320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Topsikohv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Mis siinsed gurmaanid arvavad jääkohvist?
    Sellest rääkida võib nii mõndagi, kuid peale selle on tal ka väikesed vead...

    Ehk mõnes kohas olen saanud väga head jääkohvi, ent see olnud ka pigem kohtades, kus on head masinad ja tegijad. Sageli kipub olema jama.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      Mis siinsed gurmaanid arvavad jääkohvist?
      Suvel väga mõnus, aga head jah aske leida. Lemmik Tartus Sädes külmpruul limonaadiga. revali jääkohv on ka päris ok.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Suvel väga mõnus, aga head jah aske leida. Lemmik Tartus Sädes külmpruul limonaadiga. revali jääkohv on ka päris ok.
        Tallinnas Kohvipausi oma on kuidagi...lame. Tänks Revali soovituse eest, peab proovima

        Kommentaar


          #94
          pole kunagi kohvikus saanud head jääkohvi, mis meeldiks. Aga tüdruk kodus ise tegi, siis oli väga hea.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            pole kunagi kohvikus saanud head jääkohvi, mis meeldiks. Aga tüdruk kodus ise tegi, siis oli väga hea.
            mis restos see oligi?
            Mina:jääkohv, palun
            Teenindaja: Hmm....okei.
            Teenindaja: kohvimasin huugama, tops masina alt ära....kolm jääkuubikut sisse."Palun!"
            Mina: ee, okei, aitäh!
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              #96
              Polnud küll jääkohvi, aga käisin siin üks hommik Liivalaia tn sellises kohas nagu Raguu' vms. Kohvi oli üle ootuste väga väga hea.

              PS. (inglise) hommikusöök oli ka väga hea.

              Kommentaar


                #97
                Fuck me, eestis on hinnad ikka usna julmad . Pm voib euro hinna uks uhele aussie dollari vastu kohandada.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
                  Fuck me, eestis on hinnad ikka usna julmad . Pm voib euro hinna uks uhele aussie dollari vastu kohandada.
                  No Eestis on müügimahud väiksemad ja seetõttu peab kasumimarginaal olema suurem, et asjal mõtet oleks. Ilmselt on Eestis tooraine ka kallimalt käes. Jano, eks sõltub ka kohvi kvaliteedist.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    No Eestis on müügimahud väiksemad ja seetõttu peab kasumimarginaal olema suurem, et asjal mõtet oleks. Ilmselt on Eestis tooraine ka kallimalt käes. Jano, eks sõltub ka kohvi kvaliteedist.
                    ...ütles kaupmees ja korjas kliendi rahakotist priskemad rahatähed oma kassasse.

                    CoffeeIN on samas laienenud Pärnu kahe tillukese kohvikuga. Ma proovin selle kohvi ära isa, või tähendab stoki soovitusel aga see peab küll sulakuld olema selle hinna eest. Või siis tõesti X ja L.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Topsikohv on nagunii oma olemuselt luksuskaup. Ilmselt pole mõtet diskuteerida selle üle, kas inimene seda vajab. Kui vajab, siis saab soovi korral oma kohvitopsi ka tunduvalt odavamalt kätte.

                      Kommentaar


                        No jah, no rahvast on siin rohkem jah aga riik sama suur kui Euroopa pm. Aussie kohvi kvaliteedi ule nuriseda ei saa, pm usna eesrindlik see kohvi kultuur siin. Ma viimati eestis kaisin kull veel krooni ajal aga tundub et jah euro hinnad on usna kallid

                        Kommentaar


                          pole küll topsikohv aga kas keegi teist seenekohvi joob?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            pole küll topsikohv aga kas keegi teist seenekohvi joob?
                            Ma isegi ei tea, mis see on, aga kofeiinikuna tunnen ennast mõiste "seenekohv" poolt isiklikult rünnatuna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Olude sunnil võtsin Olerexist kohvi ja ma ei tea, kas nad on masinaid või ube vahetanud, aga täitsa joodav oli ju! Varem käisin alati kaarega mööda, enam pole vaja.
                              Nad vahetavad või on vahetamas masinaid tõesti.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X