320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Topsikohv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Hullud gurmaanid väljas siin. Vanakooli pätikas ja hommik võib alata!
    +1, siis kui aega on.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Hullud gurmaanid väljas siin. Vanakooli pätikas ja hommik võib alata!
      Ma kunagi ühikas elades tegin ka, aga kui tegin investeeringu ja ostsin korraliku Jura kohvimasina, siis peale seda väga enam pätikat sisse kallata endale ei suuda.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Hullud gurmaanid väljas siin. Vanakooli pätikas ja hommik võib alata!
        Ma tean, et 2020 ja värki ning ehk sobib see rohkem rumalate küsimuste teemasse, aga mis asi on pätikas? Kuskilt varem ka seda kuulnud, aga no idea.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Ma tean, et 2020 ja värki ning ehk sobib see rohkem rumalate küsimuste teemasse, aga mis asi on pätikas? Kuskilt varem ka seda kuulnud, aga no idea.
          See kõige algelisem, mida joovad inimesed, kes ei jaksa osta endale espressomasinat. Ning kiidavad ka veel, mis jääb mulle küll arusaamatuks.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Ma tean, et 2020 ja värki ning ehk sobib see rohkem rumalate küsimuste teemasse, aga mis asi on pätikas? Kuskilt varem ka seda kuulnud, aga no idea.
            ''Mis on pätikohv'' guuglisse ja saad klikkamatagi teada
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              See kõige algelisem, mida joovad inimesed, kes ei jaksa osta endale espressomasinat. Ning kiidavad ka veel, mis jääb mulle küll arusaamatuks.
              Laidavad need enamasti, kes ei oska seda valmistada või peavad oma füüsilisi/vaimseid puudujääke kompenseerima kulukate vidinatega , et seda siis kuskil foorumis üleolevalt presenteerida.

              Pätikat kiidavad ka professionaalsed kohvimeistrid ehk baristad.
              Pätika puhul on kõige olulisem vältida neid "In-Cup" purusid, sest need pole selleks sobilikud ja eelistada robustsema jahvatusega ning keskmise röstiga kohvi, kus "puru" kenasti pinnale jääb. Liiga tihti unustatakse ka taldrik kaaneks asetada ja siis ongi tulemuseks purune lurr, mida hambavahed pärast täis.

              Maitsed on muidugi erinevad ja kõige olulisem on lõpuks ikka, et jooja seda ise naudiks, kõik muu on ebaoluline.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Stok
                Pätikat tehakse tavaliselt Löfbergs Lilast või millestki muust, millel oli kollane hinnasilt. See, mida Sina kirjeldad, on presskannukohv ilma pressita. Miks nii teha, ma ei tea. Aga presskannukohv on küll hea, lihtsalt mulle meeldib cappuccino ja ma ei viitsi piimavahustajat pesta (ning seetõttu osta).
                Kirjeldasin siiski pätikat, mis ei pea alati olema valmistatud kõige odavamast algmaterjalist.
                Õigele pätikale jääb alati kiht peale, mille saab edukalt lusikaga eemaldada ja kaetakse taldrikuga 6-7 minutiks.
                Oma teadmised kuidas "õiget" pätikat valmistada omandasin Helger Aava juures ja kunagi kui kogusin lugusid tsoonis istunud tegelastelt. See Löfbergsile lihtsalt kuuma vee peale valamine on oskamatute üliõpilaste leiutis. Selles sul on muidugi õigus, et tehniliselt on presskannukohv pätika mugavam/kohandatud versioon, kus puru surutakse hiljem põhja, mitte ei riisuta lusikaga pealt aga nende maitseomadused siiski erinevad piisavalt, et mina eelistan pätikat presskannule.

                Kommentaar


                  #23
                  Igaks juhuks võib mainida, et Helger Aava pole tsoonivend olnud, olenemata ühes lauses olemisest
                  Samas ei kahtle üldse, et mõni tsoonivend võib ka väga tugev barista olla.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    Igaks juhuks võib mainida, et Helger Aava pole tsoonivend olnud, olenemata ühes lauses olemisest
                    Samas ei kahtle üldse, et mõni tsoonivend võib ka väga tugev barista olla.
                    Hahhaaaaaaa... seda kindlasti aga lause peaks piisavalt selge olema, et sellist muljet ka ei jääks... ma vähemalt loodan

                    Helger Aava: "Kui on isu, teen pätikohvi, enamus professionaalsetest baristadest joob pätikohvi."

                    Aava käest sain ma kunagi kõvasti riielda, kui oma kohvile piima ja suhkrut küsisin, pidi olema "lastekohv" aga maitsed ongi erinevad ja enam ma väga piima ei armasta lisada.
                    Soola või suhkrut lisan endiselt, et maitseid esile rohkem tuua, kui selleks peaks vajadus tekkima.

                    4-5 aastat tagasi oli Soomes huvitav trend: kohv võiga või võikohv, kuidas keegi armastab/armastas seda kutsuda aga sellest tüdinesin üsna kiiresti. Mis siinsed kasutajad sellest arvavad/arvasid?

                    Kommentaar


                      #25
                      Miks Aava sinuga riidlema pidi?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Miks Aava sinuga riidlema pidi?
                        Tean teda hästi või noh kunagi teadsin (nüüd enam nii tihti kokku ei satu) ja ta valmistas mulle mingi udupeenest oast kohvi prooviks. Mina muidugi noore üliõpilasena ei osanud seda kohe piisavalt hinnata (pärlid sigadele ja muud jutud) ja sain sõbralikult noomida. Eks minu asjatundmatu soov tol hetkel oli võrreldav kvaliteetsele rummile või viskile koola lisamisena.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Laidavad need enamasti, kes ei oska seda valmistada või peavad oma füüsilisi/vaimseid puudujääke kompenseerima kulukate vidinatega , et seda siis kuskil foorumis üleolevalt presenteerida.
                          See oli tähelepanek elust enesest. Kõik tuttavad/sõbrad, kel kodus masin, üldjuhul pätikat ei joo. Enamus neist, kel pole kodus masinat, väidavad, et ei armasta kohvi espressomasinast. Ise joon üldjuhul ainult masinast. Külas olles seda, mida pakutakse.


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          4-5 aastat tagasi oli Soomes huvitav trend: kohv võiga või võikohv, kuidas keegi armastab/armastas seda kutsuda aga sellest tüdinesin üsna kiiresti. Mis siinsed kasutajad sellest arvavad/arvasid?
                          Kusagil "fancy" restoranis? Tanklad, r-kioskid jms tavainimese kohad pakuvad põhimõtteliselt ainult Juhla Mokkat. Ausalt öeldes, on seda raske nimetada kohviks.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Eks minu asjatundmatu soov tol hetkel oli võrreldav kvaliteetsele rummile või viskile koola lisamisena.
                            tägige orbitaaljaam siia nüüd

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Aava käest sain ma kunagi kõvasti riielda, kui oma kohvile piima ja suhkrut küsisin, pidi olema "lastekohv" aga maitsed ongi erinevad ja enam ma väga piima ei armasta lisada.
                              Soola või suhkrut lisan endiselt, et maitseid esile rohkem tuua, kui selleks peaks vajadus tekkima.
                              Tuleb ikka ilma piimata ja meega, vot see on nice.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                See oli tähelepanek elust enesest. Kõik tuttavad/sõbrad, kel kodus masin, üldjuhul pätikat ei joo. Enamus neist, kel pole kodus masinat, väidavad, et ei armasta kohvi espressomasinast. Ise joon üldjuhul ainult masinast. Külas olles seda, mida pakutakse.




                                Kusagil "fancy" restoranis? Tanklad, r-kioskid jms tavainimese kohad pakuvad põhimõtteliselt ainult Juhla Mokkat. Ausalt öeldes, on seda raske nimetada kohviks.


                                See ongi normaalne, et maitsed on erinevad, lihtsalt sinu halvustav/üldistav vastus kasutajale JuriM mõjus küll poosetamisena aga las see jääda, sest lõpuks loeb ainult see mis meile endale maitseb, mitte teiste arvamus.

                                Startup ja saatkondade sündmustel/üritustel pakuti seda nagu segased ning poodides müüdi matkajatele suunatud valmissegusid.
                                Tanklatesse see trend vist ei jõudnud aga ma pole kindel, sest mul pole sinna asja.
                                Kohvikutes Maria01 lähedal oli see samas kenasti olemas ja isegi paaril kohtumisel Eestis pakuti seda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X