Lehekülg 161, kokku 163 EsimeneEsimene ... 61111151157158159160161162163 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 201 kuni 3 220, kokku 3260
    Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Jah, chemtrail meenus endale ka ja enne seda tegid vast tööd ning ei olnud aega lollustega tegeleda.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Jah, chemtrail meenus endale ka ja enne seda tegid vast tööd ning ei olnud aega lollustega tegeleda.
    Flat Earth on ka päris pikalt olnud juba

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mujal oli fluoriid vees!

Ja 9/11 sisetöö.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kuul ei käidud ja holokausti ei toimunud..

Meeskonnaliige Kasutaja Eilaveel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Ma hakkasin mõtlema, et kui 5Gd ja koroonat veel polnud, millega nad siis tegelesid?
    Ärme unusta 4G-d

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Zeitgeist ja kogu sellest alguse saanud frantsiis. See oli minu meelest esimene interneti teel globaalselt nii edukalt turustatud vandenõu. Loe - umbes selleks ajaks olid ka enamus keskmisest juhmimad lääne inimesed Interwebzi igapäevaselt kasutama hakanud...

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Miks seal 90% ainult naised jutustavad. Kaala, sina kui naisküsimuste ekspert: mis värk on?
    Tervise teema, seepärast ma arvan

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Vandenöusid ikka mitmest klassist, vöiks nendest ka siis rääkida kus töde selgunud. Siis see pole enam muidugi vandenöu. Peale jäävadki totramad. Ka 9/11 ja holokausti ametlike versioonide kahtlejatel on head poindid. USA oli teadlik mis juhtuma hakkab ja vöib neid saamatuses vöi kaasa aitamises süüdistada küll. Holokausti puhul vöib vaielda, et hea lehm mida lüpsta. Suured numbrid on oletuslikud ja keegi poolakate, rumeenlaste ja geide genotsiidist natsi Saksamaal väga ei räägi - on nad ka omad kompensatsioonid saanud?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Ma pole kuulnud ühestki riigist, mis oleks suutnud jääda deltatüve vabaks oaasiks teiste nakatunud riikide keskel. Võib-olla polegi mõistlik tuuleveskitega võidelda, sest demokraatlikku riiki ju täiesti kinni nagunii ei pane.
    Ma juglen pakkuda, et kõige ohtlikum koht viiruse arenguks on ühistransport ja sellega kaasnev (nii riigis sees, kui vahel), sest sealt arenevat levikut on keeruline hinnata (hindame pigem seda, mis järgneb - et suurim viiruse arenemise koht on töökoht, perekond).
    Kuna ma ise pole nüüd reisinud, vaid kuulnud muljeid, siis saadud info põhjal jääb mulje, et antud faasis toimuv on pigem farss.

Esimese lukustuse ajal saanuks teha sammukese edasi ja terve maailma kuuks lukku panna. Nii ehk naa oldi sellele üsna lähedal.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Kremlimeelsed Mart Helmele: teeme siis koostööd? Mart Helme kremlimeelsetele: jah!

Hakka või uskuma neid jutte, mis kunagi vanema Helme kohta liikusid, kui ta Venemaal toimetas.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kremlimeelsed Mart Helmele: teeme siis koostööd? Mart Helme kremlimeelsetele: jah!

Hakka või uskuma neid jutte, mis kunagi vanema Helme kohta liikusid, kui ta Venemaal toimetas.
    EKRE lihtsalt on juba mõnda aega haistnud võimalust venekeelse valijaskonna juures, kuna keskerakond Ratase juhtimisel pole enam sama mis Savisaare all. Kuna tegu on sarnaselt Savisaare Keskile erakonnaga, mis on üles ehitatud vastandumise põhimõttele, ühisosa on päris palju, siis on üpris mõistlik seda sihtgruppi kõnetada. Jääb vaid loota, et valijate mälu päris lühike ei ole ja äkki mõni EKRE valija saab ka aru kui põhimõttelageda seltskonnaga tegu on ja läheb valib Isamaad nt.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Päevapoliitika ja vandenõuteooriate (ehk vaimsete viiruste) jaoks on ju eraldi teemad olemas, kas pole?

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    Päevapoliitika ja vandenõuteooriate (ehk vaimsete viiruste) jaoks on ju eraldi teemad olemas, kas pole?
    Teemad (päevapoliitika/viirused) on omavahel tihkelt rägastikuks põimunud ja käivad käsikäes, kas pole?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Teemad (päevapoliitika/viirused) on omavahel tihkelt rägastikuks põimunud ja käivad käsikäes, kas pole?
    päevapoliitika on ikka päevapoliitika. viirus on lihtsalt ettekääne.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

päevapoliitika on ikka päevapoliitika. viirus on lihtsalt ettekääne.
    Ettekääne milleks?

Kuna hetkel viirus/vaktsineerimine/protestiliikumine domineerib meie päevapoliitilistes teemades, siis on keeruline neid lahutada. Isiklikult arvan, et kasutaja nonoh ja minu lingitud artiklid sobivad ka siia teemasse aga eks see maitseasi rohkem ole.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ettekääne milleks?

Kuna hetkel viirus/vaktsineerimine/protestiliikumine domineerib meie päevapoliitilistes teemades, siis on keeruline neid lahutada. Isiklikult arvan, et kasutaja nonoh ja minu lingitud artiklid sobivad ka siia teemasse aga eks see maitseasi rohkem ole.
    ettekääne poliitplämaks.

maitse asi tõesti, aga igat teemat pole vast mõtet ekre ja vandenõudega täis laadida

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

ettekääne poliitplämaks.

maitse asi tõesti, aga igat teemat pole vast mõtet ekre ja vandenõudega täis laadida
    Selge, tänud täpsustamast.

Kus või mis nendes artiklites oli/on vandenõu?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Selge, tänud täpsustamast.

Kus või mis nendes artiklites oli/on vandenõu?
    ma sissejuhatusest kaugemale ei näe, sest Õhtulehe tellimust küll ei viitsi teha. Aga pealkiri ja liid on ikka harilik valimiste-eelne poliitvandenõu kirjeldus.

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Eile sõitsin bussiga tartust tallinna. Pm peale minu ja bussijuhi keegi maski ei kandnud. V.a kõrval reas proua kellel oli mask lõua otsas.
    Paar päeva varem käisime prouaga peale 22 te mustika prismas. Imelik hakkas. Me ainukesed maskidega. Nagu võõrkehad.
    Misjaoks meil on see seadus? Kui seda ei täideta ja seda ei kontrollita?

Meeskonnaliige Kasutaja Eilaveel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Misjaoks meil on see seadus?
    Ilmselt on asi selles, et sellist seadust pole ju olemas.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud