320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SoccerGoal
    Elu pole nii must-valge, et võtad ette ja paned küsimuste laviini alla. Inimesed ei taha oma töökohta kaotada, aga nad on sellegipoolest väsinud ja ootavad, et olukord pareneks natukenegi. Praegu kantakse ka spets maske, aga tulu pole - ikka haigestutakse ja jäädakse positiivseteks.
    Ma ei ole veel kuulnud, et covid intensiivis töötavad inimesed oleks tööl saanud.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas SoccerGoal
      Suur hulk neid, kes kiirabis töötavad, on teise kohaga ka erinevates haiglates. Adlas praegu vaevalt hakkab suure suuga rääkima, mis neil hetkel tegelikult toimub ja kuis suur haiguslehtede laviin on seoses haigestumise ja positiivseks jäämisega.
      Ma ei tea mis toimub kiirabis, ma räägin sellest mis toimub Covid intensiivis. Kuu aega tagasi ei olnud veel kahe aasta jooksul ükski töötaja saanud töötingimustest haigust.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Mingi õlekõrs? https://www.sciencealert.com/common-...sk-study-shows
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ma siin ennustasin, et detsembris on full lockdown kõigile ja keegi väga ei uskunud. Nüüd praegu välja hõigatud piirangutega saavad kõik ja täie rauaga. Kaja Kallas ja Kiik on jätkuvalt täielikud monkeyd ja igasugune vaktsineerimine lõpeb ka, sest kõhklejatel ja eitajatel pole lihtsalt enam põhjust....

          Kommentaar


            See liigitati automaatselt vandenõuteooriaks. Praegu on massiline haigestumine ka täis vaktsineeritud riiklikes asutustes - keegi ei taha sellest avalikult rääkida.

            Kommentaar


              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
              See liigitati automaatselt vandenõuteooriaks. Praegu on massiline haigestumine ka täis vaktsineeritud riiklikes asutustes - keegi ei taha sellest avalikult rääkida.
              Mida see sisuliselt tähendab siis?
              Et riiklikult tähtsate ametite töötajad on kõik haiglas elu ja tervise eest võitlemas ja kõik vaikitakse maha? Või inimesed on kodus, noh, nagu oleks sügiseti ikka mingi tavalise külmetushaiguse korral ja mõni isegi teeb veel kaugtööd jne?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                SoccerGoal, liigselt detailidesse minemata, mulle jääb endale olemasoleva data pealt kangelt jääb mulje, et natukene hearsay tasemel on see jutt siiski. Või räägid konkreetselt Tallinna Kiirabi data pealt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Ma siin ennustasin, et detsembris on full lockdown kõigile ja keegi väga ei uskunud. Nüüd praegu välja hõigatud piirangutega saavad kõik ja täie rauaga. Kaja Kallas ja Kiik on jätkuvalt täielikud monkeyd ja igasugune vaktsineerimine lõpeb ka, sest kõhklejatel ja eitajatel pole lihtsalt enam põhjust....
                  Kõik ja täie rauaga? Mask avalikes ruumides? Covid passi kontroll ehk järelevalve? Koolides skriinimine? Viitsimata hakata neid analüüsima, siis kõik ja täie rauaga said küll vist elvised.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SoccerGoal
                    Ei tundu väga usutav. Mis kollektiivis üldse on võimalik, et kahe aasta jooksul keegi positiivseks ei jää? Seda enam, et paraku teatud inimesed tulevad haigetena tööle, kas siis finantsilistel põhjustel või täiest pohhuismist teiste suhtes ja saadetakse kohe valve alguses minema või lahkuvad poole päeva pealt, kuna enesetunne läks nii kehvaks.
                    Covid intensiivis kannavad inimesed rohkem kaitsevarustust ja seda kogu aeg. Kui keegi jääb haigeks, siis uuritakse väga pingsalt läbi haiguse võimalik alguspunkt. Kas see oli töö juures või kuskil mujal. Ehk siis inimene võib ka töövalisel ajal haigeks jääda. Aga kui tööjuures, siis peaks terve osakond maas olema või enamus. Aga seda pole juhtunud.

                    Algselt postitas SoccerGoal
                    Seda oligi arvata, et kui räägid tõde, siis rahvas hüppab kohe kõrri. Enne, kui mind "kuulujuttude" levitamises kahtled, uuri Tallinna Kiirabilt, kuidas neil seis on. PERH-i ja Karelli Kiirabi (mis Lääne- ja Ida-Harjumaad puudutab) kohta sama statitikat ei tea ja pole ka uurinud, ent kui Tallinna Kiirabis lokkab, siis kidnlasti ka neil mingil määral.
                    Kõrri? Mina pole kõrri hüpanud, ma ei ütleks, et teised ka seda tegid, aga selleks. Kui nad kannavad kiirabis spets maske, siis ka seda tehakse ka puhkehetkedel puhkeruumides või teistes osakondades? Et nagu võrdlus oleks õunte ja õuntega.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SoccerGoal
                      Seda oligi arvata, et kui räägid tõde, siis rahvas hüppab kohe kõrri. Enne, kui mind "kuulujuttude" levitamises kahtled, uuri Tallinna Kiirabilt, kuidas neil seis on. PERH-i ja Karelli Kiirabi (mis Lääne- ja Ida-Harjumaad puudutab) kohta sama statitikat ei tea ja pole ka uurinud, ent kui Tallinna Kiirabis lokkab, siis kidnlasti ka neil mingil määral.
                      Keegi pole sulle kõrri hüpanud.

