vb nina kaudu annab juba natuke hingata. Nüüd ongi küsimus, kas keskendud ühele või teisele faktile. Antud juhul esimesele keskendumine ei tähenda teise eiramist, paraku seda sageli nii võetakse. Või teises sõnastuses: optimism tuleviku suunal ei ole alati reaalsuse eitamine. Paadunud pessimistil, kelle klaas on alati pooltühi, on seda teinekord raske mõista (ma ei halvusta vähimalgi määral, lihtsalt nendin maailmavaadete erinevust).

Ja praeguse olukorra põhjuseid võib loetleda palju, aga nende ühine omadus on, et nad pole mustvalged. Üks näide: nähes teatud klubide tegutsemist Eestis igapäevaselt, on täiesti selge, et neid ei huvita absoluutselt mängijate arendamine, vaid esindusmeeskonna hetkeedu. Sellisel juhul on ka raske loota, et pikas plaanis see Eesti jalgpalli kuidagi edasi viiks. Aga kui siis tuleb keegi mustvalge "liit halb, klubid head" või muu sarnase jutuga, tuleb vahel tõesti ka vastav reaktsioon. Suures plaanis on lõpuks ju see, et kõigile (v.a mõned trollid, kes lihtsalt ilkumist naudivad) sõnavõtjatele läheb see Eesti jalkavärk piisavalt palju korda, et tahaks paremat näha. Lähenemised erinevad, soov ja eesmärk sama.
    Sellega olen juba nõus.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Sellega olen juba nõus.
    Just reläx, kõik on chilli-vanilli.

Talvel lüpsame Vanuatut ja/või Tongat 1:0 ja teeme võitlusliku viigi Kanada B-koondisega, orgunnime sõprusmängu Kolumbiaga, kus pääseme juba NELI korda löögile (soojendusel) ning elu on lill. Kõik on tuleviku väetis, edu on detailides ja teised vägevad laused mida oma T-särgile trükkida või facebooki postitada... mega diip shit ning üldse arenevad Eestis sündinud/kasvanud jalgpallurid võrreldes inimestega aeglasemalt - sõltumatud Skandinaavia teadlased kinnitavad, et kohe kui noor liitub jalgpallitrenniga, siis areng peatub, sest "orja-geenid" reageerivad juuksegeeliga ja hakkavad domineerima (geel - geen, kõlavad sarnaselt - Coincidence? I think not!)

Bears. Beets. Battlestar Galactica.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Ja praeguse olukorra põhjuseid võib loetleda palju, aga nende ühine omadus on, et nad pole mustvalged. Üks näide: nähes teatud klubide tegutsemist Eestis igapäevaselt, on täiesti selge, et neid ei huvita absoluutselt mängijate arendamine, vaid esindusmeeskonna hetkeedu.
    Jah, meil on selliseid klubisid, aga Eestis on ka kümneid ja kümneid klubisid, kes teevad peale vaadates justkui tööd selliselt, et noormängijate kasvatamine on nende jaoks prioriteet. Ja siis on meil kohalikke klubisid, kes teevad justkui seda tööd lausa väga hästi, aga paraku ainult kohalikul tasemel. Ehk siis mõne üksiku klubi suund, kes on keskendunud muudele jalgpallilistele väärtustele, ei muuda tõsiasja, et isegi kui Eestis on noormängijate areng seatud esmatähtsaks, siis kvaliteet ei vasta sellegipoolest rahvusvahelistele nõudmistele. Vähemalt mitte nende mängijate puhul, kes on juba üles kasvatatud ja meesteklassi jõudnud/jõudmas.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kuigi see vintsu hetkeedu argument veidi pani mõtlema, et kui ühele klubile on loodud nii head tingimused, siis kuidas need teised saaksid sellisel määral noori kasvatada, kui need noored kasvõi mängukeeluga riskides sinna lähevad. Ah, ma ka ei tea. Sest see vastab tõele, et Flora suudab noortele mängijatele pakkuda parimaid tingimusi, aga see, kuidas see saavutati, jääb minu ajakirjandusmälus kaugemale.

Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Jah, meil on selliseid klubisid, aga Eestis on ka kümneid ja kümneid klubisid, kes teevad peale vaadates justkui tööd selliselt, et noormängijate kasvatamine on nende jaoks prioriteet. Ja siis on meil kohalikke klubisid, kes teevad justkui seda tööd lausa väga hästi, aga paraku ainult kohalikul tasemel. Ehk siis mõne üksiku klubi suund, kes on keskendunud muudele jalgpallilistele väärtustele, ei muuda tõsiasja, et isegi kui Eestis on noormängijate areng seatud esmatähtsaks, siis kvaliteet ei vasta sellegipoolest rahvusvahelistele nõudmistele. Vähemalt mitte nende mängijate puhul, kes on juba üles kasvatatud ja meesteklassi jõudnud/jõudmas.
    Ei vaidle ka sellele üldse vastu, tõin lihtsalt üheks näiteks. Minu jaoks ongi üks suuremaid küsimusi, mida või kui palju saab nõuda/eeldada klubidelt ja kui palju liidult. Seejuures tööd nagu tehakse igal pool, aga tulemused aina kärbuvad...

