Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene 12345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 92, kokku 92

Teema: Topsikohv

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Kas sa mõtled plekk-kruusi?
    ma proovisin küsida, et mis kohvi gurmaanid kodus joovad.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kodus joon ka cappuccinot, aga kohvisorti praegu ei mäleta. Mul ühte kindlat lemmikut ei ole, ostan hinna järgi. Nagu ikka - you get what you pay for.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Meeskonnaliige Kasutaja billybob avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

Maardus Vana-Narva mnt-l on Hot Lipsis topsikohv reklaamide järgi 90c tops. Keegi on proovinud?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Premium7. Kui 40L tankida, saab M suuruses kohvi tasuta. Ega muidu ei ostaks ka.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Subway reklaamib end kui Tartu parimat kohvi, vist oli selline sõnastus. L suuruse coppa 1.95€. Päris hea tehing, kindlasti üle keskmise kohv ja kindlasti mitte linna parim. Aga käed taskus mööda käia ka ei maksa.

Algupärane

Olen joonud Subway kohvi muudes riikides ja see on küll olnud ikka üle mõistuse sitt. Raske uskuda, et tartus teistmoodi.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Olen joonud Subway kohvi muudes riikides ja see on küll olnud ikka üle mõistuse sitt. Raske uskuda, et tartus teistmoodi.
    Offtopic veidi, aga kas Subway wrapid on head? See saiabisnes sakib igatahes neil

Catch me if you can Kasutaja Herr avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Maxima expressis on täitsa okei kohv. (Samad masinad mis r-kioskis)
    Hetkel vist neid Tallinnas kaks tükki. Hind oli vähemalt alguses väga mõistlik - XL - 1.50€.

Loodetavasti jääb selliseks ka, Eestis topsikohvi hind ülemõistuse kirves tegelikult.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Et jääks märk maha, Luxexpressi keskelt nö tasuta värk on nagu tasuta asjadega ikka - ilge.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    +1
    Kas on odavam lõbu kui suitsetamine?
    Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Palju siis keskmisel kohvihoolikul kuus kulub (tankla/suvaputka) kohvile?
    Pakuks hinnanguliselt et mingi 15 EUR maksimaalselt.
    Suitsu ei tee, aga pakihindu vaadates siis võiks nagu mitmeid kordi odavam olla.

Nagu juba keegi ütles siis kohvihoolikuna enamasti ikkagi kodune / töökohv, vahel lihtsalt logistilistel põhjustel soov kusagilt mujalt haarata tass auravat kaasa.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    R-kiosk, L suurus, 2.50. Mul oli miskipärast meeles, et R-kioski kohv on hea, aga tegelikult maitseb, nagu tilgutikannu ekstrakt. Vähemalt sain tasuta croissanti, ajee!
    Uuuhh... R-Kioskist ostsin ühel korral bussile minnes kohvi kaasa.
    Jäle kraam, rohkem pole käsi tõusnud sealt kohvi ostmiseks. Kofeiinitablett (mingi aeg oli selline produkt enamasti läpakakotis olemas mul) oleks nauditavam variant kui nende kohv.

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Et jääks märk maha, Luxexpressi keskelt nö tasuta värk on nagu tasuta asjadega ikka - ilge.
    Haha, jah, see läheb täitsa selle R-Kioskiga samma kategooriasse. Ainult et... see on tasuta.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Aga et kriitika kõrvale oleks midagi positiivset ka, siis -

- tanklakohvidest meeldib selgelt Circle K. Ei tea, mis kohvi mõned siit joovad, aga tavalist musta kohvi vesiseks ei nimetaks kindlasti.
    - juba mainitud Kohvipaus (vähemalt Rävala pst omas) saab head kohvi enam-vähem mõistliku hinnaga
    - viimase aasta parim kohvielamus tuli hoopistükis Varssavi lennujaamast kui ümberistumist oodates võtsin Costa Coffee'st (näiteks Londonis on nad kohati literally igal tänavanurgal) ühe keskmise cafe americano ja... no blin. Esiteks polnud keskmine vaid minu mõistes ikka megasuur. Ja maitse oli ka mõnusalt mahe aga samas kange. See küll läks spetsiaalsesse cafe americano kruusi ehk päris "topsikohviks" ehk ei kvalifitseeru
    - sellest on nüüd aega möödas, aga omal ajal täitsa meeldis ka TTÜ majandusmaja kohviku topsikohv. Oli küll tudengile pigem kallis, aga vahel loengute vahepeal sai ikka patustet

Veidral kombel Coffe-in kohvid mulle väga ei ole istunud. Olen proovinud nii Kristiine Keskuses, Estonia Puiesteel kui ka seda Mere pst putkat vms. Tulemus olnud küll rahuldav, aga ei nimetaks seda heaks/väga heaks.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud