320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat teiega, hea, et Vabariigi Valitsus kinno lubab, kinos filmi nautida kordades parem kui telekast.

    Ja viimase info kohaselt alustab Läti 16. juunist, lubades staadionile 300 pealtvaatajat, mitte koos osalejatega, vaid pealtvaatajaid ja jaanipäev, mida meil nii hirmasasti peljatakse, on Lätis vaata, et veel kõvem pidu kui Eestis

    Kommentaar


      Kuidas on võimalik, et

      7.06.2020 - Harju JK Laagri - Viimsi JK II 5:2 (3:1) publikut oli ……….. 90
      aga Meistriliigas ja Esiliigades on lubatud publik 0.

      Kas madalamates liigades mängib jalgpalli publik?

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Kuidas on võimalik, et

        7.06.2020 - Harju JK Laagri - Viimsi JK II 5:2 (3:1) publikut oli ……….. 90
        aga Meistriliigas ja Esiliigades on lubatud publik 0.

        Kas madalamates liigades mängib jalgpalli publik?

        http://vana.jalgpall.ee/lprotocol.ph....W/S&year=2020
        Juba 60

        Kommentaar


          Algselt postitas ...Jumal... Vaata postitust
          Juba 60
          publikut 80


          Huvitav, mis sealt välja koorub

          Aga koorub, mis koorub, fakt on see, et kui seaduseloojad üllitavad seaduse, mis on oma olemuselt absurdne (lüüa mängus otsesed osalejad ja pealtvaatajad kokku ühe nimetaja, osalejad, alla), siis see on eluvõõras ja ei toimi.

          Krt, jalgpall ei ole rahvatants kus kõik on korraga osalejad ja pealtvaatajad
          ja loodan, et alates 1. juulist, kui ikka lubatud 1000 saab teoks, tehakse Vabariigi Valitsusele selgeks, kes on osalejad ja kes on osalejatele kaasaelajad, et 1000 ei tähendaks reaalsuses 900-t või midagi muud.

          Kommentaar


            Varumehed, treenerid, inspektorid ja 4. kohtunik on tavaliselt pealtvaataja rollis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Varumehed, treenerid, inspektorid ja 4. kohtunik on tavaliselt pealtvaataja rollis.
              Kui lõdva randmega on võimalik sõrmenipsuga muuta 90 60-ks ja 80 65-ks siis tekib küsimus, kui palju paltvaatajaid (mitte osalejaid) mängul tegelikult oli?

              Loogika aga ütleb, et Premium liiga protokollides tuleks teha parandused ja need osalejad tühjal real pealtvaatajateks ülendada.
              Lisaks tuleks ka tagantjärele kõikides madalamate liigade protokollides, kus publikut märgitud vähem kui neid tegelasi kokku, viia sisse muudatused.
              Või teistpidi, neidsamu loetletud jt. tegelasi, keda praegu ei loeta publikuks, ei tohi vähemalt tulevikus enam lugeda pealtvaatajate hulka.
              Tundub, et Jalkaliit pole ise ka endale selgeks teinud, kes on mängus osaleja ja kes on pealtvaataja.

              Kas tribüünil istuv Burdakov on kuni 1. juulini osaleja ja alates 1. juulist oleks ta loetud kui pealtvaataja?

              Kommentaar


                Oot, et meil oli alles jutt kõikidele klubifännidele, et säästusektorisse ei tulda ja äkitselt kure fännid eiravad reegleid? Ma tahaks küll kuulda nüüd EJL seisukohta. Veits võltsmoraal ei ole? Rääkimata muidugi kaks pluss kaks reeglist. Sellise olukorraga sülitatakse ikka korralikult teiste klubide fännidele peale. Mida vittu ma olen siin ammu oodanud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Oot, et meil oli alles jutt kõikidele klubifännidele, et säästusektorisse ei tulda ja äkitselt kure fännid eiravad reegleid? Ma tahaks küll kuulda nüüd EJL seisukohta. Veits võltsmoraal ei ole? Rääkimata muidugi kaks pluss kaks reeglist. Sellise olukorraga sülitatakse ikka korralikult teiste klubide fännidele peale. Mida vittu ma olen siin ammu oodanud?

