320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Topsikohv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    aga, kruusikohv - mida soovitate ja miks?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      aga, kruusikohv - mida soovitate ja miks?
      Kas sa mõtled plekk-kruusi?
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        #63
        Kesk-Eesti vahet sõites on lemmikuks saanud Hepa tankla pähklicappuccino.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          #64
          kas keegi seda soome seenekohvi on proovinud?

          Kommentaar


            #65
            Viimane "maitse elamus" oli selveri kohviga. Jooksin enne rongile minekut selverist läbi. Ja üllatuseks avastasin et , saab kohvi. Sobis hästi plaanidesse.
            Rongis istusin siis maha ja hakkasin degusteerima. Nägi välja nagu kohv, lõhnas peaaegu nagu kohv. Aga maitses... Ma ei teagi nüüd. Eriti joodav see ei olnud.
            Teen tapeeti.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Kas sa mõtled plekk-kruusi?
              ma proovisin küsida, et mis kohvi gurmaanid kodus joovad.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #67
                Maardus Vana-Narva mnt-l on Hot Lipsis topsikohv reklaamide järgi 90c tops. Keegi on proovinud?

                Kommentaar


                  #68
                  Olen joonud Subway kohvi muudes riikides ja see on küll olnud ikka üle mõistuse sitt. Raske uskuda, et tartus teistmoodi.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Olen joonud Subway kohvi muudes riikides ja see on küll olnud ikka üle mõistuse sitt. Raske uskuda, et tartus teistmoodi.
                    Offtopic veidi, aga kas Subway wrapid on head? See saiabisnes sakib igatahes neil

                    Kommentaar


                      #70
                      Maxima expressis on täitsa okei kohv. (Samad masinad mis r-kioskis)
                      Hetkel vist neid Tallinnas kaks tükki. Hind oli vähemalt alguses väga mõistlik - XL - 1.50€.

                      Loodetavasti jääb selliseks ka, Eestis topsikohvi hind ülemõistuse kirves tegelikult.

                      Kommentaar


                        #71
                        Et jääks märk maha, Luxexpressi keskelt nö tasuta värk on nagu tasuta asjadega ikka - ilge.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          +1
                          Kas on odavam lõbu kui suitsetamine?
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Palju siis keskmisel kohvihoolikul kuus kulub (tankla/suvaputka) kohvile?
                          Pakuks hinnanguliselt et mingi 15 EUR maksimaalselt.
                          Suitsu ei tee, aga pakihindu vaadates siis võiks nagu mitmeid kordi odavam olla.

                          Nagu juba keegi ütles siis kohvihoolikuna enamasti ikkagi kodune / töökohv, vahel lihtsalt logistilistel põhjustel soov kusagilt mujalt haarata tass auravat kaasa.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Stok
                            R-kiosk, L suurus, 2.50. Mul oli miskipärast meeles, et R-kioski kohv on hea, aga tegelikult maitseb, nagu tilgutikannu ekstrakt. Vähemalt sain tasuta croissanti, ajee!
                            Uuuhh... R-Kioskist ostsin ühel korral bussile minnes kohvi kaasa.
                            Jäle kraam, rohkem pole käsi tõusnud sealt kohvi ostmiseks. Kofeiinitablett (mingi aeg oli selline produkt enamasti läpakakotis olemas mul) oleks nauditavam variant kui nende kohv.

                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            Et jääks märk maha, Luxexpressi keskelt nö tasuta värk on nagu tasuta asjadega ikka - ilge.
                            Haha, jah, see läheb täitsa selle R-Kioskiga samma kategooriasse. Ainult et... see on tasuta.

                            Kommentaar


                              #74
                              Aga et kriitika kõrvale oleks midagi positiivset ka, siis -

                              - tanklakohvidest meeldib selgelt Circle K. Ei tea, mis kohvi mõned siit joovad, aga tavalist musta kohvi vesiseks ei nimetaks kindlasti.
                              - juba mainitud Kohvipaus (vähemalt Rävala pst omas) saab head kohvi enam-vähem mõistliku hinnaga
                              - viimase aasta parim kohvielamus tuli hoopistükis Varssavi lennujaamast kui ümberistumist oodates võtsin Costa Coffee'st (näiteks Londonis on nad kohati literally igal tänavanurgal) ühe keskmise cafe americano ja... no blin. Esiteks polnud keskmine vaid minu mõistes ikka megasuur. Ja maitse oli ka mõnusalt mahe aga samas kange. See küll läks spetsiaalsesse cafe americano kruusi ehk päris "topsikohviks" ehk ei kvalifitseeru
                              - sellest on nüüd aega möödas, aga omal ajal täitsa meeldis ka TTÜ majandusmaja kohviku topsikohv. Oli küll tudengile pigem kallis, aga vahel loengute vahepeal sai ikka patustet

                              Veidral kombel Coffe-in kohvid mulle väga ei ole istunud. Olen proovinud nii Kristiine Keskuses, Estonia Puiesteel kui ka seda Mere pst putkat vms. Tulemus olnud küll rahuldav, aga ei nimetaks seda heaks/väga heaks.

                              Kommentaar


                                #75
                                IMG_20200219_092114.jpg

                                Rkiosk on ka läinud mingi keskkonnasäästliku peale kaane peale, põhimõtteliselt suht pask, joomine sealt suht ebameeldiv, iga liigutuse peale kukkub veel välja ka ja kohv oli ka suht pask.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X