320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Imelik otsus Ratasele orden annetada. Kas selle eest et valitsus tagasi astus või siis partei korruptsioonikahtluste eest. Kumbki pole just parim valik.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Ma ei ole suur maskikandmise entusiast, aga kohustuslikes kohtades (pood, ühistransport) ikka kannan ja veider on küll vaatepilt, kus poejärjekorras viiest eespool olevast inimesest ainult üks kannab maski.
      Nahhui eestis selle eest trahvi ei saa? Pood ja ka maski mittekandja.

      Kommentaar


        Eestlane ja eestivenelane on pika vihaga. Kuidas sa trahvid oma tulevast valijat niimoodi. Jätab meelde ja hääletab su maha. Sama loogika nagu automaksuga. Ükstapuha kui palju sa ei unda rohepöördest ja rohelisest tulevikust, see poliitik või partei, kes selle ametlikult lauale paneb on automaatselt poliitiline laip.


        18% testidest positiivsed juba

        Kommentaar


          Ma kontrollisin enne, aga need numbrid kontekstis on palju paremad - kui sisekommunikatsioonis hetkel on tundunud.

          Kommentaar


            Oot aga sisetingimustes spordivõistlused on siis lubatud ka järg nädalast? Päeval liikus ringi nimekiri piirangutest kus justkui poleks olnud lubatud aga praegu kuskil enam midagi sellist kirjas ei näe.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Fischeri sõnul oli juttu ka kaubanduskeskuste sulgemisest, millel oleks ühtepidi tugev psühholoogiline mõju – inimesed mõistaksid, et olukord on halb –, aga teistpidi ei ole kaubanduskeskustes suur tõenäosus nakatuda.
              Sellise mõttekäigu avalikkuse ette toomine on küll korralik hoop teadusnõukoja tõsiseltvõetavusele. Kõigile ettevõtjatele antakse teadmine, et nende ellujäämisega mängitakse mingite sümbolite tekitamise tasandil. Ehk oleks aeg mõni majandusteadlane ka kampa võtta?
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Ehk oleks aeg mõni majandusteadlane ka kampa võtta?
                ses suhtes Kallasele propsi, et vähemalt siiani üritanud vähe suuremat pilti vaadata tundub. Läti ka vaatamata sealsele teaduskoja soovitustele piiranguid leevendamas ja ega meilgi kui vaadata neid väljaütlemisi (eelkõige Meritsa) siis see lockdowniga kõvatamine liiga läbiv teema. Kui Lutsar veel ütles et lähikontaktsena läheb arvesse kauem kui 15 min koos viibimine, siis vaevalt enamus inimesi kauem poes aega veedab.

                Kommentaar


                  väiksena nöökena nüüd - mul oleks ka Kaja Kallasena raske Lutsari sõnu ja ettepanekuid kuulata kui aasta aega tagasi tuli sealt täiesti risti-vastupidine "aa mis pablate, elab-näeb, päev korraga!"

                  Kommentaar


                    Noh, elu kogeda, end harida ja oma seisukohti vastavalt korrigeerida võib ju ikka. Seda ei saa kellelegi pahaks panna. Kui minu aastataguseid postitusi lugeda, siis olin kindlasti samuti sellise hoiakuga, et mis see väike viiruspuhang ikka ära ole. See hoiak peegeldas ühtlasi paljuski minu tutvusringkonnas liikuvate meditsiiniinimeste arvamusi.

                    Aga välja öelda, et teaduspõhise nõu andmiseks kokku kutsutud organ ignoreeribki teadlikult fakte ja peab hoopis arutelu ühiskonnale mingite tunnetuslike signaalide saatmise üle elik poliitikakujundamisega, seab nende vajalikkuse tõesti kahtluse alla. Sellist huupi lahmimist võib ju valitsus ise ka teha. Kole, kui lõpuks Vesterini sugustele jääb õigus.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Millega k-posi inimest ravida?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Millega k-posi inimest ravida?
                        "Soojad sokid jalga, hanerasv rinna peale, sinepiplaastrid ja muu." - M. Helme

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mister Vaata postitust
                          "Soojad sokid jalga, hanerasv rinna peale, sinepiplaastrid ja muu." - M. Helme
                          sisuliselt nii ongi. istud kodus ja ravid nagu iga külmetushaigust. köha- ja nohurohud, palaviku korral paratsetamool. kui hullemaks läheb või 10 päeva pärast ikka haige, siis võibolla kirjutatakse midagi muud.

                          Kommentaar


                            Iga päevaga läheb asi aina rohkem lappesse ja siis tuleb Varro sugune türastanud emm ja avalikult kutsub oma fb lehel, kust tal on eelduslikult tuhandeid jälgijaid, mitte vaktsineerima, siis ega siin ei saa mitte sittagi nii pea korda. Ilus näha kohe milliseid tegelaseid leidub. Tegelt ajab närvi küll.

                            Kommentaar


                              Kui kuskil kapinurgal juhtub bamlanivimabi and etesevimabi olema, võib seda ka tilgutada.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Iga päevaga läheb asi aina rohkem lappesse ja siis tuleb Varro sugune türastanud emm ja avalikult kutsub oma fb lehel, kust tal on eelduslikult tuhandeid jälgijaid, mitte vaktsineerima, siis ega siin ei saa mitte sittagi nii pea korda. Ilus näha kohe milliseid tegelaseid leidub. Tegelt ajab närvi küll.

                                Eks see ole ikka nii, et mis ühe jaoks on panemine, on teise jaoks saamine. Tobe lugu aga on, et aktsioonis on mõlemad ning suurema naudingu saamiseks on vaja mõlema osapoole koostööd. Sedant aga pole
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X