320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti turniir 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koguaeg selline karikas olnud või mis emalaevaga tegu on?

    Kommentaar


      super mehed

      Kommentaar


        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
        Vinge näha, kuis Eesti mingi karika saab
        Mäletan kuidas eesti võitis mingi PlexTV karika kuskil kaugel maal

        Kommentaar


          Tõsi, oli jah!

          Kommentaar


            Statistikanurka veidi : Eesti koondis polnud võitnud kolme järjestikust mängu Euroopa meeskondade vastu aastast 2011.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Vähemalt foorumi Nostradamus teadis ette.

              Küllap saab jälle lugeda vabandusi, et tegelikult oli Läti parem, ei tahtnudki võita ja üleüldse, mida te rõõmustate, kõik on persses.
              Kõik alati pihta ei lähe. Aga oma demaoogia võid võtta ja rahus tagant... (las Veel1v2rav aitab)

              Ei tegelt ma tõesti ei uskunud nende kahe esimese mängupõhjal ja ma väga rõõmsalt üllatusin. See, et Eesti võidab Balti karika ja matchi ning näitas, et ma mööda panin on väga tore. Lõpuks on see karikas käes, aga ma nõustun sinuga, et siiski kõik on totaalselt siiani persses. Aga unustame selle täna kunstlikult ära, kuid ärgakem homme taas realistidena.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Aga unustame selle täna kunstlikult ära, kuid ärgakem homme taas realistidena.
                Mis siis homme teisiti on? Homme oleme samuti Balti karika võitjad nagu tänagi ja see ONGI reaalsus.

                Mis edaspidi saama hakkab, eks seda saab näha, aga sinumoodi ettenutmine on ka nagu eht eestlaslik.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Mis siis homme teisiti on? Homme oleme samuti Balti karika võitjad nagu tänagi ja see ONGI reaalsus.

                  Mis edaspidi saama hakkab, eks seda saab näha, aga sinumoodi ettenutmine on ka nagu ehk eestlaslik.
                  Saingi teenitult näkku ja tõmmati mark maha ja tunnistan, et Eesti teenis auga täna selle võidu ja karika. Ma lihtsalt ei salli, et sa hakkad mulle ei tea, mis sõnu suhu toppima ja arvama, et ma mingeid labaseid vabandusi hakkan välja mõtlema. Ma ei ole su Naine...

                  Kommentaar


                    Kas nüüd tuleb 3. maailmasõda?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ma lihtsalt ei salli, et sa hakkad mulle ei tea, mis sõnu suhu toppima ja arvama, et ma mingeid labaseid vabandusi hakkan välja mõtlema.
                      Võidu järel Leedu ja Soome üle leidsid küll, et üks oli tegelikult parem ja teine ei tahtnud ja...

                      Aga las ta olla. Mis siin ikka vaielda.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Võidu järel Leedu ja Soome üle leidsid küll, et üks oli tegelikult parem ja teine ei tahtnud ja...

                        Aga las ta olla. Mis siin ikka vaielda.
                        Ma ei väitnud enne Soome ja Leedu mängu mitte midagi seega seal ma ei pidanud midagi selgitama lihtsalt see oligi ja on minu siiras arvamus, mis võibki olla negatiivne ja liiga pessimistlik. Enne tänast ma väitsin küll, et kukkumine saab olema valus ja mul polnud tõesti usku. Eesti koondis võitles hingestatult ja auga võidu välja ja mina panin konkreetselt mööda ja häbi mulle. Aga koondise üle on mul tõsiselt hea meel.

                        Kommentaar


                          Kopeerin siia oma soccerneti laivis esimese emotsiooni pealt tehtud postituse, olgugi, et mõned arvavad ikka ja jäävadki arvama, et Balti turniiri mängud on mingid suvalised sõpakad...

                          Palju õnne, kutid! Eriti need, kes on selle karika ootuses käinud läbi kaunased ja klaipedad, riiad ja jurmalad, tartud, pärnud ja kured, kes on saanud maitsta kumminuuti läti politsei käest jne... Palju õnne!!
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas norsk Vaata postitust
                            olgugi, et mõned arvavad ikka ja jäävadki arvama, et Balti turniiri mängud on mingid suvalised sõpakad
                            Mängud naabritega isegi sõprusmängude sildi all ei ole kunagi suvalised sõpakad. Seal on alati palju rohkem kaalul, need on juba põhimõtteliselt põhimõttelised. Mis siis veel turniirisüsteemist rääkida.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Mul on üks 99 aastane tuttav, kes mäletas 83. aasta tagust Balti turniiri võitu, just eile küsisin, kas mäletab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Mul on üks 99 aastane tuttav, kes mäletas 83. aasta tagust Balti turniiri võitu, just eile küsisin, kas mäletab.
                                ja kunagi võid kellelegi teisele olla sina ise või mina või keegi kolmas või neljas. just see ongi äge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X