320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Sina ja su gäng ajate p*ska, nagu ikka. USA surmad nädala kaupa (all causes):



    Andmed siit:https://healthdata.gov/dataset/weekl...uses-2019-2020

    Igaks juhuks mainin ära, et viimaste nädalate langus 2020. aasta aegreas on tingitud ilmselt andmete laekumise lag'ist, mitte mingist äkilisest imeravimist kõikide surmade vastu.

    Ja ära muretse. Sa võid jälle oma tavapärase kadumistriki teha nüüd, ei ootagi sinult midagi muud.
    Mees mis möllad? Kiisleri ja Lauristini artiklid said otsa et tulid siia rantima?

    Vöibolla sul on öigus. Vöibolla see viirus tapab rohkem inimesi kui tavapäraselt aasta löikes oleks, me veel ei tea. Aga noh sina ju tead, muudmoodi polekski vöimalik
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Selle postituse oleks ma võinud sinu eest ka valmis kirjutada. Ammu tuttav kaala “lasin end täis, parem juhin tähelepanu mujale” mall. Algab “hö-hö-hö, liberaalid” ja lõppeb “tegelikult mina ei ole üldse midagi väitnud”.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Selle postituse oleks ma võinud sinu eest ka valmis kirjutada. Ammu tuttav kaala “lasin end täis, parem juhin tähelepanu mujale” mall. Algab “hö-hö-hö, liberaalid” ja lõppeb “tegelikult mina ei ole üldse midagi väitnud”.
        Ahah, selge. Tundub et ühe screeniga vajutasin sul jälle päästikule. Mis see väide oli siis ka?
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          https://www.delfi.ee/news/paevauudis...is?id=91537847

          Päris retarded jälle, mis peale hakkad oma puhta testiga, kui keegi sealt mitmesajalisest üksteise seljas seisvast massist positiivseks osutub?

          Kommentaar


            Slovakkia massitesti tulemused siiani 2,5M testitust ca 1% positiivseid.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Ma mõtlen et mis see normaalne strateegia on.. Ise näiteks jäin nohusse sel kolmapäeval. Helistasin perearstile, õde võttis vastu, rääkisime, selgitasin mis olukorras olen, mille peale õde avas haiguslehe. Lisaks pakkus ta võimalust minna testima, mis pole kohustuslik. Mõtlesin veidi, aga keeldusin. Mõtlesin, et mis mõte mul on hetkel testida.. jään nagunii umbes nädalaks koju. Tööl käin ühistranspordiga, kokku puutun umbes 50 kolleegiga tööl lisaks. Mis point on testida, kui vabalt võin järgmisel tööpäeval ikka nakatuda, sest väidetavalt on ühiskonnas niipalju ilma sümptomita viirusekandjaid. Ainus mõistlik lahendus on laustestimine võimalikult lühikese aja jooksul. Umbes nagu Slovakkias.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Eestis ei saadaks laustestimisega kindlasti hakkama ,korralduslikult ( vaadates juba seda mismoodi see lennujaamas korraldatud on ) . Lisaks on pool Eestit täis tegelasi stiilis : " Äh ,mingu see Ratas ja Lutsar ka perse ,lähme võtame parem veel 4 Bocki , hõh- hõh " .

                  Kommentaar


                    Aga kui Bocki ei müüda sulle ilma negatiivse testi paberita? Arvad et nad hakkavad karsklaseks üleöö?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                      Eestis ei saadaks laustestimisega kindlasti hakkama ,korralduslikult ( vaadates juba seda mismoodi see lennujaamas korraldatud on ) . Lisaks on pool Eestit täis tegelasi stiilis : " Äh ,mingu see Ratas ja Lutsar ka perse ,lähme võtame parem veel 4 Bocki , hõh- hõh " .
                      Sõltub, kes korraldab. Kui Terviseamet, siis lõppeb kõik joomisega. Kui Team Haanja, siis saab iga inimene endale pusa ja punase ning sinise tabelti. Kui Rally Estonia, siis vingume ja võtame end kokku ning teeme ära.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Ma mõtlen et mis see normaalne strateegia on.. Ise näiteks jäin nohusse sel kolmapäeval. Helistasin perearstile, õde võttis vastu, rääkisime, selgitasin mis olukorras olen, mille peale õde avas haiguslehe. Lisaks pakkus ta võimalust minna testima, mis pole kohustuslik. Mõtlesin veidi, aga keeldusin. Mõtlesin, et mis mõte mul on hetkel testida.. jään nagunii umbes nädalaks koju. Tööl käin ühistranspordiga, kokku puutun umbes 50 kolleegiga tööl lisaks. Mis point on testida, kui vabalt võin järgmisel tööpäeval ikka nakatuda, sest väidetavalt on ühiskonnas niipalju ilma sümptomita viirusekandjaid. Ainus mõistlik lahendus on laustestimine võimalikult lühikese aja jooksul. Umbes nagu Slovakkias.


                        mõistlik on testida, kui testimisvõimekus totaalselt umbes pole. seejärel on võimalik kohe teada, kui sina võid olla kolde algus ja mis ehk olulisem leida/isoleerida varasemaid koldeid.

                        "Japan backward/retrospective tracing"
                        https://vis.sciencemag.org/covid-clusters/
                        https://www.theatlantic.com/health/a...ndemic/616548/
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust


                          mõistlik on testida, kui testimisvõimekus totaalselt umbes pole. seejärel on võimalik kohe teada, kui sina võid olla kolde algus ja mis ehk olulisem leida/isoleerida varasemaid koldeid.

                          "Japan backward/retrospective tracing"
                          https://vis.sciencemag.org/covid-clusters/
                          https://www.theatlantic.com/health/a...ndemic/616548/
                          ok, nõus. aga sellisel juhul tekib küsimus et miks see ei ole kohustuslikuks tehtud?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            ok, nõus. aga sellisel juhul tekib küsimus et miks see ei ole kohustuslikuks tehtud?
                            Mis asi, et esimese aevatuse puhul saadab su kodune nutikõlar sulle kohe perearsti numbri ja lähima Covid-19 testimise koordinaadid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Mis asi, et esimese aevatuse puhul saadab su kodune nutikõlar sulle kohe perearsti numbri ja lähima Covid-19 testimise koordinaadid?
                              ähkimise puhul võiks saata lähima apteegi andmed, kust saab Levodonna rasestumisvastaseid pille

                              Kommentaar


                                Kuidas sportlased jne suudavad iganädal 10x neid teste teha. Ma tegin täna 1 korda testi ja ma olen siiamaani vaimselt kui füüsiliselt katki. Meeletult värdjalik tunne kui see pulk ninast sisse läheb. Never ei lase teist korda seda teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X