320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Tõsi, et ainult 8 vooru, aga nagu varem mainitud, siis Flora ei ole tegelikult pidanud ju isegi veel üheski mängus viimast käiku sisse lükkama. Peale pausi Tammekat ei saa eriti lugeda, sest see oligi käima saamine kohati. Esimeses vooruski Paide-Leva-Kalju võeti ikkagi kindlalt ära. Julgeks väita, et ikka väga pikalt pole peale esimest vooru olnud nii kindlat ja tugevat favoriiti nagu see aasta. Loodetavasti tuleb tõesti muutusi meeskondade vormis (mida Flora puhul ma ei usu) ning pinge tagasi, sest praegu tõotaks tulla ikka väga ebahuvitav tiitliheitlus.
    seeeest medaliheitlus tuleb ikka põnev, neljas koht enam tähtis ei ole ju.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Tõsi, et ainult 8 vooru, aga nagu varem mainitud, siis Flora ei ole tegelikult pidanud ju isegi veel üheski mängus viimast käiku sisse lükkama. Peale pausi Tammekat ei saa eriti lugeda, sest see oligi käima saamine kohati. Esimeses vooruski Paide-Leva-Kalju võeti ikkagi kindlalt ära. Julgeks väita, et ikka väga pikalt pole peale esimest vooru olnud nii kindlat ja tugevat favoriiti nagu see aasta. Loodetavasti tuleb tõesti muutusi meeskondade vormis (mida Flora puhul ma ei usu) ning pinge tagasi, sest praegu tõotaks tulla ikka väga ebahuvitav tiitliheitlus.
      Oli vist 2015, kui Kalju läbis esimese ringi kaotuseta aga teises ei saadud ühtegi võitu või midagi sellist. Augustis oli Flora a la 10p taga peale kodust kaotust Narvale aga lõpuga tõusti meistriks.
      FC Flora

      Kommentaar


        Mulle on jäänud mulje, et meie kaks endist legendi, nii Kristal kui Reim süüdistavad või peenelt vihjavad alati kaotuses puhul oma meestele aga mitte kunagi ei vihja oma puudujääkidele või võtmaks kaotust enda süüks. Reimil oli see muidugi koondise aegadel juba peale suurte pakkide ja Kristali on tulnud see hooaeg järgi, Legioni ja nüüd siis Paidega. Okei, mängitakse pasasti aga no vaadaku ühekorra nagu endale ka näkku.

        Kommentaar


          Flora oli juba talvel ülikindel soosik, nende edu pole mingi üllatus. Küll aga on ülejäänud tabel väga põnev ja üllatusi täis. Väga kihvt hooaeg.

          Eilsed City - Arsenal ja Juve-Napoli jätsid suht külmaks, Flora - Leva mängu ootasin aga pikisilmi.

          Kommentaar


            See nädalavahetus saab küll kõigile meeskondadele ja mängijatele füüsiliselt kurnav olema. Ma ei julge ühtegi äkilist liigutustki teha, ei kujuta ettegi, kuidas keegi sellise temperatuuri ja õhupuudusega 90 minutit jalgpalli mängida suudab.

            Flora ehk on õnnistatumas seisus, saab vähemalt Saaremaal mängida, seal ehk mingi meretuulekegi natuke leevendab.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              See nädalavahetus saab küll kõigile meeskondadele ja mängijatele füüsiliselt kurnav olema. Ma ei julge ühtegi äkilist liigutustki teha, ei kujuta ettegi, kuidas keegi sellise temperatuuri ja õhupuudusega 90 minutit jalgpalli mängida suudab.

              Flora ehk on õnnistatumas seisus, saab vähemalt Saaremaal mängida, seal ehk mingi meretuulekegi natuke leevendab.
              Siin peaks kesa erimeetmed kasutusele võtma. Lubada publik koos püroga tribüünile ja pakkuda neile odavat õlut, et juba enne mängu oleks korralik tossupilv staadioni kohal, see kataks ilusti päikese ära ja temp langeks. Teine variant on staadioni katusele tifo tõmmata, kus fännid vabandavad õ̶l̶l̶e̶t̶o̶o̶t̶j̶a̶t̶e̶klubide ees vms.

              Kommentaar


                Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                Siin peaks kesa erimeetmed kasutusele võtma. Lubada publik koos püroga tribüünile ja pakkuda neile odavat õlut, et juba enne mängu oleks korralik tossupilv staadioni kohal, see kataks ilusti päikese ära ja temp langeks. Teine variant on staadioni katusele tifo tõmmata, kus fännid vabandavad õ̶l̶l̶e̶t̶o̶o̶t̶j̶a̶t̶e̶klubide ees vms.
                Õige... 20-30 kraadi sooja, täismaja publikut, püro, tifo, odav külm õlu, muruväljak ja läks...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Özcan otse loomulikult.
                  Ja läkski nii. Järgmine kindel kandidaat tundub Kristal mulle. Kui täna lappama läheb Tartus..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Ja läkski nii. Järgmine kindel kandidaat tundub Kristal mulle. Kui täna lappama läheb Tartus..
                    Ega Reimil ka koht kindel pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                      Ega Reimil ka koht kindel pole.
                      Ma arvan, et Levada süütenöör on isegi lühem kui Kunol kui oodatud tulemused ei tule.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        JK Narva Trans ja Tallinna FCI Levadia viigistasid Premium liiga üheksandas voorus suureskoorilises mängus 4:4.

                        Miks põhikommentaatoritele venekeelne kommentaar taustaks on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dnb Vaata postitust
                          https://sport.err.ee/1106691/vaata-o...arvas-levadiat
                          Miks põhikommentaatoritele venekeelne kommentaar taustaks on?
                          Mis mõttes põhikommentaatoritele? See mäng oli ju otse kohapealt kommenteeritud ja laivis kanalis ETV+.
                          Julgen pakkuda, et eesti keeles tuli stuudiost ja mitte kohapealt (ega suurt vahet pole).

                          Kommentaar


                            Alates tänasest on Eestis kõigis liigades pealtvaatajad tribüünile oodatud, mis tähendab, et sellega kaasnevad ka teatud reeglid.


                            Ja nagu oodata võis, koroonamatemaatika jätkub, 1000 ei võrdu 900-ga, 900 võrdub mõnel pool 500-ga, mõnel 400-ga jne. jne.
                            Kas Kuressaares, Paides aia taha trahviohuta ikka võib koguneda?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              https://soccernet.ee/artikkel/mida-t...tis-tegelikult

                              Ja nagu oodata võis, koroonamatemaatika jätkub, 1000 ei võrdu 900-ga, 900 võrdub mõnel pool 500-ga, mõnel 400-ga jne. jne.
                              Kas Kuressaares, Paides aia taha trahviohuta ikka võib koguneda?
                              Ma juba eos kujutan ette nende tuhandete inimeste nägusid, kes kõik jäävad värava taha ootama. See on katastroof. Su hirm ja paanika on täiesti põhjendatud. On sul lahendusi pakkuda, et need tuhanded ikkagi Eesti Jalgpalli edasi vaatama jääks?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ma juba eos kujutan ette nende tuhandete inimeste nägusid, kes kõik jäävad värava taha ootama. See on katastroof. Su hirm ja paanika on täiesti põhjendatud. On sul lahendusi pakkuda, et need tuhanded ikkagi Eesti Jalgpalli edasi vaatama jääks?
                                Tarbetu iroonia. Kui Kuressaare ja Paide mängule lubatakse 2x vähem rahvast, kui siin suure "teenena" lubatud ja mitu kuud raevukalt kaitstud 1000 - 100 reegel, siis on tegu täieliku pullipasaga. Asi pole selles palju reaalselt lõpuks kohale tuleb inimesi vaid selles täielikus totruses ja kahepalgelisuses. Ma ei või näiteks Pärnu linnakal Vapruse mängu vaadata aga võin jalutada üle tänava asuva rannapromenaadi peale ja seal olla. Koos 5 tuhande inimesega kes päikest naudivad. Faking jabur.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X