320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Holland - Eesti (19.11.19 kell 21.45 @Johan Cruyff Arena. Amsterdam)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ehk oleks aeg need ukaka skeemid sahtlist välja otsida siis? Peale Rüütlit on neid taktikaid väga vähe kasutatud kuidagi. Minu poolest ärgu kunagi õppigu söötma. Kui on võimalus seda peita nii nagu Rüütli nt. ühes tsükklis.
    See katkine koht on pigem ikka mujal. Ärevust, kartlikust, ebakindlust kiputakse meil tatilapakatest alates sisse söötma - miks sa talle söödad, ta ju ei oska midagi teha, pigem püüa ise palliga auti joosta vms.
    Mu teada näiteks soomlased ei luba vanemaid treeningutele, mängude ja turniiride ajal võivad sokk suus istuda, sest tegelitult on vanemad pigem... tainapead, kes arvavad, et kui keset turniiri kaotaja satsist enda võsukene võitjate satsi viia, siis on probleem lahendatud.
    Inglastel oli ka hiljuti sarnane teema. Neil on lihtsalt kvaliteetset kraami ja võimalusi rohkem.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      See katkine koht on pigem ikka mujal. Ärevust, kartlikust, ebakindlust kiputakse meil tatilapakatest alates sisse söötma - miks sa talle söödad, ta ju ei oska midagi teha, pigem püüa ise palliga auti joosta vms.
      Mu teada näiteks soomlased ei luba vanemaid treeningutele, mängude ja turniiride ajal võivad sokk suus istuda, sest tegelitult on vanemad pigem... tainapead, kes arvavad, et kui keset turniiri kaotaja satsist enda võsukene võitjate satsi viia, siis on probleem lahendatud.
      Inglastel oli ka hiljuti sarnane teema. Neil on lihtsalt kvaliteetset kraami ja võimalusi rohkem.
      Ma sain aru, et sa rääkisid A koondisest ennist. Aga sellega tuleb igaljuhul 100 prossa nõus olla. Noortetöös on tugevad puudujäägid ja vanemad platsi ääres, või ükskõik mis trennis kõrval seletams, on täis tard liikumine. Lase treeneril see trenn läbi viia ja kui ei sobi, siis on alati võimalus ise oma manni treenida. Aga no pelmeenid on pelmeehod.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Ei saa siit millegagi nõus olla.
        Ehk siis sa reaalselt arvad, et kui omal poolel võidetakse pall, siis Eesti koondis hakkab võitma endast paremate mängijatega meeskondi selliselt, et kaitsjad-keskpoolkaistjad hakkavad keerutama palli, tulevad kõrvale-tagasi-edasi söötudega rahulikult vastasest läbi ja panevad vastased surve alla ning lõppeks löövad olukorrad väravateks? Enne ei usu, kui näen. (mainin ära, et mul pole muidugi midagi selle vastu, et nt väravalöögid mängitakse lühikeselt lahti. kõik need seisva palli olukorrad, kus vastased on nagunii omadel positisoonidel on vähe teine asi)

        Kusjuures võib-olla mu mälu petab mind, aga mu meelest oli Rüütli aegne mäng ka pigem sirgjooneline. Palli võites liiguti sirgjooneliselt liikudes vastase värava suunas, otsiti sööte kaitseliini taha, äärele ja kuhuiganes, kus oli tühja ruumi. Aga üleminek kaitsest ründesse oli kiire ja sirgjooneliselt värava suunas. Meeskondlikult. Hetkel on minu meelest, võibolla ekslikult, see üleminek kaitsest ründesse sunnitult aeglane ja ma pragmaatilise jalgpalli usku oleva inimesena selles liiga säravat tulevikku ei näe. Poleks muidugi midagi selle vastu, kui eksin.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Ma sain aru, et sa rääkisid A koondisest ennist. Aga sellega tuleb igaljuhul 100 prossa nõus olla. Noortetöös on tugevad puudujäägid ja vanemad platsi ääres, või ükskõik mis trennis kõrval seletams, on täis tard liikumine. Lase treeneril see trenn läbi viia ja kui ei sobi, siis on alati võimalus ise oma manni treenida. Aga no pelmeenid on pelmeehod.
          Ma panen A-satsi mured ka sellesse pilti lihtsalt.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #65
            Üritame seksikat mängu teha, aga laseme 5 tuppa sellega. Iseenesest tore ju näha, et mehed oskavad ka palliga mängida ja kui vastane laisk on ning lasebki ehk ei tee suurt survet, kui alles kasti piirini, siis ongi tore, tundub et täitsa ilusaid hetki oli ja oligi, mõned kombinatsioonid ja söödud ees, Sorga tegevus ja paar pealelööki. 70+ minutist olid aga kõik puuted nii rabedad, et sealt midagi kahjuks enam ei tulnud. Ma endiselt arvan et meie meeste füüsiline vorm jätab ikka kõvasti soovida, kui 65minutiks nii tühjad ollakse. Füüsiline vorm ei ole ju talendiküsimus, mida ei suudeta paremala tasemele viia. Meie mehed on aga klubides, kus piisab palju kehvemast füüsilisest vormist, kui need suured koondised kelle vastu mängime.