                      Lihtsalt üha selgem on, et lahendus on läbipõdemine. Aga et teha läbipõdemist ohutumaks ja selliseks, et see ei toimuks kõikidel inimestel korraga (sest siis sureks inimesi rohkem, keda muidu meditsiinisüsteem saaks päästa), tuleks ennast vaktsineerida.

                      Kommentaar


                        alla 40 pole mingit mõtet praeguse teadmises ja olukorras vaktsineerid ja enda immuunsust laisaks teha (Kallas ka ütles). Surutakse kõiki, aga tuleks tegeleda riskigrpuppidega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SoccerGoal
                          Tallinna Kiirabi omad kannavad ka spets maske, kui käivad Covid positiivsete kutsetel, aga mis reaalsus on? Järjest kukutakse positiivsetena välja. Mingist pingsa uurimise jutust võid rääkida lapselastele, tegelikkuses viiakse teatud osa loomulikult haiglasse ja suur osa on selliseid, kes Koroona positiivse vastust teades on kartuses ja nii kui on kerge valu kuskil või õhupuudus, siis on kohe kõne teel.
                          Probleem ei ole praegu nakatumises ja fakt on see, et vaktsineerimine aitab palju kergemini läbi põdeda. Probleem on selles, et haiglad on ülekoormatud, pole piisavalt med personali - seetõttu inimesed ei saa olulist plaanitud ravi ning on oht, et varsti kõik raskelt haiged ei saa piisavalt abi. Enamus vaktsineeritud inimesed haiglates on muude (raskete) haigustega ehk et pilt on natuke kirjum. Probleem on selgelt vaktsineerimata inimestes, keda on paraku väga palju ja kes massiliselt intensiivi satuvad. Seda on öelnud ju ka oma ala eksperdid, et kui vaktsineeritus oleks 100%, siis poleks eelpool mainitud probleeme...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                            Probleem ei ole praegu nakatumises ja fakt on see, et vaktsineerimine aitab palju kergemini läbi põdeda. Probleem on selles, et haiglad on ülekoormatud, pole piisavalt med personali - seetõttu inimesed ei saa olulist plaanitud ravi ning on oht, et varsti kõik raskelt haiged ei saa piisavalt abi. Enamus vaktsineeritud inimesed haiglates on muude (raskete) haigustega ehk et pilt on natuke kirjum. Probleem on selgelt vaktsineerimata inimestes, keda on paraku väga palju ja kes massiliselt intensiivi satuvad. Seda on öelnud ju ka oma ala eksperdid, et kui vaktsineeritus oleks 100%, siis poleks eelpool mainitud probleeme...
                            Mhmh. Ainult, et vaktsineerimise võimekus ja vajadus pidanuks olema suunatud riskigruppidele (vanus, kaasuvad haigused, vähese liikumisega inimesed).
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              SoccerGoal, liigselt detailidesse minemata, mulle jääb endale olemasoleva data pealt kangelt jääb mulje, et natukene hearsay tasemel on see jutt siiski. Või räägid konkreetselt Tallinna Kiirabi data pealt?
                              Algselt postitas SoccerGoal
                              Seda oligi arvata, et kui räägid tõde, siis rahvas hüppab kohe kõrri. Enne, kui mind "kuulujuttude" levitamises kahtled, uuri Tallinna Kiirabilt, kuidas neil seis on. PERH-i ja Karelli Kiirabi (mis Lääne- ja Ida-Harjumaad puudutab) kohta sama statitikat ei tea ja pole ka uurinud, ent kui Tallinna Kiirabis lokkab, siis kidnlasti ka neil mingil määral.
                              Üritan lugeda rahulikult üle enda juttu ja sinu juttu. Viitan, et mulle olemasoleva data pealt ei tundu asi loogiline. Seejärel küsin, et kas sinu väited on Tallinna Kiirabi spetsiifilised ning kas need on tulnud data pealt. Jääb selgusetuks, et mis kõrri hüppamisest sa räägid?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SoccerGoal
                                Veelkord, nagu ma juba ütlesin - hetkel pole kriitilist seisu haiglates, vähemalt meil Tallinnas. See, et me sinna jõuame, on loomulikult väga tõenäoline, seda enam, et talv läheneb, inimesed külmetavad ja lähevad testimisele. Probleem pole "selgelt" vaktsineerimata inimestes, kui ikkagi on see 36-37% vaktsineeritutest, siis see on selge määr saamaks aru, et vaktsiin pole piisavalt efektiivne.
                                Sa vaatasid ka seda artiklit, mida linkisin. Endiselt, väidad, et vaktsiin pole piisavalt efektiivne. Kuidas siis Norra, Prantsusmaa, Hispaania vms toime tulevad. UK? Eestis on vaktsiin lahjendatud? Need pole kõrri kargamised,aga vajaksid enne sinu "tõe" kuulutamist siis vastuseid, kui neid ei ole või ei tule, siis on tegu pisut Tallinna Joonase vms kiirabi vaibist antud arvamusega.
                                P.S eriti tore on muidugi rääkida, et meil kiirabis, te ju ei tea, aga kui intensiivis töötav inimene räägib oma kogemusest, siis see on "jutt lastelastele".
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X