320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Olen piisavalt hästi kursis PL liikumistega ja väiksest tähejokest võiks aru saada ikka 😄 vaevalt, et S.K oleks sulle midagi rohkemat öelnud, kui K.K
    Rohkem siin sõna ei võta, nagu delfi naistekas kanaemmed koos ausalt 😄

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
      Olen piisavalt hästi kursis PL liikumistega ja väiksest tähejokest võiks aru saada ikka �� vaevalt, et S.K oleks sulle midagi rohkemat öelnud, kui K.K
      Rohkem siin sõna ei võta, nagu delfi naistekas kanaemmed koos ausalt ��
      Point ongi selles, et seni oled end adekvaatse allikana näidanud ja kui käid mingi vihje välja, siis hakkab mõte liikuma järgnevalt:
      ”huvitav” üleminek Viljandisse => suure tõenäosusega Eesti mõistes tegija (mitte lootust andev noor Flora duublist vms)
      + Katzuu vihje initsiaalidega => lased PL esimese kuue nimekirjad silme eest läbi, mõtled ka piiri taha läinud meestele

      Ei ole just eriline raketiteadus filtreerida võimalikke kandidaate. Kui muidugi nalja ei tehta.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        #18
        Noh, kahju.

        Õnneks Viljandi on ka alati sümpaatne meeskond olnud minu silmis. Tuult tiibadesse, Kapper!

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Miks?
          Mingi kaval konks ja/või väga hea präänik peab olema, et Tammekast Tulevikku kolida. Tingimused ja tase ei räägi Tuleviku kasuks.

          Kommentaar


            #20
            Kas Tiirikult kommentaare ka tuleb? See on ikka fucking disgrace lasta oma parim mängija konkurendi juurde. Kapper võib ju rääkida, et Post viib ta uuele tasemele, kuid arvatavasti oli asi rahas, mida Tammeka polnud nõus(?) maksma.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              #21
              Spekulatsioonid on fännide pärusmaa ning ega seda pahaks panna saa, ja ei panegi, aga rahas siiski asi ei olnud, seda ma võin käsi südamel kinnitada. Tulevik tegi Kapperile täpselt ÜHE pakkumise ja mingit kauplemist ei olnud, sealjuures ei olnud tegemist ülevõlli-megahüper-ülepakkumisega. Klubil lihtsalt ei ole seda võimekust, et endale staarmängijaid selliselt osta. Peab olema mingi muu kokkulangevus, olgu see meelsuste, vaimsuse või mille iganes osas. Kapperi kaasus on täpselt üks sellistest: tema taasliitumine Tulevikuga on ajendatud nii mängija kui klubi poolt hoopis teistest motiividest kui raha.

              Mõistetav et tabelikohti kõrvutades tekib küsimus "miks?" väga kergesti; sama tunnistas Sander ka ise tänases Tuleviku podcastis, ent seletas motiivid siis minu arvates üsna ammendavalt lahti. Ühtlasi usun, et nii rumal ei ole keegi, et tahta Tuleviku sugusel klubil keelata unistada, hoogu võtta ja tegutseda. Ka siin on ambitsioonid ja perspektiiv, on alati olnud, ent olukord on olnud piiritletud linna suurusega, sellest lähtuvalt noortesüsteemi suurusega ning mis seal salata, ka sponsorraha hulgaga. Toetuseuro, mille saamiseks Flora või kasvõi Tammeka peavad tegema tööd ühe tunni jagu, tähendab Tulevikule kümmet tundi tööd, piltlikult öeldes; aga see ei tähenda a priori, et see töö peaks olema tingimata edutu ja eos viljatu.

              "Tingimused ja tase ei räägi Tuleviku kasuks" on mõningaselt arusaamatu steitment, mida kommenteerida on isegi üsna raske. Millised tingimused Tartus on, mida Viljandis pole? Mängijad on majutatud. Toidetud. Treenitud. Meditsiiniliselt hooldatud. Kõik samamoodi, nagu mujal võrreldavates klubides.

              Oma taset sai Tulevik Tammekaga tänavu liigas võrrelda neli korda. Mängus olnud punktid poolitati, kummalegi kuus. Fakt. Ülaltoodud steitmendi järgi ei peaks selline asi võimalik olema. Oli.

              Viljandis on päris jalgpalliklubi. Aastaid juba. Inimesed teevad tööd, sest näevad selles perspektiivi. Lihtne.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Spekulatsioonid on fännide pärusmaa ning ega seda pahaks panna saa, ja ei panegi, aga rahas siiski asi ei olnud, seda ma võin käsi südamel kinnitada. Tulevik tegi Kapperile täpselt ÜHE pakkumise ja mingit kauplemist ei olnud, sealjuures ei olnud tegemist ülevõlli-megahüper-ülepakkumisega. Klubil lihtsalt ei ole seda võimekust, et endale staarmängijaid selliselt osta. Peab olema mingi muu kokkulangevus, olgu see meelsuste, vaimsuse või mille iganes osas. Kapperi kaasus on täpselt üks sellistest: tema taasliitumine Tulevikuga on ajendatud nii mängija kui klubi poolt hoopis teistest motiividest kui raha.

                Mõistetav et tabelikohti kõrvutades tekib küsimus "miks?" väga kergesti; sama tunnistas Sander ka ise tänases Tuleviku podcastis, ent seletas motiivid siis minu arvates üsna ammendavalt lahti. Ühtlasi usun, et nii rumal ei ole keegi, et tahta Tuleviku sugusel klubil keelata unistada, hoogu võtta ja tegutseda. Ka siin on ambitsioonid ja perspektiiv, on alati olnud, ent olukord on olnud piiritletud linna suurusega, sellest lähtuvalt noortesüsteemi suurusega ning mis seal salata, ka sponsorraha hulgaga. Toetuseuro, mille saamiseks Flora või kasvõi Tammeka peavad tegema tööd ühe tunni jagu, tähendab Tulevikule kümmet tundi tööd, piltlikult öeldes; aga see ei tähenda a priori, et see töö peaks olema tingimata edutu ja eos viljatu.

                "Tingimused ja tase ei räägi Tuleviku kasuks" on mõningaselt arusaamatu steitment, mida kommenteerida on isegi üsna raske. Millised tingimused Tartus on, mida Viljandis pole? Mängijad on majutatud. Toidetud. Treenitud. Meditsiiniliselt hooldatud. Kõik samamoodi, nagu mujal võrreldavates klubides.

                Oma taset sai Tulevik Tammekaga tänavu liigas võrrelda neli korda. Mängus olnud punktid poolitati, kummalegi kuus. Fakt. Ülaltoodud steitmendi järgi ei peaks selline asi võimalik olema. Oli.

                Viljandis on päris jalgpalliklubi. Aastaid juba. Inimesed teevad tööd, sest näevad selles perspektiivi. Lihtne.
                Tänud valgustamast. Olin juba pahane Tammeka juhtkonna peale, kuid tundub, et Kapper ei kaalunudki Tartusse jäämist.

                Igal juhul edu talle kodus
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  #23
                  Marin ka Tulevikus.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    kui jälle midagi "segamini" ei lähe
                    Läks ka seekord segamini 😁

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                      Läks ka seekord segamini ��
                      Ma kirjutasin ju, et tegin nalja Ma arvan, et kui oleksin kirjutanud P.M oleks kõik kohe aru saanud ja Viljandi asjapulgad mind elulõpuni vihanud

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                        Taaskord mängija, kellest oleks pidanud tulema koondise tasemel tegija on profitasemel mängimisest loobunud...

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Taaskord mängija, kellest oleks pidanud tulema koondise tasemel tegija on profitasemel mängimisest loobunud...
                          Teinekord samm tagasi võib olla kaks sammu hoopis edasi.

                          Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                          Ma kirjutasin ju, et tegin nalja Ma arvan, et kui oleksin kirjutanud P.M oleks kõik kohe aru saanud ja Viljandi asjapulgad mind elulõpuni vihanud
                          Milleks üldse siis sellist jura toota?

                          Kommentaar


                            #28
                            Püstijalakoomikut sinust ei saa.
                            Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                            Ma kirjutasin ju, et tegin nalja

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              "Tingimused ja tase ei räägi Tuleviku kasuks" on mõningaselt arusaamatu steitment, mida kommenteerida on isegi üsna raske. Millised tingimused Tartus on, mida Viljandis pole? Mängijad on majutatud. Toidetud. Treenitud. Meditsiiniliselt hooldatud. Kõik samamoodi, nagu mujal võrreldavates klubides.
                              Viljandi Tuleviku ettevalmistust algavaks hooajaks on tugevalt pärssinud viimaste aastate karmim talv. Nii ei seata esimese hooga ka suuri sihte. 


                              Tallinna piirkonnas, kust tulevad kümnest Premium liiga meeskonnast viis pluss Paide pluss osaliselt Kuressaare, on vähemalt minimaalsed võimalused tagatud; Narvas (varasemast ajast) ja Tartus (sellest talvest) on mingisugunegi variant katuse all jalgpalli taga ajada. Viljandis mitte.

                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Oma taset sai Tulevik Tammekaga tänavu liigas võrrelda neli korda. Mängus olnud punktid poolitati, kummalegi kuus. Fakt. Ülaltoodud steitmendi järgi ei peaks selline asi võimalik olema. Oli.
                              Hooaja lõpuks oli Tammekal 49 punkti ja Tulevikul 28 ehk 7 võitu või siis 21 viiki rohkem.


                              Ma saan su patriotismist aru, kuid kõrvaltvaataja jaoks on vahed ilmsed.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                "Tingimused ja tase ei räägi Tuleviku kasuks" on mõningaselt arusaamatu steitment, mida kommenteerida on isegi üsna raske. Millised tingimused Tartus on, mida Viljandis pole?
                                Mina sellest väitest küll välja ei loe, et Tartus midagi enamat on. Väide on, et tingimused ei ole Viljandi kasuks ehk on VÕRDSED või kehvemad.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X