            Mõned individuaalsed teemad ka - Ainsalu, vabandust, vähe koosseisus olnud, aga täielik 0 eile platsil. Ilmselget ei olnud talle tema roll ja ülesanded selged, surve avaldamine vastaste ründamise ajal oli ikka väga aeglane/loid/olematu ja ülespoole mängides, eriti ei mäleta et keegi meie meestest tahtnuks talle sööte anda. Niisiis tekitas efekti, et platsil oli meil justkui üks mees vähem, kuna kasutegur nii väike. Suurust ja füüsist on ka, mis tähendab et mõned olukorrad peaks oluliselt paremini oma baasi kasutades ära tegema. Treeneri kapsaaeda viskaks ka siin mitu kivi tema osas. Miks sa ei jaga poolajal mehele juhendeid nõu v veel parem, kas tõesti tema kohale mingisugust asendust pingilt polnud võtta?

            Kams - see ennasttäis tont hakkab ikkagi mul juba täiesti ära viskama. Saksamaa paki järel ütled et sind kriitika ei huvita ja tänases mängus isegi PEALE seda kui oled viimase mehena triblama hakanud ja värava põhjustanud, sa IKKA teed seda veel ehk olukord kus mängu lõpus hakkab ründaja jalge vahelt läbi mängima üksi. Intekas ütled et shit happens, sry, aga normaalne treener annaks sulle vähemalt verbaalseltki lõuga. Ilmekas oli ka see kuidas mängijad kaamerate ees käisid Kamsiga korda mööda mölisemas. Seda oli isegi hea näha, et päris niisama neid asju ei jäeta. Olgugi Kams, skilli sul on ja esimesel poolajal mängisid ja päästsid hästi, aga kahe kõrva vahel olevaga ei ole sul asjad korras ja Vooglaid paistab et on täiesti 0 autoriteet et seda paika seada.

            Lisan veel et Antonov pole ka koondise materjal v mul oli hämming kuidas mehel eriti esimsel poolajal jalg värises v olematu vorm v misiganes palju crapi põhjustas.

            Nutan väga taga Piiroja-Stepanov keskväljapaari, kes olgugi et tehnika poolest olid palju vähem võimekamad, oli nende kohalolek, mängu lugemine ja liini juhendamine mitmeid asteid kõrgem, kui see mis meil praegu tagaliinis toimub.

            Meeldisid:
            Kallaste (vist mängi parim), Lepmets, Vassiljev (kurb et vana mees peab almost üksi häid keskvälja sööte jagama), Ojaama - kui võimalust oli siis tuli sealt midagi, Sorga (tundub hea tuleviku perspektiiviga koondisemees) ja Zenjov'ki mängis oma taseme ära.

            Ega jah, mõttetu mäng tegelikult arvestades kogu valiktsüklit, aga hea treeningu eest oli see küll. Kui nüüd keegi siit midagi õpiks vaid.

            Kommentaar


              #66
              Kams on ennastäis tont? kuidas see eilset mängu puudutab?

