320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas selle aasta jõulud ja aastavahetus tulevad samaväärsete piirangutega kui eelmine aasta või rangematega?

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Mario Kadastik võtab asjad pulkadeks laiali ja annab mõista kui v****s me oleme. Lisaks kordab üle vaktsiinide põhimõtte. Soovitan lugeda.

      https://www.facebook.com/photo?fbid=...50207436021543
      hea lugemine oli. Huvitav kas näiteks 10 aastat tagasi oleks samasugune polariseeritus olnud, või on see viimase kümnendi jooksul toimunud pidevate vastandumiste immigratsiooni, poliitiliste ja sotsiaalsete vaadete jm puhul mille kulminatsioon on nüüd see et haiglasüsteem kokku kukkumas.

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        hea lugemine oli. Huvitav kas näiteks 10 aastat tagasi oleks samasugune polariseeritus olnud, või on see viimase kümnendi jooksul toimunud pidevate vastandumiste immigratsiooni, poliitiliste ja sotsiaalsete vaadete jm puhul mille kulminatsioon on nüüd see et haiglasüsteem kokku kukkumas.
        Negatiivsust ja pahameelt on liiga palju. Lolle ka. Interneti ja sotsiaalmeedia võidukõik. Pettumine poliitkultuuris jne.
        Eks sellest saab ülikoolis lõputöid kirjutada.

        Kommentaar


          Minu arust on hetkel pandeemia ja vaktsiinivastased suht kindla eluala esindajad- kinnisvaramaaklerid, esoteerikud, tantraviljelejad, joogatajad, lifecoachid-motivatsioonigurud, vandenõuteoreetikud
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            Minu arust on hetkel pandeemia ja vaktsiinivastased suht kindla eluala esindajad- kinnisvaramaaklerid, esoteerikud, tantraviljelejad, joogatajad, lifecoachid-motivatsioonigurud, vandenõuteoreetikud
            See ainult tundub sulle
            Harju maakohtus ootab menetlusse võtmist Tallinna kiirabi töötajate ühishagi, kus 14 töötaja töölepingud on mittevaktsineerimise tõttu üles öeldud: töötajad nõuavad töölepingu ülesütlemise tühisuse tuvastamist.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Minu arust on hetkel pandeemia ja vaktsiinivastased suht kindla eluala esindajad- kinnisvaramaaklerid, esoteerikud, tantraviljelejad, joogatajad, lifecoachid-motivatsioonigurud, vandenõuteoreetikud
              Nii üldistada ei saa, tegelikult jaotub see seltskond suures osas kaheks:
              1) väga väike seltskond, kes ongi peast uhuud, nende hulgas on tõesti päris palju neid, keda sa mainid
              2) suurem hulk inimesi, väga erinevatest eluvaldkondadest, kes on sattunud vale kommunikatsiooni ohvriks (sots-meedia, tuttavad, perekonnaliikmed).

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Heremi võiks vaktsineerimise projektijuhiks määrata. Tundub selline no bullshit vend.



                kõigi alade spetsialist traktorist-günekoloog tõmbleb pigem seinast seina,
                vaktsineerimata 2% ajateenijad olid ju veel hiljuti väeteenistusest vabastatud

                Mario Kadastik võtab asjad pulkadeks laiali ja annab mõista kui v****s me oleme. Lisaks kordab üle vaktsiinide põhimõtte. Soovitan lugeda.

                https://www.facebook.com/photo?fbid=...50207436021543
                ülevaade hetkeolukorrast, kus midagi uut nagu ei ole,
                vaktsineerimata inimesteni ei pruugi see jõudagi

