320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta auhinnad 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Aasta kunnid :Pints, Punkt, Romario, telekavaataja

    Aasta munnid: Urmar, Linnupojakene ja mõned Liverpooli fännid jätkuvalt

    Aasta kahtlased: kaala ja vendetta

    Aasta intellektuaal: plastic99

    Aasta solvuja: McNamara

    Aasta tulija: Goakije

    Aasta erilised : Jasper ja Daz Booob sest noh, ma algul arvasin, et ma olen ainukene kes ei mõista teie kõrgklassi diip huumorit aga siis ma kuulsin linna pealt, et ma ei ole kaugelt ainukene.

    Üldjuhul on tunne, et foorum on vaikselt suremas, aga vast elame üle ja paneme täna kärakat ja sebime lohakaid! Eksolä, peerud!
    Hääd vana ja uut!

    Kommentaar


      #17
      Parim: Boob
      Top 5 postitajad: vincent, murdock, ericbana, wingback, eika

      Top 5 jobud: sambaz, diver, allars

      Fännim fänn: McN
      Parim teema: Liverpool FC
      Nõmedaim: Päevapoliitika
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        #18
        Saluut on alanud, ärgem piirdugem tühipaukudega.

        Parim postitaja: Esimese hooga tahtsin vastata kohe vincent. Aga arvestades kategooriat “postitaja”, siis ma ei taha ette antud kriteeriumitele vastamiseks enda leiutatud reegleid kasutada ja otsin talle altpoolt mõne muu kategooria.
        Selle võidupärja saab endale aga teenitult telekavaataja. Ilma temata oleks muidu see koht ainult peeruhaisu ja lolle nalju täis.
        Mees veab sisuliselt ainuisikuliselt Venemaa alamfoorumit. Ja ma julgen väita, et huvi ja hoolega tehtu ei jää ka märkamata. Enda näitel võin öelda, et puhtalt tänu tema tööle tean ma, millega tegeleb EM-i kangelane Eder ja ei ole üllatunud, kui CL-is Krychowiaki vedurimeeste särgis näen.
        Lisaks muidugi eraldi panus ülekannete teemas(loodan, et mitte R.I.P), mis oli tänu talle muutunud minu majapidamises pea igapäevaseks tarbeks. Alles see oli, kui tihedast jalgpallipäevast ülevaate saamiseks ei võtnud ma kätte telekapulti ega avanud kava.ee-d, vaid vaatasin, mille telekavaataja on mulle juba kokku pannud.
        Aitäh tehtu eest ja ei teagi, kuidas edasi ja kas üldse.

        TOP 5 postitajad: Punkt, atleticomadrid, eika Serie A juttude eest, ericbana reisijuttude eest, Epic üldise asjaliku ja tasakaaluka joone eest.

        Suurim jobi: allarns. Suur suvi on käes, kaabudega härrad on suvemõisas põllutööde ülevaatusel, Sotsinovski on piknikukorvi kaaviari ja šampanjat täis pakkinud ja seltsimeestega grüünesse sõitnud ehk kõik on sambazlikult lõõgastunud ja elavad elu. Tema aga tõmbab nähvi nuuskpiiritust, imeb kopsud õhku täis ja siis hakkab punnis pupillide ja vahutavate suunurkadega mööda jalgpallifoorumit amokki jooksma. Selline käitumine paneks kahtlema ka tema suust tulevas jutus, mis muidu on mõistlik, aga antud juhul ei teki ka seda probleemi.

        TOP 5 jobud: muust malakate massist mingit esiletõusvat negatiivset eliiti ei moodustu.

        Parim teema: atleticomadridi staadioniblogi. Korralikult ja põnevalt kokku pandud ja läbi kirjutatud tekst, mis annab edasi isiklikku kogemust ja proaktiivset ettevõtmist. Just selline kirjutis, mida jalgpallifoorum hädasti vajab ja parim näide viisist, kuidas jalgpall, ja isegi kodune, elu rikastab. Tekkis kohe kerge elevus, kui nägin, et uus postitus oli ilmunud. Tõeline nauding lugeda. Aitäh!

        Siinkohal peab ka esimese printsessi auhinna välja andma ja mainima Atletico teemat. Väga asjalikult ja sisukalt üleval hoitud teema. Mõistlikus kogused ja asised postitused teevad väga lihtsaks klubi käekäiguga kursis olemise inimesele, kes suurt rohkemat ei viitsiks selleks muidu pingutada.

        Parim postitus: Eelmise jätkuna kuuluvad siia kõik muud kirjeldused staadionikülastustest nii ericbanalt kui teistelt. Eriti just need vähe eksootilisematest kohtadest nagu Fäärid.
        Ka eesti koondise raskemad hetked sundisid mitmeid inimesi sügavamalt asjale lähenema, aga neid ei leia ma praegu üles.

        Nõmedaim teema: Päevapoliitika. See buduaar, kus enne sisenemist jäetakse koos kingadega ka mõistus ukse taha. Veel üks tõuge muutmaks seda kohta täielikuks naisteka foorumiks. Kusjuures seda ilma igasuguse meheliku aktsendita. Ja seda ainult väga halvas mõttes.

        Naljakaim postitus: Nende naljadega võiks vähe tagasi hoida. Eesti on täis igasuguseid stand-up’i open mic’e, kus koos õlleuimas juura esmakursuslastega nokunaljade ja kõva häälega välja öeldud roppuste üle itsitada.

        Kõige ropum postitaja: keegi kirjutas midagi sellist, et “mulle tundub Bernie Sandersi jutt kõige mõistlikum.” Ma ei olnud ammu midagi nii roppu ja rõvedat kuulnud ja näinud. Hea, et mul lisaks musklis kätele ja reljeefsele kõhule ka toonuses kesknärvisüsteem on, muidu oleks vapustusest südari saanud.

        Kõige intelligentsem postitaja: Seda nominatsiooni ei jaga ma nüüd kõige joosepsusilikumate foorumi kirjandite eest, vaid laiema panuse eest minu viimase aja tarbitavate jalgpalliteemaliste meediumijte kvaliteedi tõstmisel. Sest kuna mingit muud kohta ajakirjanike, podcasterite ja kommentaatorite tunnustamiseks ma ei leia, siis teen seda siin.
        Ja kõikide nende mainitud asjade puhul tõuseb minu silmis esile vincent.
        Esiteks on inimene informeeritud. Siis suudab ta selle info asetada konteksti, arendada sellest mingisugused järelmid ja oskab neid esitada viisil, millega oleks ka Helju Vals rahul. Jalgpallist huvitatud, seda mõistev ja tundev ning enda arvamust soraval viisil ning argumenteeritult ja viisakal toonil väljendav. Minu jaoks tähendab just see intelligentsust.
        Tänu sellele arvestan ma tema seisukohtadega ka siis, kui ma ise nendega ei nõustu ja kuulan-loen huviga, kui see käib millegi kohta, mis mind muidu liiga palju ei erutaks(nt kuulan, kuidas ta kommenteerib Watfordi armutut jooksutamist ManCity poolt või mida ta toob välja Premiumi tagumise otsa omavaheliste pusimises).
        Tihti on nii mõnigi laiali valguv teema saanud väga täpsete sõnadega kokku võetud ja arusaadavalt edasi antud.
        Loodan, et see aur kuskil Narva komandeeringute peal välja ei lähe.
        Minu austus.


        Kõige fännim fänn: JuriM. Täitsa uskumatu, kui pühalikku andumust üks mees suudab üles näidata. Ükskõik, kas teemaks on floora või fauna, kodused torutööd või Kanti kategooriline imperatiiv, ikka leiab ta võimaluse selle kuidagi linkida Tussisööjate ja selle soome nimega humoristiga. Kordi ja jälle.
        Kui mu toon tundub seda öeldes irvlev ja õel, siis seda ta tegelikult ei ole, sest on tõesti tore, kui inimene leiab selles ilmas endale midagi, mis talle siiralt meeldib.


        Keda igatsen? Palju kvaliteetseid postitajaid on siin juhtme välja tõmmanud. Aga seda juba varasematel aastatel. Blue Rock siin korraks võttis sõna Kreeka teemas ja fitti jäi silma mingis iidvanas teemas, MarekT aeg-ajalt ilmutab Viljandi teemas jne. Aga mis siin ikka, päris elu vajab elamist ja aeg on kallis.
        Ai jaa, uskumatu seda tunnistada, aga kohati tahaks tõesti counti reaktsiooni Roma tegemiste kohta kuulda.

        Kõige ‘ullem troll: Sambaz . Lendab mingi kõlava pooldebiilsusega sisse ja kui keegi võtab ette midagi sisukamat öelda, on kohe vastuseks “jou, tšill, mään! täna on reede, võta vähe lõdvemalt! Väike õlu, väike tants, tuju hea, ülihea, naised teevad…veel paremaks.”
        Kui see ei ole trollimine, siis ma ei tea, mis on.
        sigpic

        Kommentaar


          #19
          Panen kaks kategooriat.
          Top 5 postitajad:
          Nasfal, Linnupoja, Mehhanisaator, Urmar, Martin.
          Top 5 jobud:
          Romario, Markofkin, Kasper, LFC-Jyrks vms, Kenny Heroes
          FC Flora

          Kommentaar


            #20
            Marek_T*
            FC Flora

            Kommentaar


              #21
              Mul on anda üks eriauhind.
              See läheb inimesele, kes..ei oskagi öelda.
              Aasta kärkunn
              Aasta paks
              Aasta hoor
              Aasta reetur
              Aasta mm töötajate lakkuja (unenägudes)
              Aasta iha.ee
              Aasta Nõmme Kalju fänn
              Kõik ühes.
              SAMBAZ!
              FC Flora

              Kommentaar


                #22
                Parim postitaja: Sellel aastal ei näe küll muud varianti, kui anda see auhind telekavaatajale. Selline mulje on, et tüüp toodab kvaliteetset sisu ca 90% foorumi ulatuses. Kusjuures see puusalt tulistatud protsent polegi ilmselt väga vale suurusjärk. Foorum on palju väärtust juurde saanud.

                TOP 5 postitajad: Sellel aastal väärib kindlasti märkimist atleticomadridi panus. Mees tegi ära selle, millele mina viimased kaks hooaega mõelnud olen. Ise jõudsin see hooaeg vist lõpuks 5-le erinevale Premium liiga staadionile. Suur respect. Kogu see ettevõtmine andis igal juhul motivatsiooni juurde, et ka enda staadionite arvu suurendada.

                Lisaks märgiksin ära eika. Seda põhjusel, et ta viitsib teha põhjalikke postitusi teemadel, millest ma midagi ei jaga ja mille kohta muidu ka üldse uurida ei viitsiks (NFL, NBA). Ja loomulikult pikad ja põhjalikud ülevaated, eelvaated ja järelvaated Itaalia liiga kohta. Sama teema. Ilma eika panuseta Itaalia alfoorumisse teaksin selle liiga kohta määramatult vähem.

                Mulle Mõnuagendi huumor meeldib. Kohati läheb lappama, aga enamasti toredalt sarkastiline. Off topicu kunn jätkuvalt.
                Jätan endale õiguse anda välja ka mingi kummaline koondauhind Inglismaa alafoorumisse postitajatele: Stok, Wingback ja JuriM. Olen täheldanud, et kui nemad on viimased postitajad teemas, siis reeglina klikin. Mõned on kindlasti veel, aga peast ei meenu.

                Parim teema: Ilma kahtluseta Premium liiga staadioniblogi kommentaarid on liigsed.

                Nõmedaim teema: Päevapoliitika Täislamp teema minu meelest. Aga kui aitab kellelgi auru välja lasta, siis las olla pealegi.

                Parim postitus: Mis iganes atleticomadridi postitus staadioniblogi teemas.

                Naljakaim postitus:
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Tegelt on see üldse nende tšellistide kutsehaigus, et koguaeg on mingi kolakas jalgevahel ja kui ei ole, siis on tühi tunne ja siis on meest vaja.
                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Nii on, ajakirjanikel, kes harjunud mikrofoni või diktofoni hoidma olla sama häda.
                Kõige ropum postitaja: Nasfal vist. Vähemalt on selline mulje jäänud. Vb panen täiega puusse.