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Koondis saab foorumis reaalselt iga kord sepavasaraga piki nosu ja põhjalikult selle eest, et ükski mees ei suuda teha surve all sööte ja kaitsest üles mängida. Nüüd kus seda tehti ja kohati päris korralikult on ikka ilm halb, sest noh... peab!
    Selline pakk oli kaartidel nagunii, vähemalt üritati ja viljeledes stiili millest pikas vinnas võib isegi ühel päeval mingi kasu olla.
    Absoluutselt nõus sellega. Ma vist tundun siin foorumis keset kriitikatulva ketserina, aga ma ei ütleks, et mäng eile läbinisti halb oli. Muidugi polnud tulemus hea, kaugel sellest, aga see oli arvestades koondise hetkeseisu ka oodatav. Kui ma üldse kriitiline oleks, siis personaalselt mõne mängija suunas.

See kuidas kaitsest lühikese sööduga mängiti (või vähemalt üritati) oli nauditav. Jah, lõigati aeg-ajalt näppu sellega, aga me koondis pole selliselt mängima ka harjunud, me oleme aastaid rohkem olnud selline pika-palli-meeskond. Kui me mängime ühe ründajaga, siis pole sellest pika palli ette peksmisest vähimatki tolku, me peamegi üritama kaitsest lühikesega mängida ja vastase liinid kõrgemale tooma. Meil on ruumi vaja ette.

Väga julge plaan Voolaiult selliselt Hollandi vastu mängida. Mina tahaks seda Eesti koondiselt rohkem näha. Võib ju spekuleerida, et umbkaitses ja pika palli ette pekstes oleks skoor võinud viisakam olla, aga eilse mängu tähtsuse kontekstis pole seal mingit vahet, kas me kaotasime 0:5 või 0:3.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Nagu ka koondise suhtes, et mul on suhtkoht savi, mängijad on toredad, aga ma pole ka jalgpalliajakirjanik ja ma tean, kuidas Pohlak ajakirjanikke tinistada üritab. Äkki on üldeelarvamus kogu selle kajastusürituse suhtes, kus midagi väga ei öelda, kuna alati peab olema asi positiivne ja küll 2002 oleme MMil või mida kunagi Pohlak lubas.
    Ma olen kohalikku liigavutti jälginud aastast 2002. Ja iga jumala hooaeg on jutt sama, et suur areng toimub ja tase on jälle parem kui mullu jne. Ma julgen väita, et selle ajaga (17 aastat!) ei ole midagi muutunud tegelikult küll.
    Et mis ma öelda tahan? Et võib-olla ei peaks meil need ootused olemagi kõrged ja peaksimegi võtma stoilise rahuga seda asja nii nagu ta on. Hoolimata Pohlaku mesijutust ja uhkeks maalitud tulevikuperspektiividest.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Saadakse vasta tatti ju selle eest, et mäng kn sitt. Okei, ma saan isegi aru, et üritatakse rohkem maast ja 10 söötu tuli rohkem välja kui Saksamaal. Aga peale 0-5 suhkamit on veidike naljakas rääkida, et tegelikult tegime kolm korda midagi hästi ka . Kui saad 0-5 pähe, siis minu poolest võib Mets tuhat atskood ja keegi sada seinasöötu teha. 0-5 on 0-5.

Teiseks ma ei saa aru. Osad räägivad, et noori ei tohi liialt kaasata jne, kuna on vaja teha valikmängus võimalikult hea tulemus. Mis pole otseselt vale.
    Samalajal me läheme peale taktikaga, millega küpsetame juba paartükki endale. Kas mitte selliselt talitades, ei peaks me võtma ka sellise plaani, mis toob meile reaalselt parima tulemuse ? Kerge loogika nihe nagu pole sees ? Jumala eest vötame kogemust, et tulemused ei lappaks. Aga taktika võtame sellise, et asi läheb lappama.
    Eriti kui siin tehti selgeks, et normaalse iqga vutimees, saab nüanssidest esimesel koondise kogunemisel aru ja söötmist niiehknaa koondises ei õpi. Selles valguses, kas mitte ei tundu see endale pumbaga mõlemasse jalga tulistamine. Hakata iga rünnak tulema praktiliselt enda otsajoone pealt niiviisi, et Hollandlaste mansa on juba pressingus.

Mul pole midagi maast tuulemise vastu. Aga seda tuleks teha veidi sirgjoonelisemalt ja mitte alati nui neljaks lühikesega. Kuntslikult seal taga lükkamisel pointi pole.
    after this kind of goal - is Vassiljev still homo sapiens or a man from another planet ?

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Mul pole midagi maast tuulemise vastu. Aga seda tuleks teha veidi sirgjoonelisemalt ja mitte alati nui neljaks lühikesega. Kuntslikult seal taga lükkamisel pointi pole.
    Täpselt sama asja ütles ju mängu järel ka Karel Voolaid. Ta ütles, et mängijad saavad neilt signaali, et jalgpallis on okei palliga mängida ja tuleb valida episoode, kus on seda kõige õigem teha lühikese sööduga ja kus pikemaga. Sõltuvalt ka vastase hetke käitumisest. Ja kui on variant palliga mängides hinge tõmmata, tuleks seda teha, mitte alati silmad kinni ette lüüa, sest 90 minti ilma pallita ei jaksata ühelgi juhul joosta. Ta ütles, et ta strateegias on pika löömine ka sees, kiire üleminek, üles jooksule pallide andmine jne. Isegi nõutud on see sirgjoonelisus. See on kõik lihtsalt mängijate otsustada ja tunnetada, millal on mille jaoks hetk.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud