320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Klubid teenivad meil sisuliselt kasumit, mängude ja ühistreeningute korraldamise kulud hoitakse kokku.
    36 vooru ongi meil raiskamine.
    Ma ei tea palju Marek tahab/saab siin taustu avada, aga ilmselt on oodata sponsorite ära kukkumist. Ühest küljest ei saa nad oma raha eest teenust vastu (reklaami), teisest küljest halveneb nende enda majanduslik olukord.

    Ja kui CL ja EM peaksid pekki minema, siis võib jalkaliidul UEFA rahadega mingi tõrge või kärbe tulla, meie klubid on ju kõik tugevalt selle nisa otsas - eurosarjarahad, palgatoetused, noormängija stipid jne.

    Kommentaar


      Sponsorid just maksid idee järgi esimese osamakse ära, seega pole (veel) mõtet loobuda, aga noortetöö liikmemaksud peaks kriitiline koht klubide jaoks olema. Kui trenne ei ole, kuidas trennimaksudega olema saab?

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Sponsorid just maksid idee järgi esimese osamakse ära, seega pole (veel) mõtet loobuda, aga noortetöö liikmemaksud peaks kriitiline koht klubide jaoks olema. Kui trenne ei ole, kuidas trennimaksudega olema saab?
        Enamus suurtel klubidel on pandud, et tasuda tuleb aastaringselt- ka suvekuudel. Ma julgen arvata, et see on ka hetkel nii. Aga noh, Tallinnas lapse trenni panek ongi paras luksus, kui neid summasi vaadata.

        Kommentaar


          Sponsorid ei kiirusta praegu küll kuhugi, need koostööd ja lepingud ei ole (vähemalt Viljandis) nii õhukese jää peale ehitatud. Mis edasine toob, seda on muidugi raske hinnata ilmselt kõigil klubidel. Paanikaks või hirmuks küll mingit põhjust ei ole praegu.

          Kommentaar


            Aivar Pohlak:
            Meil on hooaeg alanud. Kuna mängime neli ringi, on võimalik teha igasuguseid lahendusi ja meie liiga lõpp ei satu kuidagi löögi alla. Kriitiline olukord on nende liigadega, kus järgmise eurosarja osalised pole selgunud. Karikafinaali edasilükkamiseks saime konkreetse lõppkuupäeva. Liigat on meil aega lõpetada järgmise kevadsuveni.

            Meil on kolm alternatiivset plaani, kuidas liigaga edasi minna. Tänase jooksul esitan need EJL juhatusele teadmiseks, seejärel alustan klubidega kõnelusi ja tutvustan seda projekti avalikult.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              AP ütles nii (lõik SN avaldatud artiklist):
              Meil on kolm alternatiivset plaani, kuidas liigaga edasi minna. Tänase jooksul esitan need EJL juhatusele teadmiseks, seejärel alustan klubidega kõnelusi ja tutvustan seda projekti millalgi ka avalikult. Tuleme nendega välja võib-olla siis, kui nakatunute hulk enam ei kasva.
              Mida see tähendab, miks on tingimus "tuleme välja või-olla kui", miks selline salatsemine? Kas palun mõni SNi ajakirjanik täpsustaks AP öeldut.

              Kommentaar


                Ma ise küll ei osalenud antud pressikonverentsil, aga ma eeldan seda, et need kolm alternatiivset plaani on sõltuvuses sellest, millal liigaga jätkata saab. Ehk kui liiga saaks jätkuda kuupäeval x, oleks plaan a, kui kuupäeval y, oleks plaan b jne. Ning et lahtise aknaga tuba mitte kütta, siis tundub, et pidas mõistlikuks plaanide avaldamist hetkel, kui hakkab tekkima kasvõi umbkaudne arusaam, millal jalgpall naasta võib.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Jätan selle ka siia. On vägagi klubide enda teha, et hooaeg saaks võimalikult vara jätkuda. Paraku seni on nii mõnelgi siiski rohkem või vähem ükskõik olnud, neid signaale keelatud ühistrennidest igasugustel tasanditel on tulnud lisaks loos kirjeldatutele omavahelistes vestlustes veelgi. Ärge mängige lolli, lõppkokkuvõttes võite sellega kogu Eesti jalkale korraliku tala panna.

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Kui mõni klubi ikkagi alustab varem teatud treeningutega, mis pole kooskõlas ning üritab läbi selle saavutada edumaad ning riskib liiga edasilükkamisega, siis võiks suht julmalt tehnilise kaotuse järgmises voorus ära tõmmata.

                    Kommentaar


                      Veits hägune teema minu arust. Mitte keegi reaalselt ei tea, millal see hooaeg jätkub. Oli suur UEFA koosolek ja paljud jõudsid kokkulepeteni, aga 1. maist ei alusta keegi midagi - see on ju antud juhul ilmselge minu meelest.

                      Hoida mängijaid karantiinis, teadmatuses ja samal ajal neilt veel vormi hoidmist nõudes... Samal ajal Stroomi ranna ääres on mingi sajad inimesed paaride ja seltskondadega liikumas.

                      Ärge unustage, et Esiliiga ja EsiliigaB on täis mängijaid, kes ka veel reaalse tööga leiba teenivad.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        See, et Stroomi rannas on kakssada inimest pastajanna üksteise nägu lakkumas, ei tähenda seda, et jalgpalliklubisid koondaval alaliidul ei peaks olema oma tööplaane erinevateks stsenaariumiteks; ja konkreetseid raame selleks, kuidas klubid saavad, võivad ja peavad käituma, et teha omalt poolt kõik selleks, et vähemalt Premium Liigagi hooaeg saaks alata võimalikult vara.

                        Kui fucking kuradi raske on sellest aru saada? Ja milline jalgpallur on praegu teadmatuses rohkem kui üleüldse mõni teine inimene tänases olukorras?

                        Teha saab vähe, tõsi. Aga seda vähest tuleks teha tõsiselt.

                        Kommentaar


                          Ma ilmselt räägin üldse mööda, aga...

                          Jalgpalliliit annab teada klubidele:
                          -olukord on nii, et kohe, kui võimalik, alustame!
                          -klubide poolt on see ok, aga selleks ei saa mängijaid puhkusele ja lauskarantiini saata (olgem ausad, väga suur osa Eesti tippliiga jalgpalluritest on ka muude töödega seotud, et kuidas seda üldse rakendada saaks)
                          -klubid saadavad mängijatele nõudmised, a'la tee mingeid jõuharjutusi, tee üle päeva sprinte jms.
                          -Ülihea valem, aga...
                          1. Kus nad neid harjutusi teevad? Näiteks jooksuharjutusteks sa peadki välja minema.
                          2. Kui sul ongi reaalne töö, mis sulle leiva lauale toob, sa ei saa jääda karantiini, sest EsiliigaB võib kohe-kohe alata.

                          Minu meelest on mängijate seisukohast need olulised punktid.

                          Palju mõistlikum signaal oleks siiski anda teada, et kui olukord laheneb, siis me anname mõistliku hulga aja kõigile, et vorm korda saada (2 nädalat ei ole piisav).
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Karantiin on siin ilmselt natuke mööda sõna. Isolatsioon kõlab ilmselt mõistlikumalt. Ja selliselt mulle teadaolevalt pea kõik PL klubide pallurid ka toimetavad.

                            Ma ei tea, kui paljud tippliiga (eeldan, et sa pidasid siin PL silmas) mängijad tänapäeval muude töödega reaalselt seotud on ja millistes klubides nad täpselt toimetavad. Isegi Viljandis on tänavu esimene aasta, kus satsis on üks ainult gümnasist-stipendiaat ja üks amatöörmängija, ülejäänud on kõik palgalised. Ergo, klubi saab, ilma igasuguste küsimusteta, oma palgalistele mängijatele seda täpselt sellised kohustused ja tingimused eriolukorra ajaks, nagu vaja.

                            Käivadki väljas jooksmas ja ühekaupa ka väljakul trenni tegemas, nagu ma siin näen. Treenerid ja füsio on pidevas suhtluses mängijatega, igaks päevaks on eraldi kava igale mängijale, koos põhjalike instruktsioonide ja videotega. (Meil on see nii ka kogu noortesüsteemil).

                            EL ja ELB, jah, on teine lugu, amatöörliigad. Tõsi. Aga kokkuvõtvalt ikkagi, ma ei saa aru, mida sa ette heidad või mille kallal sa uuristad? Liidu sõnum, et alustatakse esimesel võimalusel, on ju täiesti asjakohane, ei? See, kas ühistreeningute periood enne liiga restarti jääb liiga lühikeseks või mitte, on omaette teema, aga selge on ju ka see, et eriolukorras ongi eriline lähenemine. Ja tulebki minna liigale peale ühel hetkel täpselt sellises valmiduses ja vormis, nagu sa oled suutnud eriolukorra tingimustes säilitada. Oled sel ajal teinud individuaalset tööd ja mehi toonuses hoidnud ning mehed isolatsioonis püsimist tõsiselt võtnud, on sul lihtsam paari nädalaga (eeldan paari nädalat, ei tea) tiim uuesti kokku mängima harjutada mingilgi tasemel.

                            Igaüks saab ju sellest aru, et sportlik tase kannatab igal juhul, saagu PL või EL või ELB restardi mis iganes hetkel. Pre-seasonid on suures plaanis persse visatud aeg pmst kõigil klubidel.

                            Võib-olla räägin mina ka mööda, aga mida sa siis ikkagi öelda tahad? Et tegelt peaks pohhuilt ühstrenne lõhkuma teha praeguses olukorras ja pmst nui neljaks esimesel võimalusel liigad käima lükkama? Või kõik puhkusele saatma indefinitely? Või hooaja käntselisse panema üleüldiselt? Või mida?

                            Kommentaar


                              Ma viitasin sellele, et kedagi üles puua, kuna nad tegid kahekesi/kolmekesi koos õues jooksu on ebaproportsionaalne.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Ma viitasin sellele, et kedagi üles puua, kuna nad tegid kahekesi/kolmekesi koos õues jooksu on ebaproportsionaalne.
                                Kus ja kes üles poodi? No ei loe välja. Kaelakuti selfi jaoks poseerimine on lollus, see on ju selge. Aga poomine? Keda poodi?

                                Lollus on ka särki rinnal puruks rebides ühistrenne teha, sest ollakse nii krutoid mužikid, et mingi viirus, hah, pohhui.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X