320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    "Naised saunad rääkisid", et eile hommikul olevad koroona-hotline'le helistatud ja pakutud 30 tuh FFP2 maski, mis oleks naaberriigist kohe võimalik tuua. Mingit vahendustasu helistaja poolt ei soovitud, lihtsalt hea kodanikuna edastas info. Viisakalt olevat tänatud ja lubatud tagasi helistada kui vajadus tekib. Senimaani ei ole muidugi ühendust võetud. Võimalus muidugi nüüdseks läinud ka, aga eks oligi kellelgi teisel rohkem vaja.
    Terviseamet ootab asjatult kahte miljonit respiraatorit. Eesti riigiga müügilepingu sõlminud pankrotis väikeärimees Aare Tomson ütleb, et müüs kauba juba Lätis ja Leedus maha.


    Loodetavasti pole sama saunanaine. Siin ka tirr-tirr ja raha ei tulnud, maske ka mitte.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
      Minu meelest on siin küsimus ka selles, et kas näiteks Terviseametil on üldse vastav seadusest tulenev pädevus ürituste toimumist keelata?

      PS! Ja klubi ma ka ei süüdistaks. Minu meelest oli kõige suurem möödalask see, et ei palutud Itaalia klubi arstidel oma mängijatele koroonateste teha.
      Jah, oleks saanud sündmuse keelata, sest Eesti riigipiiril nakkushaiguste leviku tõkestamise korraldamine ja ohjeldusmeetmete rakendamine on/oli TA pädevuses (nakkushaiguste seire, ennetus ja tõrje).

      Samamoodi vastutab ka Saaremaa vallavanem Madis Kallas, kes ignoreeris Sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske tungivat soovitust võrkpallimängud ära jätta.
      Sotsiaalministeeriumil ei ole voli mänge ära jätta aga Terviseametil ja vallavanemal, see õigus oli/on.

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        pakun viiki, kui arvestatakse päevapõhiselt
        usa omad tulevad jooksvalt, kuid itaalia omad päeva lõpus (just tulid ka). usa sai vahepeal itaaliast mööda, kui itaalia tulemusi veel polnud. itaalial ei õnnustunud oma nakatunutega hiinast mööda saada, kuid tähed-triibud lähevad öösel hiinast ilmselt mööda, kui jätkud tõus jätkub eelmiste päevade tempos. ja trump saab rääkida kui 'most beautiful' kõik on.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          https://ekspress.delfi.ee/kuum/eesti...ks?id=89367677

          Loodetavasti pole sama saunanaine. Siin ka tirr-tirr ja raha ei tulnud, maske ka mitte.
          tervitused sullegi, sõber.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Jah, oleks saanud sündmuse keelata, sest Eesti riigipiiril nakkushaiguste leviku tõkestamise korraldamine ja ohjeldusmeetmete rakendamine on/oli TA pädevuses (nakkushaiguste seire, ennetus ja tõrje).
            Ma vaatasin nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seadust ning Eesti riigipiiril eriti ohtlike nakkushaiguste leviku tõkestamise korda ja tingimusi ning ma ei oleks nii kindel, et ürituste ära keelamine (eriti olukorras, kus ei ole häda- või eriolukorda välja kuulutatud) sinna alla kuulub.

            Aga siinkohal tuleb selgeks teha, et ma ei ole jurist ning lasin need muidugi diagonaalis läbi - seega ei pretendeeri absoluutsele tõele. Nii et kui keegi juristist teravsilm midagi leiab, siis parandage aga.

            Ning kuigi see puudutab juba hilisemat perioodi, siis mulle meeldis tegelt mis Kõlvart kirjutas (I punkt).

            PS! Tähelepanek ka Delfist. Kaks uudist vastavate pealkirjadega: "Eesti suurim kaitsemaskide ost nurjub täielikult, aga miks?" ning "Eesti tellis Hiinast 11 miljoni dollari eest isikukaitsevahendeid". Arvake kumb on pealehel tugevalt esile tõstetud ning kumb mitte? Ma saan aru, et esimene neist on enda suure töö tulemus, aga no kuulge.
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Samamoodi vastutab ka Saaremaa vallavanem Madis Kallas, kes ignoreeris Sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske tungivat soovitust võrkpallimängud ära jätta.
              Sotsiaalministeeriumil ei ole voli mänge ära jätta aga Terviseametil ja vallavanemal, see õigus oli/on.
              Majandusküberneetiku "ei" (Priske) vs Terviseameti "jaa"? Mu meelest pole keeruline valik?

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Majandusküberneetiku "ei" (Priske) vs Terviseameti "jaa"? Mu meelest pole keeruline valik?
                Ehk sa nõustud, et nad tegid endale sobiva valiku millele ma ka ennist vihjasin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Majandusküberneetiku "ei" (Priske) vs Terviseameti "jaa"? Mu meelest pole keeruline valik?
                  Kas helistajaks oli majandusküberneetik Priske või Sotsiaalministeeriumi kantsler Priske, kes antud küsimuses esindas Sotsiaalministeeriumi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Ehk sa nõustud, et nad tegid endale sobiva valiku millele ma ka ennist vihjasin.
                    Kuidas puutub Priske ja vallavanem Kallase omavaheline kõne üleüldse Saaremaa VK ees olnud valikutesse? Kui Sotsministeerium leiab, et mäng ei tohiks toimuda, siis äkki pidanuks Terviseametiga suhtlema "yo, miks ta lubate seda"? Ei?

