320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Holland - Eesti (19.11.19 kell 21.45 @Johan Cruyff Arena. Amsterdam)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Ratnikov peatreeneriks!
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mulle jääb mulje, et siin on kas viinavõtmine paljudel staažikatel foorumlastel pikale läinud või soovitakse reaalselt koondise peatreenerina näha 90ndate vanakooli treenereid, kes (tänapäevasest) jalgpallist suurt midagi aru ei saa, aga karjuda ja kurja nägu teha oskavad edukalt.

    Olen veendunud, et EJLi juhatuses on kordades adekvaatsemad ja pädevamad inimesed, kui siin viimase(te)l leh(ted)el sõna võtnud mehed, ja uuel aastal saab Voolaid oma projektiga edasi minna.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Mulle jääb mulje, et siin on kas viinavõtmine paljudel staažikatel foorumlastel pikale läinud või soovitakse reaalselt koondise peatreenerina näha 90ndate vanakooli treenereid, kes (tänapäevasest) jalgpallist suurt midagi aru ei saa, aga karjuda ja kurja nägu teha oskavad edukalt.

      Olen veendunud, et EJLi juhatuses on kordades adekvaatsemad ja pädevamad inimesed, kui siin viimase(te)l leh(ted)el sõna võtnud mehed, ja uuel aastal saab Voolaid oma projektiga edasi minna.
      Palun mitte pugeda oma endisele tooandjale ja esitada subjektiivsed arvamusi.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Millist arengut siin mõned Voolaiu all ootavad? Keegi võiks ta noortekoondiste statistika uuesti välja tuua. Oli seal arengut?
        Muidugi on mängijad rahul- pingipeal on sõbrapoiss mitte treener. Kuidas muidu seletada metsa juttu kuidas ta võimalusel uuesti konksu teeks. Autoriteediga treener lööb putsaga kulmu lõhki riietusruumis sellisel ja jätaks mõned koondisekutsed saatmata.
        Ja mida Voolaid jälle Koemanile pikalt seletas mängu lõpus, vabandav naeratus näol?
        Voolaid on inimesena väga lahe inimene, mitu mängu ja ühistrenni kunagi ammu sidekoolis peetud, aga A koondise treeneriks ta (veel) ei sobi!
        Tule tagasi aastasse 2019, kunagi teatud legendide meeskondades võisid asjad nii käia, aga see on kõik ancient history. Ilmselgelt on Voolaid tänapäevane treener ja omab tänapäevast mänguplaani, iseäranis tuleks teda hinnata selle järgi kas ta meie puujalad ka platsil suudab nii toimima panna.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Koondis saab foorumis reaalselt iga kord sepavasaraga piki nosu ja põhjalikult selle eest, et ükski mees ei suuda teha surve all sööte ja kaitsest üles mängida. Nüüd kus seda tehti ja kohati päris korralikult on ikka ilm halb, sest noh... peab!
          Selline pakk oli kaartidel nagunii, vähemalt üritati ja viljeledes stiili millest pikas vinnas võib isegi ühel päeval mingi kasu olla.
          Ilmselt on arvamused suht pooleks ja jauravad teised inimesed.
          Ma ka pooldan, et proovige mängida versiooni. Kaitse võiks sellegipoolest korda saada ja füüsilist trenni võiks klubimängijad rohkem teha. Tehnika peaks lapsena paika saama.

          See, et mingi kahevõistleja on 'legend' on suht kurb. Puhtalt füssa pealt ju, sest konkurents absoluutselt puudub.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Palun mitte pugeda oma endisele tooandjale ja esitada subjektiivsed arvamusi.
            Pugemisest on asi kaugel. Olen avaldanud oma nime alt ka oponeerivaid seisukohti EJLi omadele.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Palun mitte ... esitada subjektiivsed arvamusi.
              Et paneme foorumi kinni?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Et paneme foorumi kinni?
                Jep, aastaks naiteks. Foorumi avamine ei toimu enne, kui keskmine soccerneti ajakirjanik oskab omaks votta uhe puutega passi.

                Kommentaar


                  #83
                  Kaotus kaotuseks aga üldjuhul on asi ikka päris hull. Valiksarja peale üks punkt ja väravatesaak jäi isegi kääbusriikide omale alla. Midagi peab kardinaalselt muutuma kas... kas uus juhendaja või uued mängijad.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Et paneme foorumi kinni?
                    Seda ju Tofoa üritabki selgeks teha - kõik on lollid või siis äärmisel juhul täis ning arvamust ei peaks avaldama.

