320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Topsikohv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Tuleb ikka ilma piimata ja meega, vot see on nice.
    Mul ema joob nii. See oleks muidugi huvitav kui tal oleks siin konto ja fännaks salaja Kaljut.
    Meega on tõesti hea aga mul hetkel kodus ainult tatramesi ja see ei sobi sinna kohe üldse.

    Kommentaar


      #32
      Mesi ja sool kõlavad nagu pelmeenide poolitamine.

      Ise joon peamiselt Starbucksist, vahest Juan Valdez või mõni teine koht. Keskmiselt läheb kuskil 7000 raha ehk 60 euri kuus. Ise olen liiga laisk, et kodus kohvi teha.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Tanklad, r-kioskid jms tavainimese kohad pakuvad põhimõtteliselt ainult Juhla Mokkat. Ausalt öeldes, on seda raske nimetada kohviks.
        Huvitav kas tõesti tanklad, kes teenivad enda kõige suurema osa kasumist kohviga, ei panusta sinna siis?
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Huvitav kas tõesti tanklad, kes teenivad enda kõige suurema osa kasumist kohviga, ei panusta sinna siis?
          Inimesed ostavad. Soomlasele meeldib kõrbenud maitsega Juhla.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Inimesed ostavad. Soomlasele meeldib kõrbenud maitsega Juhla.
            +1

            Soomlastele tõesti meeldib väga tume röst.
            Sellega meenub kohe film: "Püha kohv!", kus üks tegelane ka seletas, et kohv ei peagi maitsev olema vaid sulle hommikul meenutama/kinnitama, et sa oled endiselt elus.

            Kommentaar


              #36
              Ainus kohv, mis roolis unisust peletab, on espresso, aga kahjuks see krdi ex-Statoil seda ei müü, seega saadavus just tanklates suht niru.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Stok
                Unisust peletab kofeiin, espresso on lihtsalt kofeiini kompaktsem vorm. Samahästi võiks öelda, et Sulle õlu ei hakka pähe, ainult viin hakkab.
                Kui nii võtta, siis mulle üks kann õlle pähe ei hakka, aga üks kann viina paneks korralikult kammima.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Stok
                  Unisust peletab kofeiin, espresso on lihtsalt kofeiini kompaktsem vorm. Samahästi võiks öelda, et Sulle õlu ei hakka pähe, ainult viin hakkab.
                  Jah, espressost saan piisava laksu kofeiini, mis aitab.
                  Teised kohviliigid paraku ei aita, korduvalt proovinud. Muidugi pole nende kohvimaitseliste piimadega ju mõtet üritatagi
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #39
                    Mida tumedam ja kangem kohv on, seda parem. Piim ja suhkur on kurjast.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      +1

                      Soomlastele tõesti meeldib väga tume röst.
                      Sellega meenub kohe film: "Püha kohv!", kus üks tegelane ka seletas, et kohv ei peagi maitsev olema vaid sulle hommikul meenutama/kinnitama, et sa oled endiselt elus.
                      Hahaha, #kaitsevägi.

                      Ja kui Gräzin võtab hommikuti 60 grammi, et noh, tõmbab kõhu käima siis mulle piisab Kaitseväe kohvist ja ühest tupsist ning kõik hakkab tööle
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Mida tumedam ja kangem kohv on, seda parem. Piim ja suhkur on kurjast.
                        No aga mida kangem seda mõrudam. Olen joonud sellist kanget tökatit, et suu tahtis kinni jääda.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                          Hahaha, #kaitsevägi.

                          Ja kui Gräzin võtab hommikuti 60 grammi, et noh, tõmbab kõhu käima siis mulle piisab Kaitseväe kohvist ja ühest tupsist ning kõik hakkab tööle

                          See on tuttav rutiin

                          Kommentaar


                            #43
                            kui Tobikoer saab vanglast välja, siis ta uus nimi on Topsikohv. #StarbucksRäppar
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #44
                              Ma juba kujutan ette, kuidas esimene lugu on ikka korralik vanakool pealkirjaga "Pätikas". Siis sujuv üleminek ja lugu "Kutsu mind Jura". Peale seda õndsaks saamine ja lugu "Star bucksov". Vahelehõikena "Kapsaliteet" ja lõpetuseks "Hiirlane".
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                #45
                                Mingid hetked on, kus loed ühte sõna valesti ja siis ei saagi enam okeilt öelda. Näiteks oli mingi aktivist Talalaev, keda ma hakkasin kutsuma Talalajev. Ongi nüüd nii. Hommikul vaatasin selle teema pealkirja ja mõtlesin Mihhail Topsikoff. Ja sinna ta läks.

                                Teemasse: kas teil tööl pole kohviautomaati, et topsikoffe ostma peate?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X