                Kõige intelligentsem postitaja: Marek-T

                Kõige vaimukam postitaja: Mõnuagent007 ja Jasper

                Kõige fännim fänn: Punkt kvaliteetset materjali Atletico Madridi teemas on kõvasti. Ka selle klubi tegemistest teaks ilma temata oluliselt vähem.

                Keda igatsen? fitti ja KuivikBanaan

                Kommentaar


                  #23
                  Parim postitaja: Eika
                  Nõmedaim teema : päevapoliitika
                  Parim teema : Maailma kõige hirmsamad laulud
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    #24
                    Auhindamine kestab kuu lõpuni!
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      #25
                      Parim postitaja: telekavaataja
                      TOP 5 postitajad: mõnu, stok, plastic, romario, rahvaspordipäev (hoiab panustamise alafoorumit elus)
                      TOP 5 jobud: erinevus rikastab
                      Parim teema: Jalgpalliennustustest koefitsientide tegemiseni ja nüüd mikrofoniga kaamera ees. Respekt.

                      Nõmedaim teema: Totsid, totsid, totsid, totsid! - selle teema hiigelajad on vist möödas.

                      Parim postitus: Balaball nr 26.

                      Kõige ropum postitaja: Teistes foorumites kus käin saab ropendamise eest banaani. Props to soccernet!
                      Kõige intelligentsem postitaja: kunagi marek_t pani mõtlema, aga ma ei tea kas ta 2019 aastal postitas.
                      Kõige vaimukam postitaja: Daz Boob ja Stok rebivad võidu.
                      Kõige fännim fänn: Punkt
                      Parim uustulnuk: ainult botte tekib juurde siin..
                      Keda igatsen? SBT turniire

                      Kommentaar


                        #26
                        Viimane päev, homme kuulutame välja!
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          #27
                          Telekavaataja tehtud saade koondisega Valgevenes oli äge. Kas kodustele koondisemängudele ei kannataks tunnel cam formaadis klippe teha? Mina vaataks.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            #28
                            Austusest korraldajate vastu lisan ka oma tagasihoidliku panuse.

                            Parim postitaja: telekavaataja
                            TOP 5 postitajad: telekavaataja, ericbana, Sambaz (Saksamaal käimise ja muljete jagamise eest), nonoh (kannatlikkuse eest), LaRaBla.
                            Suurim jobu: Taavi Usta
                            TOP 5 jobud: Taavi Usta x 5
                            Parim teema: Mis teid närvi ajab ???
                            Nõmedaim teema: Mis teid närvi ajab ???
                            Parim postitus: Mõnu vs PÖFF
                            Naljakaim postitus: Nasfal vs Isac Elliot ajas muigama, kuskilt meenub, et ka Stok tegi tänavu kaks nalksi.
                            Kõige ropum postitaja: Sambaz?
                            Kõige intelligentsem postitaja: nonoh
                            Kõige vaimukam postitaja: vennad Liivamägi Urmar ja Brauer Urmar
                            Kõige fännim fänn: Indrekolen
                            Parim tulnukas: Keegi botidest ilmselt.
                            Keda igatsen? Saver ja muidugi Sambaz - lihtsalt pole nii ammu juba oma jorsikut lives näinud.
                            Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? ericbana, Ibanez ja kõik teised Bundesliga võllid.

                            Kommentaar


                              #29
                              Parim teema: Fääri saarte jalgpall
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #30
                                Parim postitaja: telekavaataja
                                TOP 5 postitajad: fcfloraforever, -RoMaRiO-, eika, Stok, atleticomadrid
                                Parim teema: Premium liiga staadioniblogi
                                Nõmedaim teema: Päevapoliitika (tegelt pole lugenud seda juba aastaid, aga pasaüledoos kestab siiani)
                                Parim postitus:
                                Naljakaim postitus:
                                Kõige ropum postitaja: Nasfal
                                Kõige intelligentsem postitaja: mcnamara
                                Kõige vaimukam postitaja: Mõnuagent007
                                Kõige fännim fänn: Interi teema on mõnusalt naiivfännilik lugemine. Ainult et ma ei tee neil interistadel vahet - äkki võiks eri avatare kasutada?
                                Parim uustulnuk: Tammetõru
                                Keda igatsen? SBT-sid
                                Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Kotteri ema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X