                    Kommentaar


                      #85
                      Täna läks meil isegi ühe lehe koosolekul jubedaks jalkavaidluseks, mis annaks argumentides isegi sellele foorumile kohati häbi. Aga, noh, mina olen pohhuistlik mõnupea, aga tulemus oli ikka kole, mis kole. Treenerid lahti lasta ja mängijad ka, on muidugi ka päris hea arvamus. Aga ärgem päris ETV-d ka teeme, kus kõik on megahästi, kuna üks djüüd sai 30 pealt korra ohtlikult löögile. Aga öelda, et jube areng toimub, noh, sama areng toimus ka teatud isikute arvates (vaatan vintsu poole) Reimi ja siis ühe teise meeskonna puhul van Gaali ja Mourinho käe all. Ehk korraks justkui miskit üritatakse, tulemusi ei tule, minnakse jälle punkti A tagasi.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        argumentides
                        kuna üks djüüd sai 30 pealt korra ohtlikult löögile.
                        Sul endal ka liiga hästi just pole sellega.

                        et jube areng toimub, noh, sama areng toimus ka teatud isikute arvates (vaatan vintsu poole)
                        Põhimõtteliselt sama pluss tagantjärele oskame kõik targad olla. Ehk vaidle, kui soovid, aga palun ilma plähmerdamata. Üheaegselt "mul on kõigest nii pohhui tegelt" ja "teen sisukat süvaanalüüsi" ei saa olla, ei mõju tõsiseltvõetavalt.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Põhimõtteliselt sama pluss tagantjärele oskame kõik targad olla. Ehk vaidle, kui soovid, aga palun ilma plähmerdamata. Üheaegselt "mul on kõigest nii pohhui tegelt" ja "teen sisukat süvaanalüüsi" ei saa olla, ei mõju tõsiseltvõetavalt.
                          Alati igas olukorras raiuda "rahu, kõik on väga okei" ei ole ka siiani täppi läinud?
                          Ehk fakt on see, et Voolaid teeb sitast saia, noored on tublid ja pingutavad, aga kuskil on miskit väga valesti läinud, et see sai üldse välja ei tule, vaid tuleb ikka joga.

                          Kommentaar


                            #88
                            Ehk ma pole õnneks spordiajakirjanik ja ma ei pea iga kriitilisema artikli puhul ootama teatud vihast reaktsiooni suure juhi käest, aga kas tõesti on kõik arenev ja hästi minemas? Ma natuke kahtlen. Ma ei lähe Mehhaka vilistamiskampaaniaga kaasa, ma ei nuta iga mängu järel, kuna näen umbes poolaega, sest, noh, kommenteerin muud mängu, aga üldjuhul ma ikka tipphetked vaatan üle, kohati ka suurema osa mängu. Ja asi on nukker. Voolaid on meeletult meeldiv inimene. Oli ka Reim. Nagu ka kõik peatreenerid. Aga ärgem nüüd siin ka päris üheselt soccerneti inimeste mainet niimoodi alla tõmbaks, et kõik kriitikud on lollid.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Alati igas olukorras raiuda "rahu, kõik on väga okei"
                              Ma olen pigem optimismi kui pessimismi kalduv, nõus, aga see väide on sul vale. Skrolli foorumit või kuula podcaste, palun, ära lahmi mustvalgelt.

                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              ja ma ei pea iga kriitilisema artikli puhul ootama teatud vihast reaktsiooni suure juhi käest
                              Taas isenda väljamõeldud lause. Pole kunagi juhtunud.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Ma olen pigem optimismi kui pessimismi kalduv, nõus, aga see väide on sul vale. Skrolli foorumit või kuula podcaste, palun, ära lahmi mustvalgelt.
                                Ma scrollin foorumit piisavalt. Kui mõni postitus on kahe silma vahele jäänud, siis vabandan. Kõike ei mäleta, mingid muljed tekivad ajapikku. Äkki rõhus selle akna esimene postitus, et alati on chill olla. Ma ise olen ka muidugi enamusosa suhtes väga chill. Nagu ka koondise suhtes, et mul on suhtkoht savi, mängijad on toredad, aga ma pole ka jalgpalliajakirjanik ja ma tean, kuidas Pohlak ajakirjanikke tinistada üritab. Äkki on üldeelarvamus kogu selle kajastusürituse suhtes, kus midagi väga ei öelda, kuna alati peab olema asi positiivne ja küll 2002 oleme MMil või mida kunagi Pohlak lubas.

                                P.S. Ma toetan Voolaiu jätkamist, aga kogu asi on kurb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X