320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Topsikohv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Kusjuures soovitus maitse valdkonnas, Krissu Apollos on uus kohvik, seal proovisin soolase-karamelli late versiooni, täista üllatavalt hea, soovitan. Saab ka topsiga kaasa (osavalt põimisin teemaga eks ? ).
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mingid hetked on, kus loed ühte sõna valesti ja siis ei saagi enam okeilt öelda. Näiteks oli mingi aktivist Talalaev, keda ma hakkasin kutsuma Talalajev. Ongi nüüd nii. Hommikul vaatasin selle teema pealkirja ja mõtlesin Mihhail Topsikoff. Ja sinna ta läks.

      Teemasse: kas teil tööl pole kohviautomaati, et topsikoffe ostma peate?



      Kõik pole vaesed õhtulehelased eksole! On ka rikkaid tartlasi!

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        [/B]

        Kõik pole vaesed õhtulehelased eksole! On ka rikkaid tartlasi!
        No ma ise ei joo üldse. Ka tasuta tööl

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Teemasse: kas teil tööl pole kohviautomaati, et topsikoffe ostma peate?
          Ma Eestis harjusin värske piimaga ära. Siin välismaal kontoris on mingi pakipiim mis kestab 2 kuud soojas kapi peal.
          Seega eelistan kuskilt kohvikust kust saab maitsvama piimakohvi.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Ma Eestis harjusin värske piimaga ära. Siin välismaal kontoris on mingi pakipiim mis kestab 2 kuud soojas kapi peal.
            Seega eelistan kuskilt kohvikust kust saab maitsvama piimakohvi.
            Eesti kontorites ka see paar kuud säiliv lattepiim vist üsna tavalises kasutuses. Minu viimases töökohas hoolimata sellest, et üks pakk kulus päeva-paariga ning tegelikult oleks korraliku maitsega Alma piim väga hästi pädenud ja odavam ka olnud, aga eks tööandjal oli mugavam plokkide kaupa osta, mistõttu kasutati ikka seda ning parema piima soovijad kasutasid olude sunnil enda poolt ostetud kraami.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mingid hetked on, kus loed ühte sõna valesti ja siis ei saagi enam okeilt öelda. Näiteks oli mingi aktivist Talalaev, keda ma hakkasin kutsuma Talalajev. Ongi nüüd nii. Hommikul vaatasin selle teema pealkirja ja mõtlesin Mihhail Topsikoff. Ja sinna ta läks.

              Teemasse: kas teil tööl pole kohviautomaati, et topsikoffe ostma peate?
              On, aga halva oa ning puumapulbri tulemusel maitseb see üpriski halvasti ning võtan väga harva kui midagi sooja juua tahan.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                On, aga halva oa ning puumapulbri tulemusel maitseb see üpriski halvasti ning võtan väga harva kui midagi sooja juua tahan.
                Piimapulber on muidugi kõva asi
                Vau, ma mõtlesin, et nii hull ei saa asi üheski ettevõttes enam olla
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Piimapulber on muidugi kõva asi
                  Vau, ma mõtlesin, et nii hull ei saa asi üheski ettevõttes enam olla
                  Jep, Vahel ma mõtlen mis siin maailmas ikka toimub ja siis ma jõuan järeldusele, et kõik on okei, mõni vana ei taha sooja jooki, sest piimapulber pole see just kõige õigem. Hästi elame. Hästi elame.

                  Kommentaar


                    #54
                    Üldjuhul tööandjad ise lasevad ka endale kontoritesse mingit sitta pähe määrida. Piimapulbriga kohvi tegevad mingit automaatmasinad jne... kohe näha, et mõni müügiproff on lollilt raha ära võtnud. Kes kodutööd teevad ostavad kontorisse Jura-Delonghi masinad. Jural on lausa ideaalne piimajahutusnõu võimalus, mille ühendad masinaga ära ning, mis hoiab piima kauem värskemana kui see on külmkapis. Pole ühtegi muret.

                    Aga eks kohviga on nagu veiniga. Võid võtta endale 3-4 euriga mingi rumeenias kokkusegatud dreameri ja alla kulistada ruttu ja täidab ka eesmärki või võtad nautimiseks mingi kallima, aga tunned sellest ka joomise ajal mõnu.

                    Kommentaar


                      #55
                      Ise eelistan sirkel k lattet ja ei tunne, et see oleks liiga vesine.
                      Käisin hiljuti Soomes ja imestasin, et tanklates ei pakuta kohviaparaadist kohvi, vaid kuumal "pliidil" seisavad kannud kohvi täis, mis maitsevad kõrbenud ja kibedalt. Muide sellise kohvi eest küsitakse 3€ ja kõik ehitusriietes soomlased istuvad lauas ja naudivad seda. Tõeline hämming minu jaoks pudrumägede maal.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                        Ise eelistan sirkel k lattet ja ei tunne, et see oleks liiga vesine.
                        Käisin hiljuti Soomes ja imestasin, et tanklates ei pakuta kohviaparaadist kohvi, vaid kuumal "pliidil" seisavad kannud kohvi täis, mis maitsevad kõrbenud ja kibedalt. Muide sellise kohvi eest küsitakse 3€ ja kõik ehitusriietes soomlased istuvad lauas ja naudivad seda. Tõeline hämming minu jaoks pudrumägede maal.
                        jumala ok kahvi on

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Stok
                          Üks komponent jäi mainimata - vesi. Meie kontoris ei ole veefiltrit vahel ja kraanist tuleb.. kraanivett.
                          Mida asja. Sa oled Tartus, kus on umbes Eesti parim vesi. Mis filter?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Mida asja. Sa oled Tartus, kus on umbes Eesti parim vesi. Mis filter?
                            Tartu vesi on väga kare. Rakvere vesi on nt parem.

                            Kommentaar


                              #59
                              Mulle ka töökohv väga ei meki just oa pärast. On siuke kibedavõitu. Olen keskmine topsikohvi tarbija, ikka aegajalt saab võtta. Nüüd aga, kui peaks soovitama mõnda suvepealinna topsikat ei oskagi kohe tuua midagi eriliselt välja...
                              Pärnu Keskuse taluturu kohviku pakutu oli viimane esilekerkivalt positiivne kogemus.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Stok
                                R-kiosk, L suurus, 2.50. Mul oli miskipärast meeles, et R-kioski kohv on hea, aga tegelikult maitseb, nagu tilgutikannu ekstrakt. Vähemalt sain tasuta croissanti, ajee!
                                Tead asi ei ole ainult kohvis, aga kui sa vaatad r-kioski toodangut alates hot-dogidest kuni magusani välja, siis kõik on ikka väga budgetina tehtud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X