320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti turniir 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2011 aastal jäin piletipaketi omanikuna em-playoffist Iirimaaga ilma, sest staadion oli täis “esimest korda jalka mängul olen maailmamsuurim fänn” inimesi. Kõik lükati vabamüüki ja väga suur osa fänne pidid järelturult pileteid hankima, lisaks suvalised töllerdised keset lõunatribüüni istumas ja imestamas, et miks siin karjutakse. Seda viga EJL enam ei tee, seega ongi normaalne et fännirühmitustele eelisõigusena pakutakse.

    Kommentaar


      Oot-oot ,Stok ,mida sa ajad ? Kui UEFA Superkarika mängus osadele vippidele või kurat teab kellele antud kutsetega kohad tühjad olid ,siis oli super kiun ,et miks neid müüki ei pandud. Mingis väljamüüdud mängus oli veel sama olukord .

      Kommentaar


        Üldiselt kui rääkida 200+ vabamüüki tulnud piletist, siis umbes 2 sekundiga peaks sellise koguse ära müüma. Võrdluse aluseks võtsin ühele suurele spordivõistlusele registreerimise andmed 5 aasta tagusest ajast: 16000 kohta/90 sekundiga = 177,8 registreerimist sekundis.

        Aga jah, eelistatud peavad olema fänniühendused ja klubid, et vähemasti otsatribüünile ei satuks igasugused suvalised tüübid.
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          Jah. Aga neid samuseid fänniühendusi näeb tegelikult mängudel üha vähem. Millal viimati lõunatribka täis oli?

          Kommentaar


            Algselt postitas gianluca Vaata postitust
            Üldiselt kui rääkida 200+ vabamüüki tulnud piletist, siis umbes 2 sekundiga peaks sellise koguse ära müüma. Võrdluse aluseks võtsin ühele suurele spordivõistlusele registreerimise andmed 5 aasta tagusest ajast: 16000 kohta/90 sekundiga = 177,8 registreerimist sekundis.

            Aga jah, eelistatud peavad olema fänniühendused ja klubid, et vähemasti otsatribüünile ei satuks igasugused suvalised tüübid.
            need piletid oleks alla sekundiga müüdud kui piletilevil oleks natukenegi asjalikum süsteem.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Huvitav saag siin käima tõmmatud. Mu meelest oleks kurbnaljakas kui JH ei saaks mingi portsu pileteid nö eelisseisus osta. Ma ei ole JH liige, see on lihtsalt superlihtne loogika. Ma võiks ka sae käima tõmmata, et olen 20 aastat suur fänn olnud ja blablablaa, aga no pole ju midagi karjuda siin..

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Jah, kas probleem on selles, et Liidu sponsorid, sõbrad ja fänniorganisatsioonid saavad enne Sind pileteid?
                Mind näiteks häirib, et sponsorid saavad 500st piletist 200.

                12000st saagu kasvõi 3000, 5000 vms
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Eesti koosseisust praagiti välja Martin Miller ja Michael Lilander.

                  Miller ei peakski listi kuuluma aga miks Lilander ei kuulu? Vigane?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Eesti koosseisust praagiti välja Martin Miller ja Michael Lilander.

                    Miller ei peakski listi kuuluma aga miks Lilander ei kuulu? Vigane?
                    Lilander ei olnud ka Soome vastu 23 seas. Temast on selles süsteemis lihtsalt nii Teniste kui ka Puri eespool. Eriti kui vasakule on panna Pikk, siis on ka Sinjavski paremäärena eespool Lilanderist.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Lilander ei olnud ka Soome vastu 23 seas. Temast on selles süsteemis lihtsalt nii Teniste kui ka Puri eespool. Eriti kui vasakule on panna Pikk, siis on ka Sinjavski paremäärena eespool Lilanderist.
                      Imelik, mõlemad ju Flora mehed ometi.

                      Kommentaar


                        Minu jaoks on proportsioonid paigast ära. Et lihtrahva fännidele neid pileteid nii vähe jäeti. Et jah.. Kui tahate teine kord, et ainult lõunakal on fännid ja muud istekohad tühjad, siis nii jätkata...

                        Kommentaar


                          Mis debiilsus see on, et Balti Turniir on geoblockiga?

                          Kommentaar


                            Pileti teema osas, ideaalis võiks olla mingi lojaalsus-süsteem mis ei ole seotud mingite grupeeringutega vaid inimese ostetud piletitega.

                            Kuna seda, aga ei eksisteeri, siis muidugi tuleb müüa piletid enne fännigruppidele mitte kõigile inimestele korraga, sest siis ma oleksi ostnud 10 piletit ja need kallimalt edasi müünud.

                            Kommentaar


                              Krt see Sapi võimalus. Väga kahju, et sisse ei läinud
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Krt see Sapi võimalus. Väga kahju, et sisse ei läinud
                                See Sapi nurk oli statalt õigest nurgast vaadates sees mis sees, viimasel sekundil keeras krt ära vasakule, muidu oleks olnud mitte aasta, vaid sajandi värav vist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X