320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti turniir 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis asi see nüüd siis oli? Jalpalliliit, palun selgitage, mis see praegu toimus?
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Eelismüük fänniorganisatsioonidele on igati normaalne nähtus.
      Kuule kutt, olen 95ndast saadik koondisemängudel käinud, 00ndatel korra kuulusin ka Jalgpallihaiglasse, aga astusin sealt välja. Mille poolest mina olen vähem fänn kui see fänniorganisatsioon, kes saab eeliseid?
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        Kas mingi error või ongi läbi?
        i don\\\'t want cos i just get

        Kommentaar


          Täitsa sai isegi osta, ei tea kas minna saan siit lõuna-eestist, aga vähemalt saab 15 euriga pohlaku tegevust toetatud

          Kommentaar


            esialgu panin 3 korvi ja maksmisel näitas, et üks. no tänxxxxxxxxxx. lõpuks sain ikka endale ja kahele tuttavale piletid kätte. varusin kannatust ja refreshisin kuni teistel korvis broneering tühistatakse

            aga jah, kolme erineva vidinaga esimesel sekundil piletilevis sain peale ja näitas, et 25 piletit veel alles. ülejäänd jagab pohlak vist homme väravas...
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
              Kuule kutt, olen 95ndast saadik koondisemängudel käinud, 00ndatel korra kuulusin ka Jalgpallihaiglasse, aga astusin sealt välja. Mille poolest mina olen vähem fänn kui see fänniorganisatsioon, kes saab eeliseid?
              Fänniorganisatsioon ongi see, kelle kaudu toimub suhtlus Liidu ja fännide vahel. Nii on ja on olnud pikka aega. Ma ei lasku juurdlema, kes kui suur fänn on.
              FC Flora

              Kommentaar


                Siin on pigem tegemist avalikkuse eksitamisega ,olgu siis tahtlik või tahtmatu .Aus oleks olnud öelda ,mitu piletit konkreetselt avalikku müüki tuleb ,mitte rääkida tuhandest . Kui veits arvutada , siis 1000 miinus 140 osalejat +60 meedia kohta .Alles jääb 800 ,mis justkui tuleks müüki. Sealt 150 JH-le , 5 Sektorile paarkümmend äkki ,veel mingitele fännipuntidele . Ütleme suurusjärgus 250 - 300 fänniorganisatioonidele . Alles 500 , nüüd sellest ilmselt sponsoritele ,toetajatele ,klubidele ka kindlasti mingi kogus . Ütleme paarsada sellele kambale. Alles jääb no näiteks 100 ,millest müüki läks tõesti tundub 50 max ,sest esimesel sekundil oli müügis ainult 4 sektorit . Ilmselt liidust seestpoolt vaadatuna on kõik zajebiz ,aga väljast paraku järjekordne fopaa ....

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Fänniorganisatsioon ongi see, kelle kaudu toimub suhtlus Liidu ja fännide vahel. Nii on ja on olnud pikka aega. Ma ei lasku juurdlema, kes kui suur fänn on.
                  Mis see suhtlus siia puutub? Küsimus oli , mille poolest sina oled suurem fänn

                  Kommentaar


                    Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                    Mis see suhtlus siia puutub? Küsimus oli , mille poolest sina oled suurem fänn
                    Nagu ütlesin, pea igas riigis toimib see loogika nii, et esmalt saavad piletid soetada fänniühendused ja seejärel vabamüük. Tavapärane praktika Euroopas.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Mida peab tegema, et grupeeringuna kuuluda nende sekka, kes saab liidult eelisjärjekorras pileteid? Kes otsutab selle üle?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                        Mida peab tegema, et grupeeringuna kuuluda nende sekka, kes saab liidult eelisjärjekorras pileteid? Kes otsutab selle üle?
                        Bilderbergi grupp,illuminaadid,vabamüürlased,lilla brigaad,Rooma klubi,globaalne eliit,Taavi Aas,Trilateraalne komisjon,Valge Lootos,Kalamaja tasuta asjade grupp.....pakun,et siit nimekirjast keegi otsustabki!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                          Mida peab tegema, et grupeeringuna kuuluda nende sekka, kes saab liidult eelisjärjekorras pileteid? Kes otsutab selle üle?
                          FC Kuressaare EE493310198723493

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                            Bilderbergi grupp,illuminaadid,vabamüürlased,lilla brigaad,Rooma klubi,globaalne eliit,Taavi Aas,Trilateraalne komisjon,Valge Lootos,Kalamaja tasuta asjade grupp.....pakun,et siit nimekirjast keegi otsustabki!
                            See pidi vaimukas olema? Soovitan päikese käes mütsi kanda.

                            Kui on inimesed kes on käinud vaatamas Eesti koondise mänge 1-5-10-20-30 aastat jne. Aga ei soovi olla grupeeringus JH, siis neil inimestel polegi õigus teha oma gruppi ja saada sarnaseid hüvesid JHga? Kui sealjuures on neid inimesi julgelt juba 100+ kes oleks huvitatud ja reaalselt käiksid ka kohal. JHga tunnuslaul on ju “700 liiget aga kohal käib ainult 100, 700 liiiiiiiget aga kohal käib ainult saaada”.


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            FC Kuressaare EE493310198723493
                            Eks neil on raske ka nüüd, dünastia ei toeta enam.

                            Aga mingi päris vastus on ka selllele küsimusele? Päris huvitav. Piisab lihtsalt liitu avaldusest koos nimedega ja voilaa? Või peab kuidagi tõestama, et oled nt. 95. aastast käinud vaatamas?

                            Kommentaar


                              Kui keegi, kellel õnnestus mängule pilet saada, aga ühel või teisel põhjusel minna ei saa, siis ostaksin su pileti(d) ära ja olen valmis selle eest välja käima sobiva summa. Ideaalis kaks piletit.

                              Kommentaar


                                See jumalast okei ju, et sellises olukorras saavad fänniühenduseid. Need enamasti need, kes loovad statkal meeleolu, tripivad koondisega kaasa ja on kindlust, et staadion pole edasimüüdud piletitest puna-valge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X