                  https://twitter.com/KasperElissaar/s...-ikka-barankad
                  +1 totaalselt. Kui selline reegel on ja kõik kannatavad, siis peaks ka antud juhtumisse suhtuma täieliku nulltolerantsiga. Muidugi need inimesed ka seal aiataga. Ma kujutan ette, et kusagil õlleklaasi taga tundus nagu väga nice thing to do, et elustame fänlust, aga vahest võiks siiski vähe suuremalt ka mõelda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Oot, et meil oli alles jutt kõikidele klubifännidele, et säästusektorisse ei tulda ja äkitselt kure fännid eiravad reegleid? Ma tahaks küll kuulda nüüd EJL seisukohta. Veits võltsmoraal ei ole? Rääkimata muidugi kaks pluss kaks reeglist. Sellise olukorraga sülitatakse ikka korralikult teiste klubide fännidele peale. Mida vittu ma olen siin ammu oodanud?

                    https://twitter.com/KasperElissaar/s...-ikka-barankad
                    Kui isegi EJL peaks sellega tegelema hakkama, siis DK ei ole see, kes määrab trahvi, vaid kes?

                    Kommentaar


                      Siinkohal tahaks küll väga selget signaali, kas selline asi on aktsepteeritav või mitte. Iseenesest oli muidugi väga mõnus ülekande vahendusel saada osa fännilaulust ja -emotsioonist, aga sellised asjad peavad olema üheselt mõistetavad. Olen asjast niiviisi aru saanud, et koduklubi ülesanne on tagada, et suured grupid ei koguneks staadioni ümbruses. Samas jooksis eile FB seinalt läbi, et Kuressaare fännide esindaja käis enne mängu ka klubi stuudios. Staadionil viibis ning aitas mängu kommenteerida ka EJL-i president, aga ei tulnud sealtki signaali, et me sellist käitumist tauniks või midagi ette võtaks. Eriti olukorras, kus Saaremaa on olnud veel kõrgendatud tähelepanu all.

                      Nõmme Kalju fännidena oleme olnud valmis ohverdama isiklikud huvid ja ka meeskonna toetamise, et ei tekiks ohtu, et jalgpall võiks saada negatiivset kajastust ning võiks ohtu sattuda liiga jätkumine. On olnud väga keeruline liikmetele selgeks teha, et miks me seda hetkel teeme ja miks me ei lähe staadionile, aga me oleme tunnetanud selget vastutust. Mille nimel?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Oot, et meil oli alles jutt kõikidele klubifännidele, et säästusektorisse ei tulda ja äkitselt kure fännid eiravad reegleid? Ma tahaks küll kuulda nüüd EJL seisukohta. Veits võltsmoraal ei ole? Rääkimata muidugi kaks pluss kaks reeglist.
                        Ma korra täpsustaks, kus seda juttu räägiti?
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                          Ma korra täpsustaks, kus seda juttu räägiti?
                          Selline asi peaks tulema loomulikust intelligentsist muidugi. Aga ole lahke.

                          https://sport.ohtuleht.ee/1001704/ee...3RB4vSEgjJOqg8

                          Kommentaar


                            Tänan.
                            Mul jäi vist 15 mai Õhtuleht vahele.
                            Ok, aia tagant jalkat vaadata ei ole intelligentne, aga kinno minna on fine?
                            Täna kehtivad piirangud, kui vaadata muud elu-olu, on ebaloogilised.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                              Tänan.
                              Mul jäi vist 15 mai Õhtuleht vahele.
                              Ok, aia tagant jalkat vaadata ei ole intelligentne, aga kinno minna on fine?
                              Täna kehtivad piirangud, kui vaadata muud elu-olu, on ebaloogilised.
                              Antud hetkel ei puutu see üldse asjasse kui ebaloogilised need piirangud on. Kui jalgpalli ringkond võttis üheselt otsuse vastu, et ei tulda enne 1 juulit ka säästusektorisse, siis ei tulda. Punkt. Kure fännid sülitasid näkku sellele kokkuleppele ja EJL tuleks ka karistada mängukorraldajat vastavalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Antud hetkel ei puutu see üldse asjasse kui ebaloogilised need piirangud on. Kui jalgpalli ringkond võttis üheselt otsuse vastu, et ei tulda enne 1 juulit ka säästusektorisse, siis ei tulda. Punkt. Kure fännid sülitasid näkku sellele kokkuleppele ja EJL tuleks ka karistada mängukorraldajat vastavalt.
                                Nii Sambaz kui ka Romario tõid asja sisu hästi esile: fännidel on oluline au ja aumeeste kokkulepped, suuremad fännirühmitused (näiteks Flora, Kalju) on väga hästi mõistnud oma vastutust selles olukorras, Kuressaare seltskond vedas teisi fänne alt ja käitus nende suhtes ebaausalt (kõik ju tahaksid staadionile, aga on aumeeste kokkulepe ja vastutus).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X