                    Kommentaar


                      et siin küsiti mõni hetk tagasi, milles terviseametit nii väga süüdistada...

                      kasutaks kellegi teise teksti seekord

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Kuidas puutub Priske ja vallavanem Kallase omavaheline kõne üleüldse Saaremaa VK ees olnud valikutesse? Kui Sotsministeerium leiab, et mäng ei tohiks toimuda, siis äkki pidanuks Terviseametiga suhtlema "yo, miks ta lubate seda"? Ei?
                        Sest selle korraldamiseks oli vaja saali ning luba korraldada avalikku üritust millele vald oleks ei saanud öelda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                          Ma vaatasin nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seadust ning Eesti riigipiiril eriti ohtlike nakkushaiguste leviku tõkestamise korda ja tingimusi ning ma ei oleks nii kindel, et ürituste ära keelamine (eriti olukorras, kus ei ole häda- või eriolukorda välja kuulutatud) sinna alla kuulub.

                          Aga siinkohal tuleb selgeks teha, et ma ei ole jurist ning lasin need muidugi diagonaalis läbi - seega ei pretendeeri absoluutsele tõele. Nii et kui keegi juristist teravsilm midagi leiab, siis parandage aga.

                          Ning kuigi see puudutab juba hilisemat perioodi, siis mulle meeldis tegelt mis Kõlvart kirjutas (I punkt).

                          PS! Tähelepanek ka Delfist. Kaks uudist vastavate pealkirjadega: "Eesti suurim kaitsemaskide ost nurjub täielikult, aga miks?" ning "Eesti tellis Hiinast 11 miljoni dollari eest isikukaitsevahendeid". Arvake kumb on pealehel tugevalt esile tõstetud ning kumb mitte? Ma saan aru, et esimene neist on enda suure töö tulemus, aga no kuulge.
                          Ma enam ei saa aru, et kas sa tahtlikult hämad või tõesti ei mõista TA õigusi/kohustusi/ülesandeid?
                          Vastav TA ettekirjutus juba oleks selle mängu ära jätnud.
                          Või sa mõtled TA õigusi hüpoteetilises olukorras, kus TA keelab aga korraldajad neid kuulda ei soovi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Kuidas puutub Priske ja vallavanem Kallase omavaheline kõne üleüldse Saaremaa VK ees olnud valikutesse? Kui Sotsministeerium leiab, et mäng ei tohiks toimuda, siis äkki pidanuks Terviseametiga suhtlema "yo, miks ta lubate seda"? Ei?
                            Ma saan aru, et esialgse kirja TA-sse saatis ka Saaremaa abivallavanem. Selle peale reageeris kohe Priske ning sõitis TA vastusest üle. Vähemalt Ekspressist tuleb see ahel niimoodi välja. Vahepeal oli Aro saatnud kirja ka sanitaar-epidemioloogidele, kes pigem soovitasid ka ära jätta.

                            Aga ma ikkagi jääks sinna paati, kes ütleks, et pole mõtet süüdlasi otsida. Pole päris selline keiss, nagu Sportland eile korraldas.

                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            et siin küsiti mõni hetk tagasi, milles terviseametit nii väga süüdistada...

                            kasutaks kellegi teise teksti seekord
                            Ilmselt see on see koht, kus let's agree to disagree, sest ma endiselt ei näe seal midagi üleliia kohutavat. Artiklis on ju välja toodud paljude teiste tollaseid hinnanguid, mis lähevad samasse auku. Need reageeringud peegeldavad täpselt tol hetkel toimunuid arenguid - pidanuks siis igaks juhuks juba jaanuarikuus inimesed koju karantiini kupatama?

                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Või sa mõtled TA õigusi hüpoteetilises olukorras, kus TA keelab aga korraldajad neid kuulda ei soovi?
                            Jah. TA võib küll soovitusi jagada jne, aga kas TA-l oleks ka tegelik seaduslik pädevus ürituse toimumine keelata? See oli minu küsimus.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              PR firmas töötad TA heaks?
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                PR firmas töötad TA heaks?
                                Ära tabasid.

                                Aga vastus on see, et mulle ei meeldi tegelt, kui oluliste teemade asemel (viirusele üks-null tegemine) keskendutakse meedias süüdlaste otsimisele ja mingite sensatsiooniliste pealkirjade loomisele. Seda jõuab teha ka pärast ning kindlasti tehaksegi - praegu võiks aga lasta inimestel rahulikult tööd teha.

                                Ja absoluutselt ei sunni kedagi enda usku, las kõigile jääb nende vaatenurk.
                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X