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Kams - see ennasttäis tont hakkab ikkagi mul juba täiesti ära viskama. Saksamaa paki järel ütled et sind kriitika ei huvita ja tänases mängus isegi PEALE seda kui oled viimase mehena triblama hakanud ja värava põhjustanud, sa IKKA teed seda veel ehk olukord kus mängu lõpus hakkab ründaja jalge vahelt läbi mängima üksi. Intekas ütled et shit happens, sry, aga normaalne treener annaks sulle vähemalt verbaalseltki lõuga. Ilmekas oli ka see kuidas mängijad kaamerate ees käisid Kamsiga korda mööda mölisemas. Seda oli isegi hea näha, et päris niisama neid asju ei jäeta. Olgugi Kams, skilli sul on ja esimesel poolajal mängisid ja päästsid hästi, aga kahe kõrva vahel olevaga ei ole sul asjad korras ja Vooglaid paistab et on täiesti 0 autoriteet et seda paika seada.
                Kams mängis eile täpselt 0 minutit
                Koondise põhimängija

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Üritame seksikat mängu teha, aga laseme 5 tuppa sellega. Iseenesest tore ju näha, et mehed oskavad ka palliga mängida ja kui vastane laisk on ning lasebki ehk ei tee suurt survet, kui alles kasti piirini, siis ongi tore, tundub et täitsa ilusaid hetki oli ja oligi, mõned kombinatsioonid ja söödud ees, Sorga tegevus ja paar pealelööki. 70+ minutist olid aga kõik puuted nii rabedad, et sealt midagi kahjuks enam ei tulnud. Ma endiselt arvan et meie meeste füüsiline vorm jätab ikka kõvasti soovida, kui 65minutiks nii tühjad ollakse. Füüsiline vorm ei ole ju talendiküsimus, mida ei suudeta paremala tasemele viia. Meie mehed on aga klubides, kus piisab palju kehvemast füüsilisest vormist, kui need suured koondised kelle vastu mängime.

                  Mõned individuaalsed teemad ka - Ainsalu, vabandust, vähe koosseisus olnud, aga täielik 0 eile platsil. Ilmselget ei olnud talle tema roll ja ülesanded selged, surve avaldamine vastaste ründamise ajal oli ikka väga aeglane/loid/olematu ja ülespoole mängides, eriti ei mäleta et keegi meie meestest tahtnuks talle sööte anda. Niisiis tekitas efekti, et platsil oli meil justkui üks mees vähem, kuna kasutegur nii väike. Suurust ja füüsist on ka, mis tähendab et mõned olukorrad peaks oluliselt paremini oma baasi kasutades ära tegema. Treeneri kapsaaeda viskaks ka siin mitu kivi tema osas. Miks sa ei jaga poolajal mehele juhendeid nõu v veel parem, kas tõesti tema kohale mingisugust asendust pingilt polnud võtta?

                  Kams - see ennasttäis tont hakkab ikkagi mul juba täiesti ära viskama. Saksamaa paki järel ütled et sind kriitika ei huvita ja tänases mängus isegi PEALE seda kui oled viimase mehena triblama hakanud ja värava põhjustanud, sa IKKA teed seda veel ehk olukord kus mängu lõpus hakkab ründaja jalge vahelt läbi mängima üksi. Intekas ütled et shit happens, sry, aga normaalne treener annaks sulle vähemalt verbaalseltki lõuga. Ilmekas oli ka see kuidas mängijad kaamerate ees käisid Kamsiga korda mööda mölisemas. Seda oli isegi hea näha, et päris niisama neid asju ei jäeta. Olgugi Kams, skilli sul on ja esimesel poolajal mängisid ja päästsid hästi, aga kahe kõrva vahel olevaga ei ole sul asjad korras ja Vooglaid paistab et on täiesti 0 autoriteet et seda paika seada.

                  Lisan veel et Antonov pole ka koondise materjal v mul oli hämming kuidas mehel eriti esimsel poolajal jalg värises v olematu vorm v misiganes palju crapi põhjustas.

                  Nutan väga taga Piiroja-Stepanov keskväljapaari, kes olgugi et tehnika poolest olid palju vähem võimekamad, oli nende kohalolek, mängu lugemine ja liini juhendamine mitmeid asteid kõrgem, kui see mis meil praegu tagaliinis toimub.

                  Meeldisid:
                  Kallaste (vist mängi parim), Lepmets, Vassiljev (kurb et vana mees peab almost üksi häid keskvälja sööte jagama), Ojaama - kui võimalust oli siis tuli sealt midagi, Sorga (tundub hea tuleviku perspektiiviga koondisemees) ja Zenjov'ki mängis oma taseme ära.

                  Ega jah, mõttetu mäng tegelikult arvestades kogu valiktsüklit, aga hea treeningu eest oli see küll. Kui nüüd keegi siit midagi õpiks vaid.

                  Kams ja Mets ei ole ju nii sarnased.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                    Kams ja Mets ei ole ju nii sarnased.
                    Jah kiirelt vuristasin selle teksti kokku siin, kirjavigu ja ka muid sassiminekuid sees, sry.
                    Õnneks saite aru kellest jutt tegelt käib, Mets, SÜVAMETS

                    Kommentaar


                      #70
                      "Olen poistele öelnud ,et see on nagu jää sulatamine. Olenevalt jääst sulab see kas kiiremini või kauem. Vahel tundub, et see jää on väga kõvast Arktikast, kuid teatud kohtades siiski sulab kiiremini. Aga jää sulamisega tuleb olla ettevaatlik. Kui see liiga kiiresti sulab, on vett igal pool."

                      Kas Voolaid ongi see temp0 vä?

                      Kommentaar


                        #71
                        Millist arengut siin mõned Voolaiu all ootavad? Keegi võiks ta noortekoondiste statistika uuesti välja tuua. Oli seal arengut?
                        Muidugi on mängijad rahul- pingipeal on sõbrapoiss mitte treener. Kuidas muidu seletada metsa juttu kuidas ta võimalusel uuesti konksu teeks. Autoriteediga treener lööb putsaga kulmu lõhki riietusruumis sellisel ja jätaks mõned koondisekutsed saatmata.
                        Ja mida Voolaid jälle Koemanile pikalt seletas mängu lõpus, vabandav naeratus näol?
                        Voolaid on inimesena väga lahe inimene, mitu mängu ja ühistrenni kunagi ammu sidekoolis peetud, aga A koondise treeneriks ta (veel) ei sobi!
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          #72
                          Tegelt tahaks Igor Prinsi või Tarmo Rüütlit. Tarmo Rüütli pole sellist asja 10 aastat näinud.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Kuidas muidu seletada metsa juttu kuidas ta võimalusel uuesti konksu teeks. Autoriteediga treener lööb putsaga kulmu lõhki riietusruumis sellisel ja jätaks mõned koondisekutsed saatmata.
                            See on suhtumise küsimus. Mõni treener saab aru, et läks sitasti ja eks tuleb järgmine kord uuesti riskida, aga arvestada ka möödunud korra vigu ning neist õppida. Teine treener aga "õpib vigadest" ja käsib järgmine kord pigem kohe pall klaariks lüüa, et las seal ees võitlevad selle peale. Kindluse mõttes paneb ühe lisamehe veel ka kaitseliini juurde. Peamine, et ei käriseks!

                            Maitse asi tegelikult ju. Ma ise eelistaks seda esimest varianti.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              #74
                              Koondis saab foorumis reaalselt iga kord sepavasaraga piki nosu ja põhjalikult selle eest, et ükski mees ei suuda teha surve all sööte ja kaitsest üles mängida. Nüüd kus seda tehti ja kohati päris korralikult on ikka ilm halb, sest noh... peab!
                              Selline pakk oli kaartidel nagunii, vähemalt üritati ja viljeledes stiili millest pikas vinnas võib isegi ühel päeval mingi kasu olla.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                #75
                                Mulle jääb mulje, et siin on kas viinavõtmine paljudel staažikatel foorumlastel pikale läinud või soovitakse reaalselt koondise peatreenerina näha 90ndate vanakooli treenereid, kes (tänapäevasest) jalgpallist suurt midagi aru ei saa, aga karjuda ja kurja nägu teha oskavad edukalt.

                                Olen veendunud, et EJLi juhatuses on kordades adekvaatsemad ja pädevamad inimesed, kui siin viimase(te)l leh(ted)el sõna võtnud mehed, ja uuel aastal saab Voolaid oma projektiga edasi minna.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X