320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen sind näinud. Käid mask lõua all ringi. Edasi mõtle ise. Ma soovitan sul siiski anal swab testi kaaluda, olgugi, et oled selles maskis päev otsa. Parem karta kui kahetseda.

    Õues käivad 3 inimest neljast mask lõua all ringi. Kui sa nüüd selle maskiga ringi töllerdad ees-lõua all-ees-lõua all jne, siis mõtle, kas on turvaline.

    Mina panen alati poodi ja inimeste sekka minnes maski ja seda selle pärast, et teistele mitte ebamugavust põhjustada.

    Ma ei ütle, et koroonat ei ole olemas.

    Kommentaar


      Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
      Olen sind näinud. Käid mask lõua all ringi. Edasi mõtle ise. Ma soovitan sul siiski anal swab testi kaaluda, olgugi, et oled selles maskis päev otsa. Parem karta kui kahetseda.

      Õues käivad 3 inimest neljast mask lõua all ringi. Kui sa nüüd selle maskiga ringi töllerdad ees-lõua all-ees-lõua all jne, siis mõtle, kas on turvaline.
      Kellest sa räägid?

      Kommentaar


        Olemegi jõudnud sinna punkti, kus haiglad on täis ja tehakse valikuid, keda päästa ja keda mitte.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Olemegi jõudnud sinna punkti, kus haiglad on täis ja tehakse valikuid, keda päästa ja keda mitte.
          miks sellist iba ajada?

          selle punktini on täna veel aega.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            miks sellist iba ajada?

            selle punktini on täna veel aega.
            See ei ole iba. Juba eelmine nädal oli selline seis.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              See ei ole iba. Juba eelmine nädal oli selline seis.
              mis seis? et haiglates otsustati, keda "jätta surema", sest talle ei ole kohta pakkuda?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                mis seis? et haiglates otsustati, keda "jätta surema", sest talle ei ole kohta pakkuda?
                Hingamisaparaati
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Hingamisaparaati
                  oleks kena saada sellisele väitele, et juba eelmine nädal ei olnud pakkuda hingamisaparaati, ka viidet.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    oleks kena saada sellisele väitele, et juba eelmine nädal ei olnud pakkuda hingamisaparaati, ka viidet.
                    Sõbranna, kes teeb teise töö kõrvalt (meditsiiniline töö ikka) ületunde Covidi osakonnas.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Sõbranna, kes teeb teise töö kõrvalt (meditsiiniline töö ikka) ületunde Covidi osakonnas.
                      ja ta ütles sulle, et "meil oli eile patsient, kelle jätsime surema, sest talle ei olnud võtta hingamisaparaati - need on paraku täna otsas?"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        ja ta ütles sulle, et "meil oli eile patsient, kelle jätsime surema, sest talle ei olnud võtta hingamisaparaati - need on paraku täna otsas?"
                        Pidi ootama jah millal avaneb aparaat
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Pidi ootama jah millal avaneb aparaat
                          No eelmise nädala seisuga nii võiks keegi seda korralagedust sellisel juhul täitsa tõsiselt menetleda. Meil haiglates üle 300 hingamisaparaadi. Arvan aga, et siin on olukord, kus see läbi mitme inimese toimuv infovahetus on omajagu moonutatud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            miks sellist iba ajada?

                            selle punktini on täna veel aega.
                            Väidetavalt ITKH-s on selline seis. Aga ma pidasin isegi rohkem seda silmas, et isegi kui sul on vaja saada hospidaliseeritud, siis võib olla see keeruline, sest kohti lihtsalt ei ole. Ehk sind jäetakse koju.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Olemegi jõudnud sinna punkti, kus haiglad on täis ja tehakse valikuid, keda päästa ja keda mitte.
                              terviseametilt mõni aeg tagasi:
                              „Meie praeguse valmisoleku taseme juures on nö ülemine piir ligi 700 haigestunut. 500 pole vähe, kuid mingi puhvertsoon veel on,“ märkis ta.

                              Ka intensiivravi osas on olemas varu. „Eilse seisuga oli meil intensiivravis 35 inimest ja kohtu praeguse võimekuse juures on 63. Seega on täituvus seal umbes 50%.“

                              praegune 564 kokku peaks veel jääma alla sellele, et keda päästa keda mitte

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Väidetavalt ITKH-s on selline seis. Aga ma pidasin isegi rohkem seda silmas, et isegi kui sul on vaja saada hospidaliseeritud, siis võib olla see keeruline, sest kohti lihtsalt ei ole. Ehk sind jäetakse koju.
                                ma veidi üle võlli reageerisin üle su mõttele, saan aru, et see ei olnud pahatahtlik ning lühiajalise tuleviku perspektiivi osas võib ka tõeks osutuda.

                                lihtsalt ma just 5 min enne su postitust lugesin ühte täna hommikust vähe ametlikumat protokolli ja mu mõte tegelt, et "täna haiglasse sattudes" püssirohtu veel omatakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X