                ja süstitute suunas ka ebamäärane hoiatus, et tegite küll kõik täpselt nii nagu vaja ja üritusel osalevad vaid 100% kaitsepoogitud, kes suudavad seda ka tõestada,
                aga ikkagi võib talvel kõik kinni minna, igaks juhuks
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  Minu arust on hetkel pandeemia ja vaktsiinivastased suht kindla eluala esindajad- kinnisvaramaaklerid, esoteerikud, tantraviljelejad, joogatajad, lifecoachid-motivatsioonigurud, vandenõuteoreetikud
                  Et siis Batman ka?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Minu arust on hetkel pandeemia ja vaktsiinivastased suht kindla eluala esindajad- kinnisvaramaaklerid, esoteerikud, tantraviljelejad, joogatajad, lifecoachid-motivatsioonigurud, vandenõuteoreetikud
                    Minu sample size on 2 facebooki fiidis. Üks neist on väidetavalt vaxitud aga talle meeldib jaurata. Teine on 'jõusaali jõmm'. Mõlemad on tundub väga madala IQga. Mõlemad jauravad ka EKRE teemadel.
                    Üks neist on suht kindlasti ka nooruses kõik oma ajurakkud igast vähegi võimaliku ainega hävitada proovinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      liiga palju Lolle
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Minu arust on hetkel pandeemia ja vaktsiinivastased suht kindla eluala esindajad- kinnisvaramaaklerid, esoteerikud, tantraviljelejad, joogatajad, lifecoachid-motivatsioonigurud, vandenõuteoreetikud
                        Sarnasel suunal tegin eile toidupoes tähelepaneku, et 95% oli muidu maski ette saanud, aga puuvilja/juurvilja sektsioonis oli see ~50%.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Lukašenko andis teada, et koroona on vähiravim. Peaks kah miitingule end homme vedama siis, kuid kardan delfi piltidele jääda :/

                          Kommentaar


                            Olen viimasel ajal mitmeid mõtteid veeretanud. Kindlasti on järgmised mõttekäigud ebapopulaarsed.
                            Mulle isiklikult tundub, et me peaksimegi ühiskonna paariks kuuks lukku panema. Korralikult reglementeeritult. Mis , kus, miks jne.
                            Tunnen küll, et üks korralik ajamaha võtmine kuluks kõikidele süsteemidele ära.
                            Ma ise saaks tööasjadega joonde ennem hulluks minemist. Oleks aega kvaliteetsemalt aega veeta laste ja elukaaslasega jne.

                            Teise mõttena olen mõelnud. Vb mul ongi siis sitt õnn. Kui ma kiirabi oodates ära suren, kuna neil on muud tegemist. (kuigi ma olen kõiki seadusi järginud. Vaktsineeritud, hoian distantsi, kannan maski) Sellepärast, et mul pole kunagi kiirabi reaalselt vaja läinud. Ja nüüd tekib vajadus, keset kõige suuremat kriisi....

                            Kolmandaks.
                            Vb peavadki kõik vaktsiini vastased ära surema. Looduslik valik? Või ma ei tea..

                            Lihtsalt mõtted.
                            Ärge näkku lööge.
                            Teen tapeeti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                              Olen viimasel ajal mitmeid mõtteid veeretanud. Kindlasti on järgmised mõttekäigud ebapopulaarsed.
                              Mulle isiklikult tundub, et me peaksimegi ühiskonna paariks kuuks lukku panema. Korralikult reglementeeritult. Mis , kus, miks jne.
                              Tunnen küll, et üks korralik ajamaha võtmine kuluks kõikidele süsteemidele ära.
                              Ma ise saaks tööasjadega joonde ennem hulluks minemist. Oleks aega kvaliteetsemalt aega veeta laste ja elukaaslasega jne.

                              Teise mõttena olen mõelnud. Vb mul ongi siis sitt õnn. Kui ma kiirabi oodates ära suren, kuna neil on muud tegemist. (kuigi ma olen kõiki seadusi järginud. Vaktsineeritud, hoian distantsi, kannan maski) Sellepärast, et mul pole kunagi kiirabi reaalselt vaja läinud. Ja nüüd tekib vajadus, keset kõige suuremat kriisi....

                              Kolmandaks.
                              Vb peavadki kõik vaktsiini vastased ära surema. Looduslik valik? Või ma ei tea..

                              Lihtsalt mõtted.
                              Ärge näkku lööge.
                              Nendel mõtetel pole midagi viga.
                              1. See oleks mingis mõttes probleemi edasilükkamine ainult ja pikemat eesmärki ei täida. Mul isiklikult oleks täielikust karmist lockdownist täiesti savi.
                              2. Selle peale ma olen ka mõelnud, et äkki tuleval kuul on targem pikem reis ette võtta või puhkus mõnes teises riigis, kus arstiabi pakutakse veel.
                              3. Ma usun karmasse, rohkem ma ei ütle midagi siin.

                              Kommentaar


                                kui absoluutarvudes on Soomes covidiga haiglas ca kaks korda vähem patsiente kui Eestis, aga intensiivis umbes sama palju, siis millele see viitab? kas meil kirjutatakse inimesi kergemini haiglasse sisse või pannakse seal kergemini intensiivi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X